Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewas1813

oszalałam na punkcie cip_ki

Polecane posty

Gość ewas1813

hej przeglągałam zdjęcia w internecie i weszłam w erotykę i co? zobaczyłam cip_kę która mnie oszołomiła... u mnie wargi brzydki i wystające, a ta wprost idealna :O panie i panowie co sądzicie o takiej myszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewas nic szczególnego, widziałem ładniejsze..a ewcia twoja jak wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c**a jak c**a. skoro ta twoim zdaniem taka piekna to ty musisz mieć jakieś paskudztwo między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropność kalectwo a nie cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się też podoba :) a co jest z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem pewien, że autorka wątku pisząc w ten sposób chciała ukryć fakt, że na zdjęciu jest właśnie jej c i p k a :) czyż nie tak ewas1813?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak co, toż to cipka jakiejś czternastolatki. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhm to moja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo młodszej! Ale nie istotne, nie szalej tak z myszką. Grunt żebyś sobie nie wkręciła w łańcuch w rowerze podczas jazdy. Wtedy wszystko ok będzie. Nie musisz jej wiązać, nie musisz ugniatać czy przycinać, nie bój nic, znajdzie się miłujący takie cipki. One też są kochane! Bowiem wszystkie cipki nasze są. Nawet te w łańcuchu zakręcone, chociaż one to są raczej smutne. Szkoda ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja myszka jest kochana. Nazywa się Agatka i ją kocham. Ma wspaniałą myszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba moja kochana myszka Agatka mnie nie kocha. A taki jestem smutny i samotny :( Kocham moją myszkę Agatkę a ona co... siedzi i mnie olewa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisałem Ja Kibelek. Siedzi na mnie i mnie olewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię myszko Agatko. Kocham Cię! Chodź myszko na spacer! Nie, rowerka nie bierzemy. Wiesz czemu myszko. Myszko! Nie opieraj się, rowerek zostawiamy. Myszko! No. Idziemy. Kocham Cię myszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolo
Dziwna ta pipa, taka niekształtna co istotne widać że jej posiadaczka jest grubaską no i ma problem z masturbacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona warg prawie nie ma! To się dopiero nazywa kalectwo. Co te baby mają że chcą mieć takie płaskie pipcie? Myszka musi być myszka! Bo jakby nie była myszka to by była szczurek. A ja szczurkiem się bawić nie zamierzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszko, idziemy na spacerek. Wrócimy i poliżę Twoją myszkę. Kocham Cię moja myszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otluszczona chyba się odznacza w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas1813
haha to nie moja :) moja jest trochę inna :) mi te zdj się spodobały i podziwiam takie pary, które takie coś wrzucają do internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas1813
i patrżac po zdjęciach to nie jest grubaska żadna, tylko szczupła laska z fajnymi cyckami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego ciągnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągnie? ba. ciągnie i połyka! i połyka!! połyka? ba! połyka ze smakiem mrucząc radośnie i mrużąc oczka jak młody kotek drapany za uszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulala! tam w albumie jest 13 zdjęć. Ta niunia faktycznie ma ciekawe cycki i resztę nie najgorszą. Choć ja wolę takie ciekawie i seksownie rozebrane, czyli te w bieliźnie, niż do rosołu. A na niej leży bielizna fajnie, zwłaszcza góra. Taka zwykła niunia z fajnym ciałem pod ubraniem. Cipka zaś jak cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to się bardziej podoba ten k***** w dalszych zdjęciach :) zabawiłą bym się z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to prącie jest jakieś takie cieniuteńkie! Jak na wzwód to szału nie ma. Lepiej wypełnia gdy jest grubszy. No chyba, że młode i ciasne myszki. Wtedy to tak. Mógłby sobie gościu przykładać pokrzywę, może jakby napuchł to coś by było. Poza tym pokrzywa podobno ma działanie lecznicze. Może efekt utrzymałby się na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×