Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartaWroc

Ostrzeżenie przed salonem La and Dior we Wroclawiu

Polecane posty

Gość MartaWroc

Piszę tego posta ponieważ zauważyłam reklamę tego "salonu" na Gouponie... "Naciełam się" więc ostrzegam. Właścicielka jest zwykłą oszustką i na 100% nie jest kosmetyczką - jestem kosmetyczką, więc jestem w stanie rozpoznać kiedy ktoś nie ma zielonego pojęcia co robi..(od lat nie pracuję w zawodzie). Poszłam do tego "salonu" i doslownie ucieklam z fotela. Brud, smród papierosów i totalna niekompetencja. Mialam zaplanowany makijaż permanentny, z którego zrezygnowalam w momencie kiedy zobaczyłam fotel przykryty mocno zużytym JEDNORAZOWYM prześcieradlem, rozpakowane/używane(?) igły do makijażu (które z założenia są jednorazowe i powinny być w sterylnym opakowaniu) i "panią linergistkę"(która z pewnością linergistka nie jest) a która ledwo zgasiwszy papierosa, niemytymi rękami próbowała zacząć zabieg... Siedząc na fotelu dowiedziałam się o dodatkowych kosztach, które powinny być zawarte w cenie (np. inna igla do brwi i do kresek na powiekach). Nie sądzę aby Dior współpracował z taką zapuszczoną norą jak "La&Dior". Podejrzewam, że pani wlaścicielka przysposobiła sobie markę Diora z własnej inicjatywy i bez zgody firmy. Jednym słowem jedna wielka mistyfikacja, strata czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Wrocław
Kupiłam couppon dla siebie i przyjaciółki w tym salonie na peeling kawitacyjny... Niestety nie skorzystałyśmy, bo pani bardzo niegrzecznie stwierdziła, że nie ma już miejsc!!!!! I nic ją nie obchodziło.. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaa4
Podzielam opinie o szumnie zwanym salonie "La Dior ".......Zostałam w tym miejscu rownież oszukana!!!!!Wykupilam wcześniej ofertę na manicure i pedicure wraz z zabiegiem parafinowym na stopy i.....juz od momentu pierwszego telefonu aby ustalić datę zabiegu zaczęły sie problemy.Trafilam na wyjątkowo antypatyczna Panią ,ktora wpierw mnie poinformowała ,ze to pomyłka z tym gruponem.ze oni nie wystawiali tej oferty -ze grupon często tak Sie myli na ich niekorzyść ale w końcu z wielka łaska zapisała mnie na termin za dopiero 3 tygodnie twierdząc ,ze wcześniej nie może bo maja full klientów ....,no cóż -ok -spokojnie poczekalam na ten termin i jadąc do tej Pani z drugiego końca Wrocławia w nie najlepszej formie fizycznej grzecznie zadzwoniłam mówiąc ,że sie odrobine spóźnieniie.Po przybyciu zostałam poinformowana ,ze groupon mi przepadł -szef tak pistanowil i ze mam odejść z niczym.....byłam w szoku!!!Ale po chwili owa Pani zgodziła sie mnie przyjąć w innym termninie....i ....hmmm-brak słów -kolejny raz juz z bardzo mieszanymi uczuciami pojechalam -po czym na miejsu od drzwi usłyszałam wyrazy zdziwienia ze jestem -ponieważ podobno domniemany szef zabronił tej Pani wykonać dla mnie tych zabiegów !!!!!SZOK!!!!Pierwszy raz ktoś tak bezczelnie mnie potraktował ,oszukal I zrobił ze mnie idiotke!!!!i to za me własne pieniądze !!!!!!!Ostrzegam!!!!!Nigdy tam!!!!Nie dość ,.ze lokal to jakaś rudera to jeszcze straciłam i swój czas i pieniądze !!!!!Czas zacząć walczyć z oszustami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaz permanentny!!!!Ta opinia to totalne oszustwo,nikt nigdy nie uciekl z fotela.Brud-dobre