Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość miriaam

hej, wpadłam na pomyśł, aby założyc Forum, na którym Panie będą mogły znaleźć konsultantkę mieszkającą blisko nich. tak więc ja jestem z Bielska Białej i chętnie służę pomocą. inne konsultantki zachęcam do zapisywania się na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_oriflame
Ania - zapraszam do współpracy(osoby z całej Polski) http://www.oriflame.pl/earnMoney/registrationLink.jhtml?sponsor=1251260 -zapraszam na bezpłatne spotkania i warsztaty kosmetyczne (szczegóły na priv) osoby z warszawy i okolic -zapraszam na zakupy w moje skromne progi ;) pozwól sie dodać do listy mailingowej, a będziesz otrzymywać katalog on-line, na bieżąco informacje o dodatkowych pormocjach i ucztach kosmetycznych gg 4402948 505058910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Witam jestem z Łodzi ,poszukuję osób chętnych zostać konsultantem Oriflame.Dodam iż wiek nie gra roli. Od 15 lutego promocja wpisowe tylko 1zł i nagrody.! Dlaczego Oriflame? To przyjemne! - Spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie - Otrzymasz zaproszenia na wiele ciekawych spotkań - Masz szansę podróżować po całym świecie To łatwe! - Prezentuj Katalogi i zbieraj zamówienia - Zapraszaj znajomych na prezentacje - Korzystaj ze szkoleń, uczestnicz w spotkaniach To się opłaca! - Kupujesz naturalne, szwedzkie kosmetyki taniej - Zyskujesz dzięki ich sprzedaży - Rozwijasz się i czerpiesz satysfakcję z budowania własnej struktury sprzedaży Gwarancja Satysfakcji Unikalna Gwarancja Satysfakcji Oriflame Oriflame bierze na siebie ryzyko w sytuacji, gdy zamówiony produkt nie przypadnie do gustu. Można zwrócić produkt w terminie do 10 dni od daty zakupu. Oriflame akceptuje zwrot produktu nawet, jeśli został częściowo zużyty pod warunkiem, że zużycie nie przekroczyło 30 procent pojemności. Korzyści dla Ciebie # Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy lub dynamiczna kariera w biznesie # Elastyczność i niezależność - Oriflame pasuje do każdego stylu życia # Brak ryzyka związanego z inwestycją - tylko opłata wpisowa # Wiedza o najnowszych trendach w kosmetyce i modzie # Nowe znajomości i przyjaźnie # Rozwój osobisty i zawodowy Sprzedaż kosmetyków jest prosta! Masz chcesz,masz pytania zadzwoń ,napisz 501572516 lub nesca-fe@tlen.pl lub gg 1022009. http://www.oriflame.pl/earnMoney/registrationLink.jhtml?sponsor=1239992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_bydgoszcz
Hej:) Jestem konsultantką w Bydgoszczy. Chętne osoby zapraszam na: http://my.oriflame.pl/kosmetyki_ oraz do zapisywania się. Naprawdę warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_bydgoszcz
Hej:) Jestem konsultantką z Bydgoszczy, chętne osoby zapraszam do odwiedzenia mojej strony: http://my.oriflame.pl/kosmetyki_ a także do zapisywania się! Naprawdę warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.my.oriflame.pl/judka
Witam! Jestem konsultantką firmy Oriflame, mieszkam w okolicach Lubartowa. Jeśli chcesz kupować naprawdę dobre i niedrogie szwedzkie kosmetyki to zapraszam, chętnie pomogę w doborze, dojeżdżam do domu klientki. Zapraszam również na zakupy on-line http://www.my.oriflame.pl/judka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiyyo
