Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość gość

Hej, bardzo chcialabym przezyc orgazm pochwowy z moim partnerem ale niestety udaje mi sie to tylko osiagnac moja wlasna reka. Moj partner ma duzego wiec chyba cos robimy nie tak. Czy mozna osiagnac orgazm pochwowy w seksie jezeli do tej pory udawalo mi sie to tylko reka? Jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poloz sie na plecach nogi na ramiona I niech wchodzi gleboko Moja w ten sposob dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalismy tej pozycji z moimi nogami na jego ramionach, wchodzil tak gleboko ze dotykal dna pochwy i mnie to po prostu bolalo, ale musze przyznac, ze to jedna z przyjemniejszych pozycji byla. Po prostu czuje przyjemnosc ale nie moge dojsc i to jest dosc frustrujace... tak samo bylo na jezdzca. Oprocz tej z nogami na pagony najprzyjemniejsze byly od tylu na stojaco i na lezaco oraz na lyzeczke. Stymulowanie lechtaczki nie pomaga :/ dochodze wtedy tylko lechtaczkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze uzyj wibratore zeby znalezc swoje miejsce erogenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: gość dziś Przeczytaj ten tema w którym uczestniczę może Cie zainteresuje:-) Temat "Czy w ten sposób dojdę pochwowo? kolezankakafeterianka dziś 179 odpowiedzi" Jest na razie na pierwszej stronie jakby zniknął wyszukaj przez opcje szukaj koło spisu tematów:-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki orgazm nie istnieje. Jest w naszych marzeniach bo chcemy doprowadzać kobiety do orgazmu samym tylko penisem, a to tak nie działa i nie ma w tym nic złego. Czy jakikolwiek facet szuka sposobu na "orgazm włosowy, "orgazm brzuchowy", czy jakąkolwiek inną brednię, która nie istnieje?! Dziewczyny otrząśnijcie się. Nie ma nic złego w bawieniu się łechtaczką podczas gdy ma się w pochwie penisa. Wręcz przeciwnie, mnie jako faceta to bardzo podnieca i cieszy. Czasem robię to ja, czesm Ona i jest zaje=ście. Róbcie to zamiast szukać dziury w całym i czekać na dobrą wróżkę, która was zaczaruje. Równie dobrze możecie czytać horoskopy, chodzić do znachora i walić głową w mur zamiast cieszyć się z wybitnie cudownego narządu, który naprawdę istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jest w 100 % jak mówi gość wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×