Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiiiiiiiiiki

ostuda

Polecane posty

Gość wiiiiiiiiiki

Proszę o poradę wszystkie te kobiety, które miały ostudę (przebarwienia brunatne na skórze). Zażywałam pewne tabletki ziołowe, od których prawdopodobnie pojawiły mi sie te przebarwienia na czole. Jest bardzo dużo różnych kremów na przebarwienia i w związku z tym proszę o odpowiedź te osoby, które już je przetestowały i zaproponują mi najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiiiiiiki
Nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiiiiiiki
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaua
Zapytaj sie na ciaza, maciezynstwo. To jest chyba problem kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiiiiiiki
Ja nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahas80
Hej, ja tez jestem ofiara tego paskudztwa. U mnie pojawila sie po zmianie tabletek hormonalnych - niestety dermatolog proponuje mikrodermobrazje w gabinecie na jesien. Jesli ktos moze polecic jakis krem na to--bedzie wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiiiiiiki
słyszałam, że dobry jest krem wybielający Drula Superforte, ale jeszcze go nie wypróbowałam, kosztuje ok.40zł. Może ktoś z was go już przetestował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik
cześć -mam ten sam problem, ale da się to paskudztwo usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez mam plamy na twarzy probowalam juz roznych kremow nic nie pomaga a mikrodermabrazja nawet ich nie rozjasnila jest jeszcze gorzej wiec nie polecam bede jeszcze probowac lampaIPL to podobno dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik2708
udało się!! Monobenzone!!- maść na receptę, do tego dobry dermatolog i już!! A myślałam ,ze już tak mi zostanie na zawsze. Jest jeszcze Cosmelan- dla bogatych,ale ja już go nie będę raczej potrzebowała,a chciałam- wziąć kredyt na tą rewelację:) pozdrawiam wszystkie plamiaste.Walczyłam 4lata!! i udało się. Gdybym trafiła na mądrego lekarza na początku- było by taniej, a tak przerobiłam wszystko co tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svq
Ja nie jestem w ciąży ani tym bardziej kobietą i tez mam ostudę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba oczyścić wątrobę
ostuda to inaczej - plamy wątrobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorna
Stoswałam Drula Superforte - nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędziorek
Plamy zwane ostudą mają wiele przyczyn. Najczęściej pojawiają się po 30 u kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną. Nawet jeżeli odstawimy hormony to i tak plamy będą się najprawdopodobniej dalej pojawiać, często po latach. Niestety. JEDYNYM sposobem walki z plamami to unikanie słońca i solarium. Kremy działają kiepsko. Testowałam rozmaite środki i tak naprawdę nawet mikrodermabrazja nie rozwiąże problemu. To nie jest problem jednej "plamy' tylko złożonych procesów w organiźmie. Jeśli nawet uda się jakąś plamę czy przebarwienie rozjaśnić, najpewniej pojawią się nowe pod wpływem słońca. Uwielbiam się opalać i wiem, że już raczej nigdy nie będę mogła wystawiać twarzy na słońce - pozostają samoopalacze... Plamy pojawiły się u mnie jakieś 4 lata temu. Znikają jesienią i zimą, pojawiają sie wiosną i latem wraz z wzmożona aktywnością słońca. Taka jest bolesna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G0śka76
Ja też mam ostudy na twarzy. Pojawiły się w ciąży i już od porodu minęło 14 miesięcy a one jak są tak są. Nie pomogła mi mikro dermabrazja, nie pomógł mi krem DRULA super forte. Jestem załamana. Wyglądam jak łaciata krowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemu
Mam ciemną plamę na prawej skroni. Krem wybielający dr Eris nic nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
