Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Może ktoś ma pomysł

Panowie, jak Was zachęcić do pracy nad sobą?

Polecane posty

Gość Może ktoś ma pomysł

Witajcie! Mam pytanie w zasadzie nie tylko do panów, również do pań. Otóż sytuacja wygląda tak: jestem z moim partnerem od ponad trzech lat. W ciągu tego czasu oboje przytyliśmy, ja bardziej - niestety wynikło to z wypadku, który unieruchomił mnie na kilka miesięcy. Jestem już po operacji i zaczęłam się odchudzać. Chudnę i dużo ćwiczę, ale mój partner nie bierze w tym udziału. Jest typem, który zarówno pracuje, jak i relaksuje się właściwie wyłącznie przy komputerze. Wielokrotnie planował zacząć ćwiczyć, ale nigdy nic z tego nie wynikło. Zanim się poznaliśmy przez kilka lat trenował pewną sztukę walki, ponadto zdarzyło mu się zrzucać kg w siłowni oraz chodzić intensywnie na basen. Teraz - nic. Mówię mu, że chciałabym, żeby również ćwiczył, ale nie daje to rezultatów. A ja doszłam ostatnio do punktu, w kórym żadne z nas mi się nie podoba fizycznie. Patrzę na nasze tłute brzuchy i chcę to zmienić. Walczę więc, robimy zdrowe jedzenie, od trzech miesięcy jesteśmy na diecie. Jednak dieta to za mało. Chciałabym zobaczyć u niego mięśnie, które widziałam kiedyś. Chciałabym znów spojrzeć na niego z czystą fascynacją ciałem. Kocham go, ale oboje wyglądamy dużo gorzej, niż kiedyś i potrzebuję zmiany tego stanu rzeczy. Jak myślicie, co mogłoby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×