Jezeli chcesz zostac Konsultantka Oriflame, mieszkasz w Katowicach lub w okolicy, skontaktuj sie ze mna! Tylko teraz wpisowe 1 zl, super program dla nowych Konsultantow "Witamy". W Oriflame nie ma minimalnych kwot zamowienia, ani kar za nieskladanie zamowien. Napisz do mnie, a chetnie wszystko wyjasnie i przyblize korzysci z bycia Konsultantka. Moje gg: 429898 mail: aiyyo@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_bydgoszcz
Hej Jestem konsultantką z Bydgoszczy, chętne osoby zapraszam do odwiedzenia mojej strony: http://my.oriflame.pl/kosmetyki_ a także do zapisywania się! Naprawdę warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiyyo
Zostań Konsultantką ORIFLAME Chcesz zarobić 100 zł? Wystarczy, że swoim znajomym sprzedasz kosmetyki o łącznej wartości 450 zł! 100 zł to za mało i chcesz zarobić więcej? Chętnie podpowiem Ci w jaki sposób możesz zarobić jeszcze więcej! Oriflame to: dodatkowy dochód tańsze kosmetyki wiele prezentów super atmosfera i dużo dobrej zabawy szkolenia, bankiety, konferencje A przy tym sama decydujesz ile czasu poświęcisz na Oriflame! Informacje pod numerem gg 429898 i drogą mailową aiyyo@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszoriflame -
hej : Co nam daje bycie konsultantem ORIFLAME?? -Dostęp do luksusowych kosmetyków -Możliwśc nieograniczonych zarobków -Możliwośc awansu -Realizowanie swoich marzeń -Możliwośc godzenia obowiązków rodzinnych z pracą Oriflame -Praca bez szefa!! -Swoboda ustalania Godzin -Bezpłatne szkolenia kosmetyczne -Nawiązywanie nowych znajomości DARMOWA REJESTRACJA !!! :-) Podpisujac umowe nic nie tracisz,nie masz obowiazku skladania zamowien co miesiac,nie ma minimalnej stawki zamowienia. Zaufaj mi - NIC NIE TRACISZ :-) Zapisz się o to moje dane http://my.oriflame.pl/janusz1 poczta e-mail : janusz1555@interia.pl pozdrawiam Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaAnia
Witam wszystkich. Jestem konsultantką z Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków bądź wstąpieniem do Klubu napisz do mnie.. mój nr gg 3629536 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziocha2026
Jestem konsultantką oriflame z Bydgoszczy..Wszystkie chętne panie,zapraszam pomogę się zapisac,oraz przejśc przez etap powitalny,jak również będe aktywna w waszym rozwoju...Zapraszam mój email: andziocha1988@wp.pl gg:9673444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam Wszystkich do klubu Oriflame z ŁODZI i całego kraju. Korzyści dla Ciebie: ---kosmetyki TANIEJ ---ZAROBEK ze sprzedaży(jeśli chcesz odsprzedawać ,bo nie musisz)- czasami nie mały. ---spotkania(szkolenia) z kosmetyczką BEZPŁATNIE! ---nowe znajomości. ---zwrot kosmetyków (gdy nie spełniają oczekiwań)tak nie ma w żadnym sklepie,--bez żadnych kosztów dodatkowych. ---Przyłącz się do "Programu Witamy!", w którym możesz otrzymać cenne nagrody. To się opłaca! --- Prezentuj Katalogi i zbieraj zamówienia Zalety pracy współpracy z Oriflame * Jesteś swoim szefem * Dysponujesz nielimitowanym czasem pracy * Posiadasz pełną niezależność działania * Sam/a decydujesz o swoim sukcesie * Stajesz się finansowo niezależny/a * Osiągasz bezpieczeństwo finansowe * Kupujesz naturalne szwedzkie kosmetyki z rabatem * Nie ponosisz znacznych inwestycji * Posiadasz nieograniczone terytorium działania * Otrzymujesz fachowa bezpłatna pomoc * Uczestniczysz w bezpłatnych szkoleniach * Nie ma wymogów, co do wieku i wykształcenia Służę radą i pomocą nesca-fe@tlen .pl gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam Wszystkich do klubu Oriflame z ŁODZI i całego kraju. Korzyści dla Ciebie: ---kosmetyki TANIEJ ---ZAROBEK ze sprzedaży(jeśli chcesz odsprzedawać ,bo nie musisz)- czasami nie mały. ---spotkania(szkolenia) z kosmetyczką BEZPŁATNIE! ---nowe znajomości. ---zwrot kosmetyków (gdy nie spełniają oczekiwań)tak nie ma w żadnym sklepie,--bez żadnych kosztów dodatkowych. ---Przyłącz się do "Programu Witamy!", w którym możesz otrzymać cenne nagrody. To się opłaca! --- Prezentuj Katalogi i zbieraj zamówienia Zalety pracy współpracy z Oriflame * Jesteś swoim szefem * Dysponujesz nielimitowanym czasem pracy * Posiadasz pełną niezależność działania * Sam/a decydujesz o swoim sukcesie * Stajesz się finansowo niezależny/a * Osiągasz bezpieczeństwo finansowe * Kupujesz naturalne szwedzkie kosmetyki z rabatem * Nie ponosisz znacznych inwestycji * Posiadasz nieograniczone terytorium działania * Otrzymujesz fachowa bezpłatna pomoc * Uczestniczysz w bezpłatnych szkoleniach * Nie ma wymogów, co do wieku i wykształcenia Służę radą i pomocą nesca-fe@tlen .pl gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdbaagfbnab
Witam, ja mam bardzo dobre podróbki perfum. Nie różnią się niczym, oprócz ceny i trwałości zapachu. Te zamiast 3 dni pachną jakieś 2. Na Allegro sa prawie same takie, ale u mnie macie taniej, bo ja w takiej formie nie płacę prowizji. Oto co mam dostępne: ## nowa CHANCE CHANEL ## 100ml EDT ## jedyne 3 szt ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml OKAZJA! ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml otwarta Nowa PRADA MILANO INFUSION D'HOMME 100ml ## OKAZJA (męski) ## nowa CHANEL No19 ## 100ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## ####### ## nowa CALVIN KLEIN IN2U POP ## 100ml otwarta ## nowa GIVENCHY ORGANZA ## 100ml OKAZJA! ###### ## nowa GUCCI RUSH 2 75ml ## otwarta ## nowa GUCCI RUSH ## 75ml ## otwarta ## OKAZJA !! ###### nowa CHANEL No5 ## 100ml OKAZJA! #### EDP przykładowe zdjęcia (real foto): http://www.nerw.republika.pl/19_mini.JPG http://www.nerw.republika.pl/19.JPG http://www.nerw.republika.pl/cherie1.JPG Otwarte i raz psiknięte za 100zł, nieotwarte za 110zł z przesyłką w tym. Mój mail: korekta.tekstu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vodka
Witam Szanowne Panie! Jestem Konsutlantka Avon z Katowic,ale jeśli któraś z Pań jest z okolic to nie stanowi problemu.Dodatkowo jeśli któraś z Pań chciałaby zostać Konsultantka to serdecznie zapraszam!Prezenty,szybka obsluga i realizacja zamowien oraz troska o klienta! Proszę o email i pozdrawiam, Vodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vodka
Witam Szanowne Panie! Jestem Konsutlantka Avon z Katowic,ale jeśli któraś z Pań jest z okolic to nie stanowi problemu.Dodatkowo jeśli któraś z Pań chciałaby zostać Konsultantka to serdecznie zapraszam!Prezenty,szybka obsluga i realizacja zamowien oraz troska o klienta! Proszę o email i pozdrawiam, Vodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vodka
Witam Szanowne Panie! Jestem Konsutlantka Avon z Katowic,ale jeśli któraś z Pań jest z okolic to nie stanowi problemu.Dodatkowo jeśli któraś z Pań chciałaby zostać Konsultantka to serdecznie zapraszam!Prezenty,szybka obsluga i realizacja zamowien oraz troska o klienta! Proszę o email i pozdrawiam, Vodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×