Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SayYes

Pasaż Wenecki w Krakowie

Polecane posty

Co myślicie o Pasażu Weneckim w Krakowie. Bylam tam dzisiaj z narzeczonym i w sumie bardo mi się podobalo kilka sukienek ale nie wiem czy nie będzie później problemów po zlozeniu zamówienia. Za to mój narzeczony upatrzyl sobie tam swietny garnitur na dużej promocji. Jak ktoś cos wie to będę wdzieczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy tygodnie temu odbierałam swoją suknie z salonu Maja który mieści się w Pasażu Weneckim i wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie wiem jak jest w pozostałych. W każdym razie mama kupiła sobie sukienkę w innym ale też w Pasażu Weneckim... chyba nazywa się Mr. Prestige i też była zadowolona. Faktycznie mają tam bardzo ładne garnitury. My koszulę i krawat zdążyliśmy kupić gdzie indziej ale po garnitur idziemy tam bo teraz mają dobre ceny za porządną jakość. Wcześniej było drożej. Tyle że promocja jest tylko przy płatności gotówka a to jednak minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupowałam w Pasazu i sukienke i garnitur... większych problemów nie było.Jedynie termin odbioru sukni był raz przelozony o tydzień pozniej, ale sukienka cudna. Garnitur tez rewelacja wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1245
Bylam tam ale niestety żadna suknia mi się nie podobala. Ceny przyzwoite a obsluga w salonach tez wydawala się być fachowa. Mamy stamtąd obrączki i jesteśmy zadowoleni. Garnituru jeszcze nie mamy bo mój chłopak wszystko zostawia na ostatnia chwile wiec skoro maja promocje to zaciagne go tam za uszy żeby cos przymierzyl bo wtedy jak bylam to na garnitury wogole nie zwrocilam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igła1980
Wlaśnie się tam wybieramy w tym tygodniu to napisze co i jak. Moja kolezanka tam zamawiala suknie i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek647
Chętnie poczytam co Wy sądzicie o tym miejscu, w ubiegłym roku moja przyjaciółka-pianistka kupiła tam obłędną suknię wieczorową. W przyszłym roku moja córka wychodzi za mąż i może warto tam zaglądnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasta
Ja tam zakupiłam bardzo fajne buty do ślubu wiec jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita82
Witajcie Dzisiaj odebrałam przepiękne zaproszenia i zdążyliśmy zamówić obrączki, przed nami jeszcze wybór garnituru ale to z moim facetem nie lada problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Roj
Cześć. Bylam tam ale nic dla siebie nie znalazłam Duza galeria gdzie jest kilkanaście sklepow. Ani tanio ani drogo. Ceny normalne. Swoja suknie kupiłam w Bostonie obok Pasażu. Pani Lucyna z Bostonu na pytanie gdzie po garnitur odeslala mnie z powrotem do Pasazu bo podobno swietnie doradzają i dopasowywuja do sylwetki. ale z tym musze poczekac az chłopak wroci do Polski. Mam nadzieje ze jeszcze się załapiemy na te mniejsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. My zwiedziliśmy wszystkie galerie w poszukiwaniu garnituru bo wszędzie mieli fasony tylko z wąskimi nogawkami a narzecony powiedział ze w legginsach do slubu nie pojdzie no i problem. W pasazu trafiliśmy idealne... ani wąskie ani szerokie no i było po problemie. Na żadna promocje niestety się wtedy nie zalapalismy ale i tak było porównywalnie cenowo jak w galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1243
Hej Ja kupiłam swoja suknie w Gracji w Pasażu Weneckim w bardzo korzystnej cenie i polecam. Fajna Galeria gdzie można zrobić dobre zakupy ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igła1980
Witam Bylam tam wczoraj i rzecz się ma nastepujaco. Spora ta galeria i w sumie dużo rzeczy można tam znaleźć. Jeżeli chodzi o promocje to faktycznie jest. Jak ktoś chce skorzystać to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Tak sobie pocytalam te Wasze posty i stwierdziłam ze się wybierzemy. Mieliśmy problem z garniturem bo Maciek jest bardzo sczuply i nigdzie nie mogliśmy trafic dobrego rozmiaru. Znalezc rozmiar marynarki 44 to prawie niemożliwe. No i się udało. W Pasazu kupiliśmy piękny granatowy smoking. Było pare poprawek ale krawcowa na poczekani je zrobila i wszystko wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaGzyl
Cześć. Wlasnie wczoraj zakupiliśmy piękny komplecik dla Pana Mlodego.... slub w październiku a jeszcze mamy sporo do załatwienia. Polecamy pania Iwone z Pro Formy w Pasażu. Ma dużo cierpliwości do klienta a my trochę daliśmy tam czadu.... tak ze dwie godziny. Podrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaSander
Wylądowalam w sobote w tym pasazu ale niestetynie znalazłam tam wymarzonej sukienki za to tatuś zainteresowal się wypożyczeniem smokingu i jak przyszlo co do czego to go kupil bo zaproponowali duzy rabat. Ja jeszcze musze poszukać tego cuda co na mnie gdzies czeka.... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się tam dzisiaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam cudowną sukienke ślubna nie dalej jak wczoraj w Pasażu. Na wyprzedaży, stara kolekcja, ale piekna. Jestem meeeega szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzonyyyys
Wszystkie powyzsze posty pisane sa tym samym stylem przez te sama osobe, co za durny sposob reklamy :O Zalosne, won z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy posty pisala ta sama osoba ale bylam tam i nawet mi przypadla do gustu ta galeria. A reklama dzwignia handlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam tam kiedyś. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem wkurzona. W sobote się wybrałam i nic tam nie znalazlam. Niczym specjalnym się ten pasaz nie wybija niby wszystko ladne ale jakies takie nijakie. W każdym razie nie w moim guscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja tam znalazłam sukienke i jestem nawet zadowolona. Nie miałam wielkich wymagan i tyle. Stosunek ceny do jakości był zadowalający wiec kupiłam i już. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galeria calkiem niezla.... urzekla mnie tam jedna czerwona sukienka ale niestety była dla mnie trochę za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Len
Witam. Wlanie wczoraj się przekonałam ze to raczej prawda a nie reklama. Mój chłopak miał problem z kupnem garnituru bo ma bardzo rozbudowane uda. Przeczytalam tutaj post innej osoby ze mieli podobnie i udało się im kupic garnitur w Pasażu. Pojechalismy tam wczoraj i.... tez się udało. Piekny granatowy garnitur, spodnie w porządku tylko rękaw marynarki treba było skrocic. Tak wiec nieważne kto to pisal bo nam się akurat te informacje prydaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem zadowolona. Czarny smoking plus koszula. Do najtańszych nie nalezaly ale warte swojej ceny. Pozostaje nam wybor koloru muchy i spinek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ciekawego tam nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne. Znacznie obniżyli ceny. Jak bylam tam rok temu to było drogo a teraz jest przystępnie. Czyzby jakiś kryzysik???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum się jednak przydaje. W sobote kupiliśmy ubranie smokingowe dla narzeczonego i wypozyczylismy dwa klasyczne smokingi dla ojcow. I wszystko z dużym rabatem. Będzie na bogato a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj przydaje. W końcu znalazłam taka koszule jakiej szukałam. Doslownie 5 dni przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×