Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Osoby, które w młodości miewają myśli samobójcze, są narażeni na takie odejście

Polecane posty

Gość gość

Tak sądzę. Chester, Cornell, Cobain, Beksiński. Wszyscy od wczesnej młodości mieli myśli samobójcze i marzyli o śmierci. Mnie też się to tyczy, Ja planowałem samobójstwo w tamtym roku, jednak się rozmyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze sie rozmysliles. Kazdy z nas ma swoj czas zycia, nie my je sobie dalismy i nie my powinnismy je skracac. Zycie to wyrtosc sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslales nad tym jak dzialaja twoje emocje? Co przezyles? Co spowoddowalo ze jestes jaki jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój powód, dlaczego myślałem o samobójstwie był taki, w jakimś sensie dalej tak uważam, chociaż nie mam planów, aby popełnić samobójstwo, jest to, że nic od tego życia nie oczekiwałem i zbytnio nie oczekuję. Jednocześnie potrafię się cieszyć małymi nawet rzeczami. Zbytnio mi dużo do zaspokojenia nie brakuje. Ale w jakimś sensie życie samo w sobie uważam za nudne i prowadzące do tego jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j/ebać życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak dziala depresja. Po latach moze wrocic i nawet jak sie wyszlo to ten cien zawsze nad nami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam. W życiu przeważają problemy. Nie popełnię samobójstwa ze względu na Boga i matkę. Nie czuję miłości i pociągu do życia. Tylko wiara sprawia, że widzę sens dalszej egzystencji. Właściwie to ona wyciąga mnie z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ze depresja utrudnia zycie, trzeba sie zawsze leczyc i szukac nadziei. Najgorsze co robia samobojcy jest to, ze pod wplywem impulsu podejmuja nieodwracalne decyzje. Nieudane proby moga sie skonczyc kalectwem. A czeka jeszcze tyle nowych zapachow, ksztaltow, dzwiekow do odkrycia, moze wiezi, przyjazni, milosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@11:45 no, a ile zła i nienawiści również idiotko jepana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem polega na tym, że to często nie jest impuls, a przemyślana decyzja - zwlaszcza kiedy mowa o udanych próbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej też wątpię w impuls. Może u nastolatków. Znałam dziewczynę, która powiesiła się po imprezie na której facet z nią zerwał. Mądre to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłębijcie temat. Moim zdaniem jesteście pogubieni sami w sobie. A samobójstwo to jeszcze gorzej tylko pogmatwa. xxxx Nie muszę zgłębiać tematu, bo już go znałem na długo przed jego pojawieniem się. Ale dzięki i tak za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×