Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panna z dwojka dzieci! czy to wstyd?

Polecane posty

Gość gość

Pierwsze dziecko z pieewszego zwiazku! Drugie z drugiego zwiazku w krorym jestem! Ale nie ma slubu! Czy mam powody do wstydu? Bo czuje sie z tym strasznie! Nie znam drugiej takiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam taka ktora ma syna z jednego zwiazku malzenskiego, jest po rozwodzie i ma drugiego syna z zwiazku takiego normalnego ale juz nie jest z tym gosciem i cos tam z kolejnym kreci - to jest dopiero wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz... Szczerze nie wzbudza to u mnie pozytywnych odczuć. Ale ważne jest ogólnie jaka, kim jesteś, trochę lepiej jak jesteś wykształconą, zarabiającą, niezależną kobietą. Ale moje klimaty to nie są. Raz można wpaść, ale dwa...Dwójka dzieci, każdy nosi inne nazwisko, ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byleby nie było 3 z kolejnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, to jest jak najbardziej ok:) przecież mamy XXI wiek :) nie nazwisko zdobi człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina patchworkowa, teraz coraz wiecej takich będzie. Choc ja osobiscie nie urodzilabym dziecka bez slubu. Tez jestem panną, 30 lat, bezdzietną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan przejmowac sie opinia innych i zyj swoim zyciem .ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugie dziecko bedzie nosilo moje nazwisko. W tym drugim zwiazku mial byc slub ale pod warunkiem ze zerwe kontakty z pewna kolezanka. Nie dam sie szantazowac. No i slubu nie ma. Przykro mi ze tak postapil wiele lez wylalam ale co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama najlepiej wiesz czy to jest dla ciebie ok. NIE jest, sama piszesz, że Cię to gryzie. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Weź się za siebie i myśl głową a nie du**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka wazniejsza od faceta z ktorymmasz dziecko? Dla mnie troche wstyd ze dwoje dzieci ma panna i to kazde z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaja
Dla mnie to zupełnie inny kaliber niż jedno dziecko bez ślubu albo nawet dwójką i więcej bez ślubu ale z jednego ojca. Dlaczego dopuściłaś do drugiej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd nie, ale brak rozsądku napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaja
21:42 Wołałabym i tak być na miejscu Autorki niż Twoim, sorry, ale 10000 razy. Życie bez dzieci jest puste. Jak świat światem, rodzina jest najważniejsza, bez tego by nas nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo go kocham i chcialam jeszcze jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaja
A Ty Autorko nie zamartwiać się, po Twoich rozterkach widać, że jesteś mądra babka. W życiu różnie się układa, porażki nie zawsze są naszą winą, a sukcesy naszą zasługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaja
Myślałam, że to on ma "koleżankę" (czyt.zdrada), a chodziło o Ciebie, ale dlaczego miałaś z nią zrywać kontakt. Szantaż nie jest dobry, ale są byli koledzy męża, których ja nie akceptowałam, sama mam (w sumie miałam, bo przejrzałam na oczu) koleżankę, co do której mąż miałby prawo żądać zerwania z nią kontaktu. Mało jednak w Tobie rozsądku. "Chciałam mieć jeszcze jedno dziecko "... Ale chyba nie jesteś dzieckiem, dorosłość to obowiązki, rozsądek a nie zachcianki. Szczerze, to nie znam panny z dwójeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakty mialam z nia zerwac bo wedl niego miala ona na mnie zly wplyw. Powiedzialam mu ze nie bedzie mnie szantazowal ale z biegiem czasu kontakt z nia i tak zerwalam jednakze slubu nie ma - nie nalegam juz! Chcialam poznac opinie innych kobiet na ten temat. Byc moze druga ciaza byla nierozwazna decyzja ale kocham dzieci. Z