Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

osoby ktore duzo schudly, co ze skora?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Zastanawia mnie czy sa tu osoby ktore bardzo duzo schudly (20, 30,40,50kg) jak radzicie sobie z wiotka skora?ja schudlam okolo 25kg i skora wyglada tragicznie a jeszcze chce troche schudnac. co ze skora na udach, brzuchu, ramionach? da sie cos z tym zrobic czy tylko chirurg...chetnie poznam osoby w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam 20 kg (z 77 do 57 przy ok 175 cm) ale ja codziennie ćwiczyłam i biegałam (i dalej to robię) wiec nie mam problemu ze skórą. Mięśnie się ślicznie rzeźbią, cellulit kompletnie poszedł w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i najlepiej chudnac powoli a nie szybko i cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 15 kg w 2,5 msc i nie ćwiczyłam, a nie mam wiszącej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwellka
Ja obok pysznej diety trzy razy w tygodniu chodzę na siłownie i dwa razy fitness. Efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałaś o ćwiczeniach ani o prysznicach na takie sprawy? Przecież jak chudniesz z takiej wagi, to musisz zadbać o odpowiednią jędrność skóry. Nie mów mi, że nic nie robiłaś, żadnych masaży i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma chodziła na Rollcit tak profilaktycznie a teraz jest w trakcie serii zabiegów Maximus. Tutaj info http://www.zadbajosiebie.pl/na-czym-polega-zabieg-regeneris/ Schudła 32 kg i faktycznie widać było że ta skóra nie jest taka jak powinna być. Dobrze że dbała o siebie chodzac na ten rollcit bo byłoby znacznie gorzej. Ogólnie chwaliła sobie. A co do tego maximusa to jeszcze nie miałyśmy okazji bardziej szczegółowo pogadać, ale jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×