Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

partnerka nie chce ślubu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moja partnerka nie chce się zgodzić na ślub. Jesteśmy razem 8 lat,mamy syna a ona jest ciągle przeciwna. Ja mam 38lat ona 31. Jak ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziała dlaczego nie chce i czy zawsze nie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś chciała. Teraz twierdzi,ze jej to nie potrzebne,że wyrosła z marzeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, tak to jest. jak chciała to pewnie ty nie chciałeś.... miałeś swoją szansę, teraz daj jej spokój, starzy jesteście, po co będziecie te szopki odwalać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś ciągle były wazniejsze wydatki,ona ciągle przekładała to w czasie. Po takim czasie powinna się zgodzić,już WYPADA być małżeństwem. Syn nie długo do komuni idzie a my bez ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie chce ślubu - po co komu ślub jak się mieszka tyle lat razem... to tylko formalność ale bardzo kosztowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś też myślałem,że to tylko formalność. Teraz odczuwam potrzebe posiadania prawdziwej rodziny,gdzie jest żona mąż i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka kilka miesięcy temu powiedziała,że 25 października jedzie na wesele,wczoraj pisze mi,że nie jedzie,wszystko odwołane,rozmyślili się,ale czemu tu się dziwić,chłopak 25 lat,ona 31 z dzieckiem,cała ta sytuacja jest jakaś chora:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza sytuacja jest inna. Mamy wspólne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za przeproszeniem, teraz rodzina nie jestescie? Jak chcesz to jej zaproponuj zebyscie do siebie mowili per maz i zona... Co zmieni papier? Na jaka cholere ci slub. Ja mieszkam z moim partnerem on 5 lat mamy malutka coreczke i zadnemu z nas do glowy nie przyszlo zeby zwiazek "legalizowac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już twój problem, że teraz ci się zawidziało...co, sąsiadki pokazują sobie was palcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×