Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terkkkass

Opuchnięte i opadające powieki

Polecane posty

Gość terkkkass

poradżcie mi coś na opuchnięte i opadające powieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej snu i mniej siedzenia
przed kompem i telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej snu i mniej siedzenia
no i spędzaj dużo czasu na świeżym powietrzu,przebywanie całymi dniami w dusznych i zadymionych pomieszczeniach bardzo szkodzi na oczy.Na opuchnięte powieki pomogą okłady z herbaty lub rumianku.Ulgę przynosi też przyłożenie na kilka chwil zimnej łyżeczki,najlepiej potrzymaj ja wcześniej w zamrażalce i przyłóż taką zimną do zamkniętej powieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkkkass
Dziękuję bardzo za odpowiedż,a czy istnieją jakies kremy,dzięki którym te powieki by się ujędrniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbadaj tarczyce
bo taki objaw jest w chorobie hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkkkass
a co w tej chorobie powoduje,że te powieki opadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
i idz do neurologa, bo opadajace powieki moga byc objawem choroby autoimmunologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okłady z rumianku Albo okłady jest taki kosmetyk z AA Prestige na opuchnięte powieki i cienie pod oczami nie można go kupić w sklepie tylko w hurtowni kosmetycznej Jest go aż 500ml wiec jest bardzo wydajny Sprawdz go na www.monimar.pl AA Prestige nie uczula więc nie powinnaś mieć po nim zadnych podraznień Polecam bo mam go w salonie Używam go do zabiegów kosmetycznych pod wapozonem przed oczyszczaniem twrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkkkass
dzięki dziewczyny. Kosmetyczko czy ten żel jest drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Nie myśl, że ci pomoże jakieś mazidło. Byłam u lekarza dermatologa i powodów może być kilka ale najprawdopodobniej masz problem z chłonką i najskuteczniejsze są wtedy masaże limfatyczne a drugi najczęstszy powód to zgromadzony w tych miejscach tłuszcz. Ja z tym walczę od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Poprawic prace nerek- ziola moczopedne moga tu pomoc... Urosept 3x2 tab .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakdldl
Wyłącz CAŁKOWICIE sól z diety. Wiem, co mówię. Mam ten sam problem, a w zasadzie go już nie mam, nie jem od kilku lat nic słonego. Niczego nie solę (nawet ziemniaków), nie jem chipsów, sera żółtego i innych solonych rzeczy, po pewnym czasie czujesz jednak sól we wszystkim: chlebie, pizzy, daniu w restauracji. Ale u mnie to naprawdę zniwelowało problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
No wlasnie - chcialam dopisac o ograniczeniu spozycia soli, ale juz to ktos napisal; unikac miedzy innymi cipsow.....Wyciag z pietruszki - kapsulki dodatkowo podzialaja moczopednie i odchudzajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty
'a drugi najczęstszy powód to zgromadzony w tych miejscach tłuszcz.' tak napisała joanna a własnie jak sie ma na górnych powiekach tłuszcz to jak sie go pozbyć ? idzie cos zrobic aby go zlikwidowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypierdalacz poranny
wyłacz ten komp i idź się przespać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr z
tłuszczyki na górnych powiekach zlikwidowałem operacyjnie,ale częściowo załatwiło problem, oper. trzeba powtórzc. Zabieg jest bez bolesny,na miejscowe uczulenie trwa 1 godz.z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza lalka nieduża :)
żele i kremy są dobre na opuchnięte powieki, możesz wypróbować np. rescue krem doktora Bacha, moja mama stosuje od ponad tygodnia, poprawiła się gładkość skóry i czekam aż jej opuchlizna zejdzie. Ale cudów nie ma -na efekty trzeba trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulapalula
Nosisz okulary? Może masz nieodpowiednie, albo nie nosisz a powinnaś i oczy znaczeni szybciej ci się męczą, moja przyjaciółka tak miał, teraz nosi okularki i jest lepiej, szczególnie przy czytaniu, oglądaniu tv no i przed komem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam takie objawy przy
uczuleniu - dodatkowo doszło jeszcze swędzenie. W końcu sprawę załatwiła wizyta u dermatologa i maści. Ale powieki już nie wróciły do poprzedniej formy, zostały takie lekko opadnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Faktycznie, to jest taki zabieg że daje nam oczekiwane efekty i tez takie stałe efekty. Nie tak jak w przypadku makijażu tylko lekkie ukrycie niedoskonałości. Wiec ja tez jestem skłonna własnie zdecydować sie na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wybrać odpowiednią klinikę, taka w 100% sprawdzoną, w której mozemy wykonać pewny zabieg. A ze ja robiłam ten zabueg tutaj http://www.aestheticmed.com.pl/pl to spokojnie mogę Tobie polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak w Instytucie Oka Dzięgielewska bardzo bezpiecznie przeprowadzane zabiegi i operacje, moja mama byla i jest bardzo zadowolona, nie ma zadnych blizn nie widac w ogole ze cos miala robione a efekt całościowy jest swietny, odmładza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o zabiegu plastyki powiek? Poczytaj sobie na http://plastyczna.med.pl/ moja siostra u tej Pani doktor Żukowskiej własnie taki zabieg robiła, no i wszystko ładnie szybko się wygoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×