Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PANOWIE to ze jestem mila do was,usmiechne sie Nie oznacza ze mi sie podobacie !

Polecane posty

Gość gość

Faceci mysla jak kobieta jest mila,usmiecha sie ,to od razu on sie jej podoba,ja usmiecham sie czetso niewazne to czy facet,babcia,starsza pani,pan ,ale nie oznacza to ze mi sie podoba ...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale tak jest. Usmiechnij się a on pomyśli - o niezła k***wka chce iść ze mną do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie nie usmieszniesz to sfochowana ksiezniczka.jak tu zyc z takimi idiotami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, taki jest ich sposob myslenia (nie wiem moze to wina uwarunkowan narsystycznych ) Dlatego ja sie do nich nie usmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam kolege,spotykalismy sie na imprezy,po prostu go bardzo lubilam ,jak brata ,ale absolutnie nie jest facetem w moim typie,nie podoba mi sie,a on myslal ,ze niby ja na niego lecialam...I jeszcze niektorym mowil ,ze ja lece na niego ,ale on mnie nie chce ;) dopiero pozniej sie o tym dowiedzialam.. hehe Ja na niego nawet jako na faceta nie patrzylam,a on sobie ubzdural,ze niby lecialam na niego.. przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wolę też sie nie uśmiechać być tą naburmuszoną księżniczką. Kobieta dla prawdziwego i normalnego faceta powinna być wyzwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJGORSI sa Ci faceci BRZYDCY pewni siebie ,zbyt pewni ,nic ciekawego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tak, wieloryb taki jak ty to tylko przeszkoda, bo zaslaniasz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli 48kg uważasz za wieloryba to masz problemy z garem, ośle. Pewnie nigdy nie potrafiłeś poderwać dziewczynę, chyba ze przez neta bo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie. A tu raz sie usmiechnij a facet juz sobie mysli, ze na niego lecisz. Czasem az strach sie spojrzec. Przyklad: ide ulica i stoi jakas grupa nastolatkow, troche otylych. Przechodzac kolo nich slysze rozmowe na moj widok: -Ta nie jest w moim typie -Przeciez ona by cie czy tak nie chciala -Jak to nie, przeciez spojrzala sie na mnie! Masakra jakas, ale z zycia wziete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mu sie udawalo poderwac tylko glupie,naiwne idiotki,ale prawdziwa kobieta nawet na niego nie zwrocila uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie same desperatki lub spuchnietę tak jak twoja marna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperacie dla ciebie to tylko otyle z nadwaga z zepsutym cialem baby.,o fajnych zgrabnyhc kobietach to mozesz sobie pomarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23.21 ty za to jestes najlepszym przykladem typowego meskiego desperata jakich tu na forum na peczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację mogę tylko pomarzyć, że... zobaczę kiedyś takie na ulicach polskich miast: piękne, szczupłe i zadbane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One beda fajne,zgrabne ,a o tobie beda myslaly jaki brzydal,burak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jesteście głupi, bo ja mam kolegów co się do mnie tak uśmiechają, szukają mnie wzrokiem patrzą się, uśmiechają i naprawdę mnie w sobie rozkochali, żartuję ze mną, podchodza jak mnie widzą - a oni twierdzą, że są po prostu mili !!! Faceci robią to samo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie sadzilam ze jak facet jest mily, to zakochal sie... ale faceci mysla wlasnie ,ze jak kobieta go lubi,usmiecha sie ,to od razu on sie jaj podoba,leci na niego,z czym to nieprawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy, ale ten uśmiech ma głębsze przesłanie, nasmiewanie... się z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne manipulacie,i co chcesz wpedzic polki w kompleksy,zeby mniej wymagalay i dal nabrac sie na takiego dziada,manipulatora jak ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Oj chyba macie zbyt wielkie mniemanie o sobie, to że facet odwzajemnia uśmiech, jest miły itp nie oznacza, że was podrywa. 90% kobiet to gbury i bez kija nie podchodź, więc się nie dziwcie, że jak jakaś się uśmiechnie, to facet przyjmuje to czasami zbyt entuzjastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulacje to wy macie opanowana perfect. Przykładem jest wykorzystywanie facetów na żarcie w fastfoodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ... zakompleksiencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23:42 . a co ty mysles jak postawiles kobiecie frytki,kebaba,to od razu ma dac ci sex ? ;) zabawny jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBLESNA nie bój się, ciebie i tak nie zaproszę. Nie stać mnie, żeby jednorazowo kupić całe menu z maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noblesa wczoraj W sumie wolę też sie nie uśmiechać być tą naburmuszoną księżniczką. Kobieta dla prawdziwego i normalnego faceta powinna być wyzwaniem @@@@@@@@@@@@@@@@@@ Najpiękniejsza kobieta to kobieta uśmiechnięta.Jeśli kobietę "trudną" do zdobycia określasz mianem naburmuszonego kobietona to gratuluję samopoczucia :D A,no i ten naburmuszony wyraz twarzy... przyda ci się na halloweenowym party,nie trzeba charakteryzacji.Będziesz robić za księżniczkę listopadowej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×