Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

owiedzcie mi jak prowadzić sobie z rozkapryszoną 13latka która mnie

Polecane posty

Gość gość

nienawidzi? To córka mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw sprawę prosto. Powiedz, że nie będziesz dla niej matką i że jesteś teraz nową kobietą jej ojca i musi się z tym pogodzić. A jak ma jakieś "wąty" to niech nauczy się z tym żyć, bo nie będziesz się bawiła w jej niańczenie. A na serio to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś myślałam żeby tak serio postawić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj bezdzietnego i wolnego, póki ona ci całkiem waszego związku nie o brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chce go zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz wolnego faceta bez zobowiązań jesteś wolna bezdzietna po co ci byc macochą jakbys miła dla tego dzicka nie była zawsze bedziesz tylko macochą pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te jego dziecko? Mi by przeszkadzało. Przecież ma matkę. Nie będziesz jego mama, ani ciocia,ani siostra czy kolezanka, zatruje co zycie. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mieszka z matką ale kontakt z ojcem ma dobry kontakt. Czasami u niego nocuje no i wtedy się dzieje... Chciałabym żeby mnie jakoś chociaż zaakceptowała, tolerowała chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak być mu dziecko urodzila to nawet 500 plus nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być tak że cię nigdy nie zaakceptuje i co wtedy? Nie masz bagazu, poszukaj bezdzietnego. Panna i rozwodnik dzieciaty to się dobrze nie skończy. Chyba, żeby była już pełnoletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest rozwodnikiem, nie mieli ślubu. 13 lat to już niedługo do 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co na sile chcesz nastolatke do siebie przekonywac? Nie pamietasz jak mialas 13 lat? Ignoruj calkowicie bo nie zmienisz nastolatki nabuzowanej hormonami. Niestety nie pociesze Ciebie ale musisz to cierpliwie przeczekac ale chyba nie powinnas miec z tym problemu bo jestes starsza, masz troszke oleju w glowie i wiesz co sie dzieje w nastoletniej glowie. Tylko nie klej sie do jej ojca przy niej bo jej zabierasz grunt spod nog i bedzie tylko nieprzyjemnie. Jestescie dorosli i od czasu do czasu nie musicie obnosic sie z tym, ze jestescie para. Jesli bedziesz walczyla z nastolatka to ona Ciebie znienawidzi i nigdy Ciebie nie zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pamiętam jak miałam 13 lat i ja w przeciwieństwie do niej byłam grzeczna dziewczynką. Ok, chyba powinnam ją ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lepszy rozwodnik bez dziecka niż kawaler z dzieckiem. Ciężka sprawa. A tak na marginesie, co twój partner na całą sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lepiej to nie wiem. Być może ale często rozwodnik jest dzieciaty. Przy nim jest w miarę grzeczna, mój K to bardzo silny charakter. Gorzej jak czasami zostajemy same, to zwykle dostaje szału. Rozmawiałam o tym K i on z nią też rozmawiał a ona obiecuje poprawę i tak w kółko. Widzę że K zmięknie przy córce, może wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×