Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Palenie strasznie postarza

Polecane posty

Gość gość
p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba bym zauwazyla, skoro strasznie postarza? Ogolnie jestem dosc dobra w zauwazaniu, co mi sluzy, co nie, a ostatnio jak juz to wygladam lepiej, ale to dlatego, ze schudlam, ale to tez przeciez zwiazane z paleniem, wiec sprawa jest skomplikowana. Wrecz wolalabym zauwazyc, ze mnie postarza, bo nie mam motywacji, by rzucic, ale dluzej niz rok palic nie bede bo niedlugo zaczynam sie starac o dziecko. Mam zle wzorce z domu, bo tata straszny palacz trzyma sie lepiej niz niepalaca mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSIa882
W takim razie zastanawiam się, po co palić w ogóle? Trudno jest zauważyć zmiany w wyglądzie, jeżeli codziennie patrzysz w lustro. Może inne osoby zauważyły jakies zmiany. A czy Twoje włosy, ubrania, oddech nie pachna inaczej? Paznokcie i zęby nie zżółkły? Może faktycznie jest na to za wcześnie. Ale wydaje mi się, że to co się zmieni w Twojej urodzie przez ten czas, nie da się już zmienić. Więc może warto rzucić już teraz?Zawsze możesz zgłosić się do Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym (801 108 108). Wiem, ze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a na pewno spróbować nie zaszkodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobietę ktora ma 35 l i pali i wygląda mlodo tylko ma paskudne zmarszczki kolo ust, nie wiem czy to od palenia sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie postarzyło palenie w piecu..to noszenie węgla, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie taniego alkocholu też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ze wszystkimi którzy twierdzą, że palenie postarza, przepalone ubrania, włosy, nieprzyjemny zapach z ust. Prawda jest taka, że osoby palące nie czują tego nieprzyjemnego zapachu bo są do niego przyzwyczajone. Ale z nałogiem warto walczyć nie muszę chyba mówić o korzyściach płynących z niepalenia. Ja jeszcze mogę Wam podrzucić stronkę jakrzucicpalenie.pl gdzie można znaleźć sposoby na walkę z nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×