sobie.Juz chyba malo kto dezynfekuje tak jak ja,pryskam plynem odkazam przed i po kazdym zabiegu.Jesli nie odpowiadal natomiast Pani wyglad salonu i ma Pani wysokie wyymagania co do mebli jakie Pania otaczaja to zawsze moze Pani udac sie do salonu wysokiej klasy.Otocza Pania piekne meble i nic wiecej a no i zaplac***ani jak nalezy,pewnie dlatego tez beda tam piekne meble bo wlascicielke bedzie na nie stac. Jest Pani zwykla klamczucha i oszustka ROZPAKOWANE IGLY to juz szczyt,kazda doslownie kazda klientka potwierdzi ze zanim zaczne zabieg,daje do reki igle i prosze aby sprawdzila czy jest zamknieta. To wreszcie uciekla Pani z fotela czy dotarla do momentu otwartej igly i braku moich umiejetnosci????Bo jesli juz zobaczyla Pani maszynke i otwarta igle to chyba zaczelysmy zabieg???Czy przywitalam Pania w drzwiach z ta igla???OSTRZEZENIE TO CHYBA JA MOGE NAPISAC PRZED KLAMLIWYMI OSOBAMI KTORE NIE DOTKNIETE NAWET JEDNYM PALCEM TWIERDZA ZE NIE JESTEM KOSMETYCZKA I LINEGRISTKA. Kim Pani jest zeby wytykac mi palenie to moja osobista sprawa,zawsze myje rece a makijaz robie w rekawiczkach i masce. Zycze Pani i prosze wiezyc ze to sie spelni aby w Pani zyciu znalazla sie rownie kompetentna osoba jak Pani i ocenila Pania tak przemilo jak ja zostalam oceniona-ZA OTOCZKE ,ZA NIC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragne Pania poinformowac ze wlasnie obrazila mnie Pani i to nie sluzbowo tylko prywatnie.Niestety ale to nie ja wykreowalam w tym momencie swoj wizerunek tylko Pani.Bogate slownictwo bramowe swiadczy o Pani wysokim wykrztalceniu. Jest Pani z tych co to w domowym zaciszu wyzywaja ludzi ktorzy nic Pani nie zrobili bo na codzien sami sa pomiatani i nazywani takimi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając wszystko, nazwa jest "fantastyczna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Boska!!!!! Bylam dzisiaj w tym salonie i Panie rozmawialy wlasnie ze gruponowiczki napisaly post. Nie dosc ze chodzicie na zabiegi za darmo to jeszcze macie czelnosc obgadywac???Ja nigdy niu kupuje takich promocji bo w cuda nie wieze i jesli cos kosztuje 100 czy 200 zl to znaczy ze tyle musi kosztowac zeby bylo zrobione jak trzeba.Jestem klientka tego salonu od 2 lat i zareczam ze to wszystko klamstwa.Wystroj moze sie komus nie podobac,brudu nigdy tam nie widzialam. A ta kolesiowa co pisze o permanentnym i ponizej odpowiada to wariatka,takich powinno sie leczyc.Zamiast permanentnego idz do lekarza bo albo jestes sztajmesiara albo potrzebna ci terapia(ktora normalna kobieta uzywa takich slow w stosunku do innego czlowieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem stałą klientką salonu kosmetycznego. Dla mnie wystrój nie ma aż takiego znaczenia, jak miła obsługa i profesjonalizm p. kosmetyczki. A na to nigdy nie mogłam się skarżyć. i nigdy nie czekałam na zabiegi dłużej niż tydzień. poza tym za równo przed jak i po zabiegu p. kosmetyczka dezynfekuje skórę, zakłada nowe rękawiczki zawsze przy mnie. oraz doradza w sprawie pielęgnacji skóry - jak do tej pory zawsze trafnie :) polecam ten salon wszystkim znajomym i uważam że miałam wielkie szczęście, że go znalazłam, bo jak widać z powyższej dyskusji o dobrą kosmetyczkę, a taką bez wątpienia jest p. Iwona, nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioan
