Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0czarna7

ostatni raz!

Polecane posty

Gość 0czarna7

Dzisiaj 29.08.14 zaczynam poraz ostatni diete! I to moje postanowienie musi sie spełnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście stopka nie aktualna zaczynam z wagą 98.5kg wzrost 173 wiek 23 jestem z pomorskiego (wieś) i dam radę! kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. jestem na dietce... acz już w końcowej fazie... będę do Ciebie zaglądać... jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że to bedzie rozsadna dieta troche ruchu mniej jedzenia myslałam o diecie 1000 kal ale chyba rozsadniej by było 1200-1400 ezałożyłam sobie pamietnik i bede zapisywac w nim moje jedzenie w ciagu dnia, ćwiczenia oraz przemyślenia co do diety mam nadzieje ze to mnie bardziej zmotywuje do nastepnych działań a czas jaki sobie dałam to do przyszłych wakacji chciała bym miec jakies 60 pare kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna1982
ja tez zaczynam i nie moge zaczac :-D ale od dzis koniec ze slodyczami ble wzrost 174cm waga dzis rano 60.5 ostatnio bylo 59.8 ale ciasteczka z czekoladka i babeczki i michalki uczynily swoje;-) chcialabym do 57 zejsc nie nizej bo bede wygladac jak szkapa pozdrawiam i zycze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchu to jedynie spacer po zakupy do sklepu 4km w jedna strone + 2 km po miescie maraton po sklepach + 4:km powrot =10 km prawie codziennie wiec na cwoczenia nie mam juz sily czasem pokrece HH z masazerem ale boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ktoś do mnie dołaczy na długoterminowe odchudzanie i bedzie sie ze mna dzielic swoimi doświadczeniami, przepsami i oczywiscie wsparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna7 nawet tego nie odczuwam bo sie przyzwyczailam dopoki ladna pogoda to korzystam ale od 2 wrzesnia corka idzie do przedszkola to przerzuce sie na rower a jak zrobi sie paskudnie to dopiero na auto;-) Wlasnie pozarlam trzy duze kawalki murzynka bo sama upieklam ble glupia baba ze mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez za kazdym razem jak skoncze diete lub jak zaczynam , mowie to juz ostatnia i tak w kolko eh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolajna1982 ja dzisiaj tez piekłam ciasto a własciwie ciasta bo az 3 (pyszałka, plesniaka i karpatkę) i zadego nie spróbowałam :) w domu podjadam tylko jak sie nudze gorzej jak jestem w pracy pracuje za barem w restauracji wiec bywa ciezko zeby sie opanowac tym zapachom najgorsze jest to ze własnie przeniesiono mnie na kuchnie teraz to bedzie mega wyzwanie ale musze dac radę oby wypowiedzi na forum mi pomogły niby rok długo ale juz 2 dni za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade jestes mloda dziewczyna pamietam jak bylam w Twoim wieku to kg lecialy mi strasznie szybko jak mnie chlopak zostawil a teraz po 30 juz nie leca tak szybko takze kochana zapanuj nad tym puki jestes mloddziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym by szybko te kg mi leciały nie wiem czemu ale zawsze na jakiejkolwiek diecie nie byłam strasznie wolno spadały a po 5 do 10 kg waga sie zatrzmała i tak stało az przestałam sie odchdzac i powrót do wczeniejszej wagi zawsze po tym wszystkim myslałam ze tak juz musi byc i ze zawsze bede gruba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnij sie! najlepiej sie poddac i znowu zaczac opychac sie smieciami :-) nie poddawaj sie a najlepiej schowaj wage na jakis czas pozniej bedziesz mile zaskoczona jak zobaczysz spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak kiedys mialam chcialam schudnac za wszelka cene 2 kg nie udawalo sie mimo tego ze nic nie jadlam prawie i powiedzialsm sobie mam to w du....po jakims czasie weszlam na wage a tam bylo 4kg mniej nawet nie wiem jakim cudem bo jadlam slodkie i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam będę zagladać i kibicować już wiele razy obiecywałam sobie, że to ostatni raz i na zawsze lecz ciągle walczę Tobie się uda wierzę w to, bądź wytrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj jest już 5 dzien jak narazie idzie mi dobrze i nie jest tak ze odmówiłam sobie wszystkiego bo np wczoraj zjadłam kawałek sernika, a pozatym uwielbiam lody i nie jestem w stanie ich sobie odmówic oby tak jeszcze 360 dni teraz własnie sobie spijam kefir z jagód i mleka 0.5% pycha jeszcze dwa dni i dam znac jak tam z waga mimo iz zdaje sobie sprawe z tego ze na poczatku pójdzie szybko w dół zwłaszcza ze ostatnim miesiacem przytyłam 6 kg. JESTEM POZYTYWNIE NASTAWIONA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Może zgadamy sie na maila chętnie ci potowarzysze, może wymienimy sie telefonami. Mazowieckie, *Wawa, 73 kg, prawie 30 więc kg spadają z tempem żółwia.... junona85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość mozesz sie dołaczyc do mnie na forum bedzie mi bardzo miło ze mój temat sie rozwija :) dopiero zaczynasz czy juz jakies kg za toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. chociaż korzystam z telefonu i z czasem forum mi zanika a ciężko się dogrzebać. Ja głodziłam się przez jakiś czas, w tydzień schudłam 3 kg, ale teraz przybyło mi 6, więc stwierdziłam, że wolę racjonalnie, ale na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś chciał zgadać się przez whatsappa, to proszę o maila z telefonem, założymy sobie grupe wsparcia :D. Junona85@o2.pl, narazie są dwie osoby:D W tym jedna będzie miała dostęp do whtasapa za dwa tyg. Oczywiście póki co będę się tutaj udzielała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolajna na jakiej diecie jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0czarna7
malinka super ja mam tylko niewiele mniej także damy radę powiedz coś o sobie ile lat i skąd gość co to jest wogóle? i na czy polega pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×