Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto rymowana, ciekawa zagadka, dla inteligentnych użytkowników forum

Polecane posty

Gość gość

I udał mędrzec się na pustynię A błądząc znalazł puste naczynie Wciąż nim potrząsa i szuka wody Toć on chce przeżyć bo jeszcze młody Nagle naczynie drży w jego dłoni Widzi, że zaraz coś się wyłoni Ni duch, ni zjawa, bój się człowiecze Jawi się przed nim i tako rzecze "Jeśli wypełnisz moje zadanie Ominie Cię tu bolesne konanie Dostaniesz wodę i skarby wielkie Znikną też Twoje zmartwienia wszelkie" Mędrzec mu rzecze :"Praw co mam czynić By mój przeklęty los dziś odczynić Zjawa odzywa się tymi słowy "Słuchaj uważnie i bądź gotowy Jest takie forum, jak kafeteria Siedzi przeważnie tam gimbazeria I abyś mógł na wygraną liczyć Musisz tam wszystkie panny zaliczyć Co nie są brzydkie, nie są lochami Z wdziękiem i gracją, pięknymi biustami Tylko te chłopcze, brzydkich nie trzeba Bo za to nikt nie dostąpi nieba" Mędrzec zmartwiony siada i myśli Toć chyba przecież nic nie wymyśli Bo kasy nie ma, wyglądu także A panny tylko tego chcą wszakże Nagle mu z nieba przyszło natchnienie Już wie, że czeka go wybawienie Każe, by dżin go zabrał z pustyni A ten z uśmiechem szczerym to czyni Mędrzec powraca więc ze skarbami I się odzywa tymi słowami: "Jak więc myślicie panowie, panie Dlaczego wypełniłem zadanie I czemu dżin ocalił mi życie Dał skarby, wodę, oraz okrycie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadłamtepaku
bo na kafeterii nie ma żadnych ładnych ani z pięknym biustem. dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo, to prawidłowa odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale niestety jest jeden wyjatek, a mianowicie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhm,tak, tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie jest tutaj kilka bardzo ładnych dziewczyn, ale niestety mają problemy psychiczne i emocjonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładnych chyba tylko wtedy, jak się ograniczy do tego forum, kobieta z wyglądem, choćby nie wiem jakie miała problemy i tak będzie miała adoratorów dobijających się do drzwi i okien. Facet z wyglądem nie, jeśli jest np. nieśmiały, albo biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się ból d**y pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Oj ugodziłes niewiasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj nie ma normalnych kobiet. Siedza tylko jakies dziwne, niedoyebane, chore psychicznie, nie nadajace sie do zycia odpady. Dziekuje.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w ogóle są nienormalne i nie nadają się do życia, ciągle więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, może pójdę w drugą stronę i zdefiniuję ich nienormalność, a polega ona na tym, że czegokolwiek by nie dostały to wiecznie będzie im za mało i nic ich nie uszczęśliwi, a to nie jest normalne. Żeby być wiecznie niezadowoloną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×