Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Broneczka25

Panny młode z Wałbrzycha lub okolic - czy są takie???

Polecane posty

Gość Broneczka25

Miałabym kilka pytanek :D w razie czego proszę o zgłaszanie obecności pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broneczka25
O jak milutko :D kiedy i gdzie ślubujesz??? I czy w samym W-chu czy okolicach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broneczka25
Wałbrzych też w przyszłym roku właśnie pisałam tu post z pomoca wyboru daty :) ale raczej bedzie czerwiec a dokładnie 27.06.2009 :) z tym że ślub weźmiemy w Kościółku w Zagórzu. A gdzie wesele robisz i jaki masz zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele w piaście w świdnicy a zespół Randez-vou ze świdnicy. a Ty ;) eee a ładny ten kościołek w zagórzu??a jak z naukami? robiliscie już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broneczka25
No sliczny ja sie zakochalam daj maila to Ci fotki podesle Kosciolka :D A nauki jeszcze mamy hoho czasu My wesele w Marii robimy w tym palacyku co teraz buduja z tylu ma wygladac jak sala balowa a nawet lepiej :D oby hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to czekam na maila i nr gg:) ja znikam bo przyszły mąż nawołuje:) jutro mam nadzieje pogawędzimy:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczka nigdy bym się nie zdecydowała na wesele w Marii - toż to istny mcdonald weselny - byle szybko i dużo. W sezonie są tam 4 wesela na raz, goście się mieszają a ja też nie chciałabym patrzeć na inne PM. właśnie jutro idę tam na wesele i już dokładnie wiem czego mogę się spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broneczka25
Cóż kazdy ma swoja opinie, ja bede miala wesele w Palacyku a on jest z tylu budowany odrebnie od innych sal ktore sa polaczone, poza tym nie mialam wyboru bo potrzeba mi noclegu dla prawie 100 gosci a to zapewniala tylko Maria i Geovita - a ta druga jest jak z komuny wiec mam nadzieje ze nie bede zalowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, w sumie z noclegami to chyba tylko maria i qubus wchodzą w gre w Wałbrzychu. a sprawdzałaś hotel borys właśnie w zagórzu? skoro tam ślub. parę lat temu byłam tam na weselu i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broneczka25
O to chodzi w Cubusie mieli tylko ok 70miejsc nocegowych - byla,m w szoku ale noc a w Borysie jeszcze mniej i sala w Borysie mi sie nie podobala - taki remizowy klimat a ja wole inne ;) Bylismy wlasnie w tych 4 miejscach i wybralimsy Marie a z opini znajomych wiem ze nie jest wcale tak zle - znajomych ktorzy tam mieli wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczka kolala
Broneczka spadaj i lepiej pilnuj męża przyszlego, bo cie pewnie zdradza skoro ty siedzisz na necie i piszesz bzdury zzamiast sie nim zajać. jestes taka płytka i chyba nikt cie tu nie chce słuchać, cieńko ci to wybijanie się idzie.... no ale bede czytala dalej twoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczka kolala
za rok to pewnie juz ślubu nie bedzie bo ci sie facet rozmysli!! tak jak reszcie panien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała istotka
MIAŁAM WESELE W MARII W WAŁBRZYCHU I MNIE OSZUKALI< BYŁO OCHYDNE JEDZENIE I DO DUPY OBSŁUGA< ZMINE I STARE ŻARCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że niektórym tutaj zazdrość tyłek ściska. Cóż żałosne, lecz prawdziwe. Szkoda bo to forum stworzone zostało dla szczęśliwych dziewczyn, a wbija się tu coraz więcej pustych panienek, które z braku własnego szczęścia starają się obrzydzić pozostałym :) tak czy siak życzę powodzenia jeśli to Was rajcuje, może rzeczywiście tylko sączenie jadu Wam pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek zielony
