Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pakt z Lucyferem 2

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę odnaleźć swojego wczorajszego tematu dlatego założyłem ponownie. Jest tu ktoś kto zajmuję się demonologią lub okultyzmem ? Czy jest możliwe podpisać pakt z Lucyferem żeby w zamian za duszę umożliwił mi tylko jeden dzień z żoną która mi umarła na zawał serca będąc w ciąży. Tylko jeden dzień nie chcę pieniędzy , sławy ani nic takiego tylko ten jeden dzień a potem niech zabiera tą moją duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wczoraj był taki temat. Nie radzę Ci on Cie oszuka na 100% diabeł to kłamca naobiecuje i nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest taki sposób ale nie wiem czy opisanie Ci go będzie dobrym posunięciem . Nie lepiej poczekać i spotkać sięz żoną za jakiś czas w lepszym świecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chcesz oddać szatanowi duszę za 1 dzień? Skoro wierzysz w szatana, to pewnie wierzysz też w Boga i życie wieczne. Tam spotkasz swoją żonę i już zawsze będziecie szczęśliwi. A szatan Cię tylko oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak możesz to opisz mi ten sposób . Jest mi tak ciężko , taka pustko wokół mnie się zrobiła jak żona umarła. Nie radzę sobie z tym. Za jeden dzień z nią zrobię wszystko .Myślę ze nie jest to wysoka cena za duszę nie chcę pieniędzy , sławy itd. Tylko ten jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość 21:24 Wierzę w Boga ale tak tęsknię tak mnie boli ja nie chcę dużo tylko jeden dzień żeby dotknąc jej włosów , poczuć jej zapach , zamienić słowo . Tak bardzo mi jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak chcesz , należy na kartce napisać warunki za które oddasz duszę potem skaleczyć się i podpisac to krwią. Następnie spalić tą kartkę . Trzeba to zrobić o godz 3:33 nad ranem. Nie wiem cy to działa ale ja bym nie próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zwariowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wierzysz w Boga, to Jemu zawierz swoje życie. Módl się o to, żebyś przestał cierpieć. Poszukaj także pomocy u psychologa, rozmawiaj z życzliwymi ludźmi, ale nie oddawaj szatanowi swojej duszy i nie skazuj się na wieczne potępienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skażę się na wszystko byle tylko ją zobaczyć . Nie umiem tak żyć , wszystko straciło dla mnie sens . Nie żyję już w sumie tylko wegetuję , źle sypiam , prawie nie jem nie mogę ta tęsknota mnie zabija . Bóg ? Nie wiem czy Bóg mi pomoże skoro mi ją zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty wiesz że jak cos takiego Ci się uda to pójdziesz do piekła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem , piekło cóż ja już mam piekło odkąd umarła moja żona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu minęło od śmierci Twojej żony? Być może może potrzebujesz czasu, by dojść do siebie, ale uwierz mi, że w końcu będziesz normalnie żyć. Wiem, że śmierć bliskiej osoby jest najgorszą rzeczą jaką można przeżyć, ale wszystko jest łatwiejsze, gdy zwracamy się do Boga, a nie do szatana, bo szatan powoduje jeszcze większe cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie podpiszesz paktu i po smierci trafisz do raju, to Twoje cierpienie się skończy, jeżeli podpiszesz pakt, to bedziesz cierpiał do śmierci i jeszcze po niej, ale cierpienie po śmierci nigdy się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc temu odeszła . Nie radzę sobie , śni mi się często , jest taka uśmiechnięta a jak się przebudzę w środku nocy to rozgoryzenie że to tylko sen. Próbowałem sam wywoływac ale bez skutku. Tylko jeden dzień i niech si,ę dzieje co chce . Tak bardzo tęsknię tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się zawrzeć paktu z kimś kto nie istnieje, poza tym powszechnie wiadomo, że diabełki nie wskrzeszają zmarłych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan nie istnieje, a wiem to stąd, że dawno temu próbowałam podpisać pakt na wiele sposobów, żaden nie zadziałał. Wniosek? Szatana nie ma a biblia to bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wskrzeszają czy nie , chwytam się wszelkich sposobów a moze się uda. Od miesiąca param się w okultyźmie i czytałem że jest to możliwe w zamian za dusze. Nie wiem czy to prawda ale spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minął dopiero miesiąc. To normalne, ze ból po stracie ukochanej osoby jest silny w krótkim czasie po jej śmierci. Uwierz mi, ze jeden dzień spędzony z Twoją żoną nie pomoże Ci, bo to będzie tylko 1 dzień i już nigdy jej nie zobaczysz, nawet po śmierci, bo pójdziesz do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pójdę do piekła ale szczęsliwy że było mi dane spędzić ten jeden dzień . NAwet nie chcę seksu z żoną tylko dotyk , zapach , rozmowa jej włosy tak ładnie pachniały . Nie wiem może zaczynam wariowac ale , nie wiem co ju,ż napisać żeby się nie powtarzać . Nie ma mnie bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem u psychiatry , przepisał mi leki na sen Nitrazepam , krótko działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinieneś iść na jakąś psychoterapię , bawienie sie w przywoływanie jakiś demonicznych istot tylko Ci jeszce więcej cierpienia zada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o leki nasenne to lepszy jest Zolpic. Ja spałam 2 minuty po zażyciu go. Poza tym są jeszcze leki na uspokojenie typu Xanax i leki przeciwdepresyjne, które Ci pomogą. Naprawdę ten 1 dzień z żoną Ci pomoże? Przecież to tylko 1 dzień. Teraz może Ci się wydawać, ze Ci wystarczy, ale później będziesz chciał widzieć się z nią jeszcze jeden raz, ale nigdy więcej jej nie zobaczysz. Poszukaj pomocy u psychologa i psychiatry(to żaden wstyd), ale nie podejmuj takich kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tak mi ciężko , pusto , smutno . Tak mnie boli , nie wiem już co robić .Oddać diabłu duszę za jeden dzień , zrobiłbym to bez wahania tylko później może i tak chciałbym więcej . Ale co ja poradzę tak bardzo ją kocham , tyle jej zawdzięczam . I odeszła .A moze ten jeden dzień ulży mi w cierpieniach a potem jak diabeł mnie zabierze może nie będę żył i nie będę czuł .Nie wiem może się mylę . Te sny w których żona mi się śni . Nie wiem albo dlaczego ona nie zabierze mnie do siebie żebym był z nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabiera Cie bo życie jest cudem . Ona nie chcę Twojej śmierci . Na pewno patrzy na Ciebie i chce żebyś żył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żył ? Bez niej , po co ? Dla kogo ? Jeśli Bóg nie może mi pomóc to moze Lucyfer podaruje mi ten jeden jedyny dzień . 24 godziny to jest tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy , nawet nie potrafię sobie wyobrazić przez co przechodzisz. Ale umowy z diabłem ? Nie dotrzyma obietnicy , zwiedzie Cię , oszuka. A jak wytrzymasz i kiedy już przyjdzie na Ciebie czas to żona przyjdzie po Ciebie i będzieci razem już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl sobie o tym, czy Twoja żona chciałaby, żebyś dla niej oddawał swoją duszę diabłu? Ona na pewno będzie chciała być z Tobą na zawsze, a to będzie możliwe tylko wtedy, gdy oddasz swoje życie Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogu ? To dlaczego nie zabrał mnie z nią ? Po o nas rozdzielał w taki sposób ? Pewnie by nie chciała . Nawet nie przychodzi gdy próbuję ją wywołać podczas seansu . Ech nie wiem już jak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×