Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natasha80

orbitrek warto?

Polecane posty

Czesc wszystkim. Podziele sie z wami moją zgryzotą ::P wróciłam z wakacji w chorwacji i musze powiedziec ze pięknie było ale nie za dobrze czułam sie na plazy. Bylismy na 2 samochody z bratową i jej mężem i ich sąsiadami no i grubszy ode mnie był tylko szwagier ale on jest poza kategorią i ma to gdzieś :P musze sie wziąsc za siebie zeby do następnego lata schudnac, zwłaszcza w brzuchu i udach, biust niekoniecznie :P szukam tak od paru dni i czytam o orbitrekach. Wygladaja dobrze ale czy ktos kto ma orbitka moze sie wypowiedziec czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co moja córka cwiczy na orbitreku, nawet sie bałam czy nie jest za młoda i czy jej to nie zaszkodzi ale widze ze tylko same korzysci. Jest w dobrej formie, ładnie wysmukliła sobie nogi, zadowolona i jeszcze sie jej nie znudziło. Czasem nawet ja na to wskakuje ale u mnie z motywacją gorzej niż u niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że warto. tylko nalezy uwazac na kiepskie tanie sprzety. za kilka stowek rowznicy mozecie zalowac ze go kupiliscie. zazwyczaj jest tak ze jak kupisz tani bubel to szlag cie trafi bo tak piszcza.moj pierwszy orbitrek ciagl byl w serwisie bo ciagle piszczal. niestety nic to nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam orbitrek po walce z papierosami i obżarstwem urlopowym muszę schudnąć 7kg. Dla mnie to bardzo dużo i trudno. Miałam pierwszego orbika za 800zł. ćwiczyłam a on od początku tak sie telepał i wydawał dzwięki... a po jakimś czasie nawet skrzypienie było słychać przez zatkane uszy słuchawkami z muzyką. będzie z 1,5 roku jak go kupilam i .nienawidziłam go, coś się zepsulo 2 razy. Kupiłam nowy za 1500 zł i doznałam szoku, co to znaczy dobry sprzęt !!!!! nie mowię tutaj o takich za 3-4 tys, tylko porównuję do tego co mialam. Stabilny, cichutki, cudo!!! Już jutro go zacznę sprawdzać!! wybierz mądrze, dołóz 500-700 aby był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli moje przedmówczynie jeszcze Cię nie przekonały, podsyłam artykuł, w którym omawiamy największe zalety orbitreka i uzasadniamy, dlaczego warto na nim ćwiczyć: https://www.abcfitness.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku-ba7. Być może to pomoże Ci podjąć decyzję :) Gdybyś była zainteresowana kupnem sprzętu, zapraszam do naszego sklepu internetowego ABC Fitness. Dodam jeszcze, że nie jest możliwe schudnięcie w wybranych miejscach, na przykład w okolicach brzucha i ud tak, ale w biuście już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwis Ant
nie oszukujmy sie za 500 - 1000 - czy nawet 1500 nie kupisz dobrego orbitreka takiego aby nie piszczał i stosunkowo rzadko sie psul. w zasadzie wiekszej roznicy nie ma miedzy orbitrekiem za 500 a 1500 zl poza gabarytami. jedne i drugie sa doslownie identycznej jakosci i zrobione z tego samoego badziewia. sprzedawcy wciskaja kity o systemach z kosmosu i wymyslaja dla nich coraz to nowe nazwy, a tak na dobra sprawe to ten sam szmelc. jestem serwisantem rowerow, ale od czasu do czasu naprawiam tez orbitreki, bieznie i inny sprzet. dlatego wiem co jest w takim tanim orbitreku w srodku i takim troche drozszym - jest to samo!! prawdziwy dobry orbitrek to wydatek miedzy 3 a 4 tysiace. Nie mowie tutaj o ideale, ale juz mniej wiecej w tej cenie widac roznice w jakosci i to duza. jest to doslownie przeskok technologiczny o 20 lat roznicy miedzy tymi drozszymi a taniocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak ale 4 tys nie wydam, mimo wszystko ta tansza opcja mnie przekonuje. ale mam jeszcze