ja mialam wesele w marcu. zespol "Pająki" - byli rewelacyjni. wszyscy sie bawili. na zdjeciach i plycie widac same puste stoliki :) oczepiny trwaly chyba z 40min - byly w formie zabawy i "testu malzenskiego" dla tych co zlapali welon i musznik. naprawde kupa smiechu byla. rewelacyjny zespol, tylko ciezko u nich z terminami. prowadzili Sylwestra w Marii na 300osob - a to o czyms swiadczy:) wesele w Rybnicy Lesnej w Wiejskiej Chacie - bardzo mila obsluga, pieknie przystrojona sala, duzy wybor przy komponowaniu menu. a przede wszystkim jedzenia bylo tyle, ze zostalo. wszystko za przystepna cene. do tego wszystko pyszne i robione przez nich: wedliny, makaron. co do Marii to dobrze sie zastanow, my ja tez rozwazalismy. pozniej rozmawialismy z kims kto sie tam wlasnie na weselu bawil i niestety, ale wyszedl glodny, mimo iz para mloda dosc duzo placila... moja rada to dobrze przedyskutuj z obsluga wielkosc porcji i upewnij sie, ze nie beda to porcje dla odchudzajacych sie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki groszku :D uspokoiłaś mnie jelśi chodzi o zespół bo wiem że to bardzo bardzo ważne na weselu, co do jedzenia w Marii słyszałam różne czasem skrajne opinie więc ciężko mi wysnuć wniosek, ale masz rację dobrze przegadam kwestię ilości, jeśli coś będzie nie tak to się przy rozliczeniu wesela weźmie pod uwagę - inaczej nie będzie wyjścia. A ja w Rybnicy to znam tylko Darzbór na wesela chaty nie znam - gdzie to??? Nawet myślałam o ślubie w Kościele tym drewnianym bo mój braciszek był tam chrzczony ale za mały jest na tyle osób na ślub....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek zielony
darzbor to odradzam... a wiejska chata powstala w grudniu zeszlego roku. tu masz linka http://www.wiejskachata.pl/index.php?pg=restauracja niestety na stronie nie ma informacji na temat niedawno dobudowanej sali na ponad 200. wlasnie tam organizowane sa wesela. sala jest dobudowana obok, ale ma swoja kuchnie, szatnie, toalety itp. bardzo przyjemnie w srodku, oczywiscie jezeli sie komus podoba taki "staropolski" styl. mnie urzekl wielki okragly swiecznik pod sufitem, jak na starych zamkach. no ale to kwestia gustu. na pewno nie przenocujesz tam 100 gosci, bo pokoi maja chyba nie za wiele. tez bedziesz miala "Pająków" ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sama widzisz jeśli chodzi o nocleg dla prawie 100 przyjezdnych miałam do wyboru Marię i Geovitę w Zagórzu ale w tej drugiej to czułam takie PRL-owskie klimaty więc nie było nawet mowy... Wiem że Maria organizuje dużo wesel nawet równolegle ale kurcze mają w tym przynajmniej doświadczenie. Pająki mam na wesele :D umowa podpisana leży w szafce hehe, podobnie jak na salę w Marii która jest w trakcie budowy - taki pałacyk tam budują zupełnie z tyłu nie wiem czy widziałaś, ma być w klimacie sali balowej niby jeszcze piękniejszy ale to akurat sie okaże :P A Ty planujesz coś może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek zielony
ja juz nie planuje, jestem po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz już wiem ;-) a gdzie miałaś ślub w którym kościele bo rozumiem że gdzieś w okolicy Wałbrzycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Tango z Wałbrzycha. Dzięki nim goście na weselu mojej kuzynki świetnie się bawili. Dodatkowo mają świetne brzmienie i super głosy także zespół serio godny polecenia! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Tango-z-Walbrzycha.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa55
Świdnica, ślub we wrześniu, dość w pośpiechu robiony, bo dzidziuś w drodze :) Na razie mamy salę weselną w Na Skarpie i termin w kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×