To jest rzeź, a nie salon kosmetyczny. Z gruponu miałam wykonany makijaż permanentny na brwiach MASAKRA. Po roku zdecydowałam się usunąć moją największą głupotę w życiu, która w sumie będzie mnie kosztowała 6/7 razy więcej. Brwi z czasem zaczęły robić sie granatowe, wyglądałam jak malowany pajac. Odradzam łapanie się w pułapkę niskiej ceny, bo to jest oszpecenie samej siebie i jeszcze się za to płaci a kosztuj***ardzo dużo bólu. Też będę podejmować konkretne kroki, by ten salon przestał oszpecać ludzi. PORAŻKA, ta kobieta która to wykonuje, powinna natychmiast przestać to robić a dodatkowo powinna zapłacić za swoją nie odpowiedzialność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi granatowe to nie wina kosmetyczki tylko skory i tego jak pigmentuje.Jesli pierwszy raz wykonujemy makijaz i nie wiemy jak pigmentuje skora to kosmetyczka nie jest szamanem i tez tego nie wie.Moze przewidziec ale pigment pod skora to nie henna i jak widac czasami permanentny z grafitowego czy czarnego staje sie granatowy a slyszalam ze i nawet zielony.Makijaz wymaga korekty,TEN KUPIONY Z GROUPONU TAKZE ;).Dziwnym zbiegiem okolicznosci poniewaz nigdy nie mielismy skargi od klientek ktore placa pelna sume.Makijaz wykonuje u nas jedna i ta sama osoba ,jednym pigmentem i ta sama reka.Odpowiedz jest prosta.Panie z grouponu chca oszczedzic na maxa i nie robia korekty.Zdziwione po kilku mc patrza w lustro i widza opisywanego pajaka.Ten owy pajak byl tam od poczatku.Poniewaz nie doszlo do obowiazkowego zapigmentowania po ok 3 tyg kreski zostaja a zarys ktory mial byc zapigmentowany przy kolejnej wizycie, zanika.Nie poradze nic na to ze nie chodza Panie na korekte,swoja prace wykonuje sumiennie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani P
Ja rownież jestem klietka salonu la dior i uwazam obsługe za prze miłą i fantastyczna Iwonka to fantastyczna fryzjerka ma reke do wlosów rosną jak szalone cały czas sie szkoli . A panie ktorym nie odpowiada wystroj niech zmienia salon gdyz wlasnie salon la dior sie przenioslo ulice obok i wystroj rowniez sie zmienił na lepsze a fantastyczne fryzjerki zostały ;! pozdrawiam Pani P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem osobą, której zdarza się kupować zabiegi kosmetyczne na gruponie. I nie dlatego, że jestem chytra, tylko dlatego, że nie zawsze mam na tyle gotówki żeby spełnić swoje marzenia. A każda kobieta chce wyglądać dobrze. Uważam, że cena gruponie jest atrakcyjna bo salon jest np. nowy, mało znany lub potrzebuje nowych klientów. Nigdy nie pomyślałam, że kupuje byle co bo mało płacę. I powiem szczerze, że nigdy też się nie zawiodłam. Może miałam szczęście a może nikt jednak nie zakłada, że da niską cenę to może byle jak obsłużyć klienta, bo przecież taki klient nie wróci a chodzi o zdobycie nowych gości a nie ich odstraszanie. Byłam w salonie Ła & Dior rzeczywiście można popracować nad wnętrzem i to małymi kosztami, co poprawiłoby wizerunek, ALE co do obsługi i fachowości nie mam najmniejszych zastrzeżeń!!! To osoba, która mnie przyjęła spowodowała, że poddałam się zabiegowi. Byłam poinformowana o przebiegu zabiegu, wszystko było dezynfekowane. Uzyskałam dodatkowe informacje o problemach z moją skórą. Dziękuję za pomoc i obsługę. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×