hej też mam ten problem ktoś z forumowiczów polecil mi krem Perfecta mama krem ochronny przeciw przebarwieniom hormonalnym firmy DAX COSMETICS i od dwóch miesięcy go stosuję i przyznam że plamy znacznie pojaśniały nie znikły całkiem ale i tak są jaśniejsze niż były.zamawiałam go przez internet w Fabryce zdrowia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Witajcie widzę, ze świeży topik wiec pozwólcie, że się dołączę;) Rok temu miałam zabieg cosmelanem na przebarwienia na czole które powstały przez własną głupotę ponieważ użyłam zestawu bielendy z jakimiś kwasami i poszłam po tygodniu do solarium i wyskoczyły piękne plamki na czole plus leciutki wąsik pod nosem. Po zabiegu cosmelan super drogo ale efekt extra. Jestem już po wakacjach i cóż jak mówiła pani dermatolog że mogą powrócić i tak się stało pomimo filtra 50 co 15 minut i zasłaniania twarzy czym się dało. Cosmelan podrożał więc zakupiłam krem drula superforte, potem planuje thiospot jak nie będzie efektów. Będę pisała na bieżąco jak efekty. Pozdrawiam wszystkie walczące z plamami . Nie można się poddawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca73
Dzisiaj dermatolog przepisał mi PIGMANORM dostepny w Niemczech (ceny nie znam) lub polcecił kuracje u kosmetyczczki - własnie cosmelanem , jako dwie skuteczne metody. Zobaczymy po maści jaki będzie efekt . z tego co powiedział to po ok. 2 m-cach powinno sie wybielić ale nalezy unikac słońca i fluidy z filtrami 50 , co 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa34
Gdybym wiedziała że tak sie skończy przygoda z antykoncepcją hormonalną (Marvelon) to w życiu bym się na nią nie zdecydowała :( Teraz mimo że już jej nie stosuję plamy ciągle wychodza, nie pomogła krioteriapia, wybielające kremy, kremy z filtrami itp. Musiałabym chyba siedzieć w domu całe lato, zapomnieć o górach czy morzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyukjhg
orientujecie sie czy jesli biorac tabletki antykoncepcyjne chodze od czasu do czasu na solarium ale nie opalam twarzy (wylaczam lampy i dodatkowo zakrywam twarz) to moze pojawic sie ostuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmel24@o2.pl
CZeść Gossard. Przeczytałam Twoj koment dotyczący ostudy i tego ze sobie z nią poradziłas. Ja od zawsze miałam piegi a od 2 lat mam brązowe plamy na czole, policzkach, brodzie i nad górną wargą (wyglądam jakbym miała wąsy). Prosze Cie odezwij sie bo nie radze sobie w zaden sposób. Pozdrawiam Agnieszka mój mail: carmel24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maba01
Cześć, Gossard, ja równiez bede wdzieczna za informacje dotyczace tej masci, walcze z plamami od 2 lat, wyszly w czasie ciazy i zostaly... czuje sie staro jak patrze w lustro :( moj mail maba01@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa plamy
wątrobowe,wiec pozostaje Ci tylko oczyszczanie wątroby,metodą Tombaka,lub Clark,albo jeszcze inna ,wybór nalezy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale żadne srodki zewnętrzne
Nie pomoga to sa plamy wątrobowe,trzeba oczyscic wątrobe wtedy plamy znikna same,to wymaga interwencji od wewnatrz a nie od zewnatrz,wiec darujcie sobie te wszystkie działania zewnetrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika779@wp.pl
Witam!!!!Jeśli mogłabym prosic o pomoc w sprawie przebarwien to bylabym wdzieczna.Mam przebarwienia na czole i wasik pod nosem po ciazy...Gossard prosze pomoz mi!!Bede wdzieczna o emeila z wszystkimi wskazowkami na adres nika779@wp.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa80
Środki hormonalne stosuję od 9 lat i niestety od 2 zaczęły mi się pojawiać plamy.Z roku na rok jest coraz gorzej,plamy mam coraz mocniejsze na czole ,policzkach i nad górną wargą.Kremy tak naprawdę nie działają a przecież ja kocham słońce.Nie wiem już co mam robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Gossard przeczytałam twój wpis odnośnie ostudy-prosze jeżeli możesz podziel się twoim odkryciem także ze mną.Mój przypadek jest podobny do wielu Pań,które z różnych powodów dostały plamki po słoneczne.W moim przypadku powstały od tak sobie.Nie zażywam środków antykoncepcyjnych,nie jestem w ciąży,tarczyca w normie,może wątroba,ale pewności nie mam.Od przeszło trzech lat walczę różnymi kremami rozjaśniającymi,filtry używam z możliwych największym faktorem UV-i nic plamki jak są tak są!Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DogCharlie
Dermotan to jest najskuteczniejszy srodek na nasze klopoty Ja go kupuje w tej francuskiej poradni za pobraniem pocztowym Dzwonie na 22 652 1955 wysylam fax i po dwoch dniach zabojady mi wysylaja do domu. Hoi Hiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×