kilka pytan zanim sie ostatecznie zadecyduje. Ginger pisla ze sie bała czy to bezpieczne dla córki i osttaecznie sie przekonała. Ale ja jestem po 40-tce i napewno jestem mniej sprawna od twojej córki, czy to jest bezpieczne tez dla takich troche nieporadnych doroslych? nie spadne z tego?:P przepraszam za głupie pytania ale wole sie upewnic zanim kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkowanie orbitreka jest absolutnie bezpieczne, poleca się go osobom w różnym wieku, w różnej kondycji. Mechanizm jego działania jest prosty: w momencie zaprzestania ćwiczeń urządzenie po prostu zatrzymuje się. Orbitreki dostępne w naszym sklepie są wyposażone w pedały antypoślizgowe; przemyślana jest też ich masa, zapewniająca stabilność i komfort ćwiczeń. Aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek niebezpieczeństw, należy ćwiczyć z zachowaniem pewnych zasad: zastosować się do instrukcji, poprzedzić trening rozgrzewką, nie zeskakiwać z pracującego jeszcze urządzenia, a także reagować w razie odczuwania bólu lub dyskomfortu – zmniejszyć intensywność treningu lub przerwać go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Mój.pierwszy raz jak zaczęłam szybko jeździć to.parę minut i myslalam że umrę. Potem zwolnilam wydluzylam czas jazdy do 40-60min i tak mniej więcej 5 razy w tygodniu. Jedząc normalnie na co mam ochote nie odmawiając sobie niczego przy czym nie miałam nadwagi schudłam 3kg a potem waga w zależności jak się odżywiać albo w miejscu albo lekko spada. Ćwiczenia są fajne nie ma po nich zakwasow ja podczas jazdy oglądam film albo słucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam że mam taniego uzywanego orbiego bo nie chcialam wydawać dużo kasy na sprzęt który być może mię będzie mi pasował. I owszem trochę skrzypi ale średnio mi to przeszkadza. Jak co to kupie nowego lepszego bo rzeczywiście to fajny sprzęt i efektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś zaczęłam ćwiczyć pierwszy raz od operacji grunt że lekarz pozwolił.Dziś tylko 6 km ale zaczełam i to ważne. Nie poddawajcie się orbitrek lub rower zbijają wagę ale trzeba ćwiczyć a nie stosować jako wieszak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto, choć oczywiście sam wybór takie sprzętu powinno się poprzedzić ustaleniem tego, czy rzeczywiście się będzie z niego korzystać no i jaki konkretnie orbiterek warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam www.active24.com.pl najlepsze ceny orbitreków wiele promocji. Spodobał Ci się któryś model, nie wiesz jaka maszyna będzie odpowiednia na Ciebie napisz doradzimy dobierzemy sprzęt i zaproponujemy rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już ćwicze od jakiegoś czasu i efekty widać już po miesiącu efektywnych ćwiczeń. Na początku żałowałam zakupu ale cierpliwość popłaca ;) Mój orbitrek kupiłam na https://www.hop-sport.pl/orbitreki/ w tam tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelx
Ja akurat kupiłam dosyć tani orbitrek na stronie domenasportowa.pl i jestem bardzo zadowolona mam już go koło roku i nic się nie psuło. Działa dobrze i przy regularnym ćwiczeniu widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinall9
Ja ma orbiterek i fajnie się na tym ćwiczy, efekty są równiez zauwazalne dosc szybko jesli regularnie sie cwiczy. Jest to tez niedrogi sprzet, ja zamawiałam tanio stąd https://www.domenasportowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafoniko
Z tego co wiem przynosi to duże efekty. A co do kupna to tak jak koleżanka wyżej pisze na domenasportowa.pl mają dobry i tani sprzęt. Myślę że warto tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×