zawodu jestem nauczycielka w przedszkolu i sama zawsze chcialam min dwojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko głupcy biorą dziś ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugie dziecko bedzie nosilo moje nazwisko. W tym drugim zwiazku mial byc slub ale pod warunkiem ze zerwe kontakty z pewna kolezanka. Nie dam sie szantazowac. No i slubu nie ma. Przykro mi ze tak postapil wiele lez wylalam ale co zrobic? xxx wiesz co ci napisze... ja bym kopnęła w doopę faceta, który by mi łaskę robił, że się ze mną ożeni. Zresztą uważam, że to tylko taka wymówka. On się z tobą po prostu nie chce żenić. Ale teraz dużo takich facetów, chcą mieć wszystko bez ślubu. Na innym forum czytałam taką historię jak była kobieta, mieszkała z facetem i też jej wielką łaskę robił, że się z nią ożeni i ciągle wymyslał jakieś problemy. Ona miała się zmienić, miała robić to, tamto, miała nie gadac o slubie, miala byc dla niego dobra, i wtedy może łaskawie pan i władca się zgodzi się z nią ożenic, bo ona zasłuży na bycie żoną... i ta kobieta się płaszczyła przed tym dopkiem. A on i tak się jej nie oświadczał. Jednak nie mogła od niego odejść, bo mieli małe dziecko, i trochę szkoda żeby dziecko wychowywało się w rozbitej rodzinie, wiec z nim siedziała. Nie wiem jak to się skończyło, czy się w końcu pobrali i pan władca się jej oświadczył czy nie, ale pewnie nie... ja bym kopnęła w doopę takiego idiotę :) nastały chore czasy, że kobieta musi zasłużyć na bycie żoną... kiedyś było na odwrót, to facet latał za kobietą jak głupi z pierścionkiem, a teraz faceci traktują nas kobiety jak szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wpadlabym na pomysl takiego warunku ze strony faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie mam zamiaru sie prosic! Pierscionek zareczynowy zdjelam z palca i nie zamierzam go nosic. Tez tak mysle ze znlazl wymowke od brania slubu. Przykro mi ale nic nie poradze. Ciesze sie, ze nie zostalam przez Was potepiona i wyzwana od najgorszych! Od razu mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zostałaś wyzwania ale 90 procent wypowiedzi nie pochwal takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co to odwracanie kota ogonem, po co miałaś drugie dziecko przed ślubem??? Nie ważne czemu on nie doszedł do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
Boze kochany ale wstyd straszny no przeciez to grzech smiertelny. a tak na powaznie ja znam mase takich osób. znam tez taka co ma 4 dzieci i to kazde z innym czyli jest 4 ojców. i się nie przejmujue-jest bardzo szczesliwa. a ty autorko nie daj się szanatzowac a po co ci slub on cos zagwarantuje? nie to,zebym byla przeciwna ale smieszy mnie takie myslenie ze slub to juz gwarancja. ile jest takich przypadkow ze pare miesiecy po slubue kobieta w ciaży a facetowi palma odbija i odchodzi? i co lancuchami go przykuć? nic się autorko nie przejmuj. najwazniejsze zebys ty byla szczesliwa i dzieci tez. no i facet. a zeniaczkę dobrze sobie przemysl bo ja np bardzo duzo musialam zaplacic zeby się rozstac oficjalnie. znczy musialam bardzo duzo go spłacić z rzeczy i majątku ktory był tylko moj bo od dawna mielismy osobną kasę no ale takie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram przedmówczynię,jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wiele znajomych, na fb ok 800 , wszystkich kojarzę żeby nie było :) Nie ma tam takiej kobiety, która bez ślubu ma 2 dzieci z różnych ojców. Jest jeden chłopak z 2 dzieci z 2 kobietami, ma opinię k****arza... A ten przykład z 4 jest chory. Biedne dzieci w takich układach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:00 Chyba ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd to ja mam. Jestem z chlopakiem 8 miesiecy i jestem w 7 miesiacu ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×