Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inny_niż_wszyscy

Panią na pierwszy raz

Polecane posty

Gość inny_niż_wszyscy

Jestem przystojnym, zadbanym, dobrze zbudowanym szatynem. Studiuję medycynę, mam 22 lata. Niebanalny, kulturalny, taktowny, inteligentny z poczuciem humoru. Nigdy nie uprawiałem seksu. Mam problem z nieśmiałością, przez którą moment mojej inicjacji ciągle się opóźnia. A że w tym wieku powoduje to powiem dyskomfort w kontaktach z płcią piękną, postanowiłem spróbować szczęścia w Internecie. Szukam kobiety, najlepiej doświadczonej w tych sprawach, która miałaby ochotę poświęcić swój czas i wprowadzić mnie za rękę w alkowy sztuki miłości. Odkryć przede mną jej sekrety i dzięki temu pomóc mi zrzucić dokuczający ciężar. Jedno spotkanie, kilka - zgodnie z Twoimi preferencjami. Ja ze swojej strony obiecuję odwdzięczyć się pełnym zaangażowaniem, otwartym umysłem i pilnym przyswajaniem wiedzy oraz wykonywaniem Twoich poleceń tak, żeby również dla Ciebie było to doświadczenie pełne przyjemności. Jestem zdecydowany i zdeterminowany, dlatego stawiam sprawę jasno. Dyskrecja, zdrowie, higiena i bezpieczeństwo są na szczycie mojej listy priorytetów. Jestem mobilny i mogę dojechać w każde miejsce w promieniu 150 km od Trójmiasta. Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane panie. niesmialy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodki Jesteś :) Życzę Ci super dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak studiujesz to masz obok studentki medycyny wie nimi się zajmnij!!A cnotkę to się oddaje przyszłłemu meżowi niekoniecznie po ślubie a nie z tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim wieku szukasz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że stare prawiki zawsze twierdzą że są przystojni, przystojny facet nie narzeka na brak powodzenia, a już tym bardziej nie musi żebrać o seks na forum i do tego desperacko jechać ponad 100km, aby tylko zaliczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Nie narzucam sobie 'ograniczeń' wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×