Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa kobieta 25

OVER-GROUP czy ktos tam pracowal ?

Polecane posty

Gość ciekawa kobieta 25

Witam , dostalam oferte pracy na stanowisko call center w firmie Over-Group w Łodzi . Mozecie cos napisac o tej firmie np. jakie zarobki, atmosfera itp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adus999
Przyjelas ta prace? I jak? Jakie warunki i srednie wynagrodzenie bo wiem ze jest tam system prowizyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adus999
A na jakim dziale pracowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik obecny
A ja pracuje i jestem zadowolona. Płaca ok, atmosfera ok, jak się nie chce pracować to się później bzdury wypisuje w Internecie. Over to Firma dla ludzi a nie dla plotkarzy i obiboków:) hahaha pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powyższymi opiniami nie zgadzam się. Jestem długoletnim pracownikiem Firmy i z tematem mobbingu nigdy się nie spotkałem. Firma jest solidna i godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik 1
Również pracuje w Firmie od dłuższego czasu i potwierdzam to, że OVER to firma dla ludzi, którzy chcą pracować, rozwijać się i są ambitni. Jak czytam wpisy o mobbingu to śmiać mi się chcę. Ludzie, którzy ponoszą porażki zawsze szukają przyczyny u innych, a nie u siebie i wypisują bzdury w necie. W Overze nie ma miejsca dla pracowników nieuczciwych, którzy chcą mieć ciepłą posadkę, najlepiej nic nie robić i brać dużą kasę. Bardzo szybko wychodzi jak ktoś pozoruje pracę i wtedy są gorzkie żale. W Firmie można zarobić naprawdę dobrą kasę i zostać docenionym za swoje zaangażowanie i pracę. Polecam dla wszystkich ambitnych i lubiących pracę w dobrej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuald Niepozorny
Jak coś komu w życiu nie wyszło to się obwinia i drapie ludzi dookoła zamiast walnąć się w pierś i powiedzieć "jestem słaby", "nie dałem rady". Tacy ludzie potrzebują firmy, która pozwala na leserstwo i obijanie - to na pewno nie jest Over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halabardy
Nie wiem skąd opinie typu "firma masakra". Moim zdaniem jedna z niewielu na rynku łódzkim oferujące większe stawki niż głodowe. Fakt - są wymagania, ale i można spodziewać się wymiernych korzyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halabardy - Większość twierdzi jednak, że jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halabardy
Co nie znaczy, że większość ma rację. Nie widzę przeszkód żeby stestować na sobie i wrócić z własną opinią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stestowalem i nie wytrzymalem psychicznie. Odradzam kazdemu kto chcialby tam pracowac. Teraz nadal pracuje w branzy rolniczej mowiac bardzo ogolnie juz prawie 2 lata i moja obecna firma w porownaniu z Overem to niebo a ziemia. Pan logistyk -brak slow. Na cala reszte zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tam pracowałem. Jest naprawdę ok, a warunki są dobre. Można sporo zarobić no i przede wszystkim rozwijać się. Dużo zależy od tego na co stawiasz. Jeśli na rozwój to jak najbardziej polecem. Over Group uważam za rzetelną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 190X
Zacznijmy od tego, że nie kazdy pracownik ma nóż na gardle, bo po pierwsze nie kazdy w firmie jest handlowcem i ma problem ze zrobieniem wyniki, a po drugie przy odpowiedzialnej pracy nie ma problemow. Wystarczy porozmawiac z wlascicielem, albo z przelozonym i zawsze mozna sobie wszystko wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik 19888888
W każdej pracy trzeba działać i pracować. Szczególnie jeśli chodzi o ten zawód. Tego wymaga specyfika. I nikt nie każe Ci pracować po 12 h, jeśli tylko sam potrafisz sobie zorganizować pracę odpowiednio. Poza tym nie ma z góry ułożonych i narzuconych godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były hand
Szczerze dziwią mnie takie wypowiedzi. Każdy handlowiec ma przy sobie GPS. Czy to jest inwigilacja? Nie. Tak wygląda praca. Poza tym przygotowanie się w neidzielę... Hmmm... Znajdź mi zawód gdzie w niedzielę możesz odpoczywać. Chyba, że chcesz pracować na stanowisku sklepikarza, to ok... Moim zdaniem to przesada, bo jak chcesz dużo zarabiać musisz dużo pracować. Prosta zależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że kariera kariera młodym łatwo do głowy takie glupoty naphać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahava
przeciez nie każdy powinien być handlowcem, no ludzie! Ja na przykład w zyciu nie poszlabym na handlowca, bo się do tego nie nadaje i nie zrobilabym norrmy. Co innego na innym stanowisku, gdzie robota idzie mi jak z platka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuulkaa
robie w overze dopiero kilka miesięcy i jakoś nie narzekam. Pracy dużo jest, to fakt, ale chybatak to w życiu jest, chcesz zarabiać to bierzesz się do roboty, a nie czekasz aż banknoty ci z nieba same spadną…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carterec
Dobre warunki tam są, to znaczy, że bez nadgodzin spokojnie 2k dostaniesz. A co więcej, to zależne jest od tego ile czasu na to poświęcisz i jakie wyniki będzie mieć. Piszę tu o PH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybi
A siedział ktoś u nich na słuchawce? Podobno w call też nie jest źle…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co lubisz. Jak lubisz dużo adać i wyrobisz norme to będzie ok., jak w każdej robocie, trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunek
Generalnie największy plus w over, to że jak pracujesz, to zarabiasz, im więcej robisz, tym ładniejsza kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z nimi się podpisuje? Śmieciowa jak wszedzie, czy może się wylamali pod tym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiraż
no wlasnie nie, masz normalna umowe o prace, placa za ciebie zus i jest ok., a gdzie teraz idac do roboty dostajesz umowe o prace? Nigdzie nie chca dawac, wiec pod tym względem szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniek
no, jeśli jest tak kolorowo jak piszecie i od razu dają umowe o prace, to ta robota ma sens…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woojtas
ja musiałem trochę się naćwiczyć na rozmowach kwalifikacyjnym ale suma sumarum to zostałem przyjęty i mam podpisaną o pracę, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie mają samych dobrych fachowców i nie przyjmują byle kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmwu
Widocznie tak , pracuję na CC. Robota jak robota, nie narzekam, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ila konkretnie zarabia się na miesiąc w Over Group jako specjalista od Social Media? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×