Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pacjentka i lekarz?

Polecane posty

Gość gość

Oto historia... Pacjentki z lekarzem. Opiszę Wam po krótce, w dużym skrócie. Poznaliśmy się we wrześniu, trafiłam do niego całkowicie przypadkowo. Młody. Zdarzyło mu się „mimochodem” wspomnieć, że jestem ładna. Był bardzo zaangażowany w moje leczenie, aż do tego stopnia, że przyjął mnie na prywatnej wizycie podczas ostrego dyżuru, tylko dlatego, żeby móc mi zrobić zdjęcie w jakichś 3 projekcjach. Oczywiście sam to zaproponował. Co jeszcze... dał mi sam od siebie tabletki, które dostał w tzw. „gratisie” od handlowców. Chodziłam do niego często, czasem raz na tydzień, czasem raz na dwa, więc w jakimś stopniu się poznaliśmy i rozmawialiśmy o różnych rzeczach. Zdarzyło mu się wspomnieć o jakiejś wspólnej kawie i pizzy, ale ja chyba po prostu nie odbierałam tego wtedy, jako zaproszenie. Miałam świadomość, że ma żonę. Tzn. pewna nie byłam i nie jestem do tej pory. Obrączki nie nosi, ale od czego jest internet... W opisie jego działalność gospodarczej napisane jest, że posiada wspólność majątkową. Dodatkowo, pod tym samym adresem widnieje kobieta z jego nazwiskiem i tez lakarka. Na ostatniej wizycie zrobił dwa podejścia, aż w końcu zrozumiałam, że mnie zaprosił. Nieistotne na co. Dałam mu swój numer telefonu, to chyba po prostu z niedowierzania i szoku. To był piątek. Teoretycznie byliśmy umówieni na środę. Od piątku do wtorku nie odezwał się ani słowem. Zadzwonił w środę, mówiąc, że wieczór ma zajęty jakimś spotkaniem, ale że zjadłby coś popołudniu. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że jeszcze zadzwoni. Nie zgodziłam się, nieistotne z jakiego powodu. Mam wrażenie, że nie był tym jakoś specjalnie przejęty, ale zapytał, czy zobaczymy się jeszcze w przychodni przed świętami, czy po. W każdym razie, najlepsze jest to, że zadzwonił do mnie z numeru zastrzeżonego... Zastanawiałam się kiedyś nad tą jego żoną, mogą być w separacji, w trakcie rozwodu, ale skoro dzwonił do mnie z numeru zastrzeżonego, to chyba coś musi być na rzeczy, jak myślicie? Nie ukrywam, iż zaczyna intrygować mnie ta sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecisz na niego tylko dlatego ze jest lekarze? gdyby np pracowal na produkcji tez bys sie z nim umowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że tak:) pomijając fakt, iż nie do końca na niego "lecę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli Ci sie podoba to ja bym si ez nim spotkala, jednak gdyby mial zone to bym sie z tego wycofala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie myślę, że ją ma. Nie wierzę w to, że ktoś przez pomyłkę, przy zakładaniu firmy zaznaczył mu małżeńską wspólność majątkową". Dodatkowa kobieta pod tym samym adresem, o tym samym nazwisku, też lekarka... I kolejne pytanie, niby facet zainteresowany, a dzwoni z numeru zastrzeżonego. A może on w ogóle nie jest mną zainteresowany, tylko może tak chciał się spotkać, porozmawiać. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wycofa się, wie ,że ma żonę, łudzi się separacją itd a facet chce pobzykać i tyle i pewnie nie jest pierwszą i ostatnią naiwną gęsią... zal żony że ma takiego gnojka w domu, ale gdyby właśnie kobiety były inne, szanowały drugą kobietę nie dochodziłoby do zdrad. gardzę takimi kobietami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bożeeeeeeeeeee ty jesteś taka naiwna i głupia czy tylko udajesz??? on chce się TYLKO spotkac i porozmawiać?? znasz takiego faceta??? kobieto on chce pobzykac na boku !! masakra skąd się biorą takie głupie gęsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to byc ktos z rodziny np siostra, nigdy nie wiadomo. Poszukaj powinnas znalezc adres gdzie on i ona mieszka moze ma np indyw praktyke lekarska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież właśnie między innymi z takiego powodu się z nim nie spotkałam. Jakimi kobietami gardzisz?? A co ja zrobiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nigdy nie miałam takiej sytuacji i nigdy, by mi nawet takie rzeczy do głowy nie przyszły... ale faktycznie, zdaję sobie sprawę, że są tacy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok. Są takie naiwne kobiety? Wydaje mi się, że ten post to jakaś prowokacja. KObieta myśli, że facet chce tylko porozmawiać?? Hmm.. ciekawe dlaczego dzwoni z nr zastrzeżonego? Proste.Nie chce żeby naiwniara wydzwaniała do niego kiedy ona w domu z żonką spędza miło czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie może być siostra, ma nazwisko dwuczłonowe, drugie należy do niego, także nie ma szans... ewentualnie jeszcze zostaje matka, ale co z tym wpisem do dzialalnosci gosp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie dlatego dzwoni z zadtrzezonego, wieczorem zonka obok a tu ktos wydzwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna... No może i jestem naiwna, ale chyba nie do końca, skoro nie pasuje mi ten numer zastrzeżony, tak? Z tym normalnym porozmawianiem to było tylko pytanie, a nie stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna naiwna... siostra powiadasz? hahahahahahahaha dziewczyny skończe zyć w świecie fantazji.. czytacie za dużo "harleqinów" :D z siostrą ma wspólnotę majątkowoą??? proszę pomyślcie zanim coś głupiego napiszecie. A tobie autorko postu proponuję dać sobie spokój z nim. PO cholere ci taki facet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz jego imie i nazwisko w google plus miasto zobaczysz co wyskoczy, jesli on i ona maja taki sam adres to bedzie zonka. Ile on ma lat. jest ortopeda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ales babo głupia zajmi sie porządkami an swieta lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie wydzwaniałabym do niego:) ale jeśli chodzi o ten numer zastrzeżony, to też wydaje mi się to bardzo podejrzane i generalnie nawet niemiłe, żeby dzwonić do kogoś z takiego numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo to może ma wspólnotę majątkową z mamusią :P hahahha a tak poważnie to kochana gdyby miał uczciwe zamiary wobec ciebie , nie miał zony to dałby ci swój nr bądz zadzwonił z nr odkrytego. Banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ortopeda, 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ale skad on to ma wiedzieć?? pewnie ma rózne doświadczenia z kobietami i woli się zabezpieczyć i nie ujawniać swojego nr tel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy on ma na imie marcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego, kazdy facet powinien nosic obraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuu widzę że casanova ortopeda nie jedną już wyrywał hahah znany pan dr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh nie, nie marcin:) ale widze, ze nie tylko ja mam taki przypadek?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addamo Klo
Ale jesteś naiwna? co zmienia obrączka?? nic.baby lecą nawet na facetów z obrączką. ja nigdy nie zdjąłem obrączki, a żonaty jestem 13 lat. myślisz, że moja obrączka odstrasza kobiety? Nie.Nie odstrasza i to nie tylko te, którym idzie o przelotny romans, ale też tych ktore marzą o księciu i długimmmmm szczęśliwym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh nie, nie Marcin:) w kazdym razie widze, ze ktos mial podobny problem?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intryguje mnie ta cala sytuacja... jezeli on faktycznie ma ta zone, to ma mnie za idiotke? przeciez to jest takie banalne do sprawdzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkasz sie z nil czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma indywidualnej praktyki lekarskiej, a sledzic go nie bede;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×