Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybak123

Partnerka na wesele poszukiwana pilnie Kraków

Polecane posty

Gość rybak123

witajcie. tak jak w tytule szukam dziewczyny z Krakowa, która zgodziłaby się towarzyszyć mi na weselu – 4 października. wiem, że za późno się ogłaszam, ale pierwotnie miałem nie iść, więc skoro plany się zmieniły nic już nie wymyślę w tak krótkim czasie. jestem dość zdesperowany, więc mogę zapłacić 500 zł, a w związku z tym, że wesele jest poza Krakowem zapewniam transport w obie strony i nocleg. od razu mówię, że nie ma w tym ogłoszeniu podtekstu seksualnego, więc oczekuję jedynie dotrzymania towarzystwa i dobrej zabawy. a tak pokrótce szukam dziewczyny do 24 lat, ładnej, sympatycznej i niewysokiej. no i lubiącej się bawić. gwarantuję, że ze swojej strony zrobię wszystko żebyś się dobrze bawiła. z chęcią spotkam się jutro lub w piątek gdzieś na rynku w Krakowie żeby umówić szczegóły i żebyś miała pewność że nie jestem jakimś zwyrodnialcem:) i jeszcze krótko o sobie: mam 23 lata, brunet, niewysoki, podobno w miarę przystojny. w razie pytań proszę o kontakt pod adresem e-mail rybak123@onet.eu :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz znajomych ? daj post an fejsie ze poszukujesz partnerki i jakas kolezanka na pewno pójdzie po co od razu płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 pazdziernika mowisz chetnie pójdę tylko 3 ide rowniez na wesele i nie dam razy isc na dwa wesela w ciagu dwoch dni sory gregory ale spotkac sie z toba chetnie spotkam jutro koniecznie o 16.30 pasuje tylko gdzie kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak123
na wesele w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego? Ja tez mialam slub i wesele w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak123
nie chodzę po weselach to nie wiem i dlatego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×