Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiak 21

pasemka na czarnych wlosach

Polecane posty

Gość gosiak 21

jakie pasemka lepiej wygladaja na czarnych wlosach:miedziane czy bordo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie i takie
bardzo fajnie wygląają, jeśli chcesz sobie je trochę rozjaśnić to miedziane polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 21
a masz moze jakies zdjecie takich miedzianych pasemek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie i takie
niestety nie mam zdjęcia, ale ja miłam miedziane i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czarne farbowane włosy. Byłam ostatnio u fryzjerki i też zaproponowała mi pasemka czerwone (bordo) albo miedziane (powiedziała, ze wyjdą różne odcienie). Też sie zastanawiam które wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 21
a nie wyszly ci one jakies zolte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi mowila fryzjerka to powinny wyjsc rozne odcienie rudosci itp. Ale jak jest na prawde - nie mam pojecia. Nikogo z takimi włosami nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob sobie tylko delikatne refleksy-rozjasnij kolor.bedzie z klasa,nie tandetnie:)poza tym teraz wlosy maja miec kolory naturalne... mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona-tzn ze pasemka nie wyjda zolte. z ta "tandeta" to roznie bywa....sama mam pasemka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół z kury
jedna moja koleżanka miała czerwone , takie soczyste czerwone i bardzo fajnie wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony i bordo na czarnych włosach wygląda krzykliwie i nienaturalnie(przynajmniej moim zdaniem).Sama zrobiłabym sobie taki delikatny balejaż,jakieś jaśniejsze brąz refleksy,ale,żeby to wyglądało naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uska
Zajefajnie wyglądają na czarnych włosach czerwone pasemka...Naprawdę ja sama chcę sobie takie zrobic w wakacje...Bo teraz to w szkole by się czepialiiiii...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uska
Co to są za pasemka,moim zdaniem jak nie są krzykliwe takie mają właśnie byc.....Najlepsze są właśnie czerwone...Polecam.....Mam bzika na punkcie czerwonych pasemek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilla72
czesc ja tez uwazam ze super wygladaja na czarnych wlosach czerwone pasemka sama mam takie wlosy na kolorze czarny bez robilam pasemka czerwone firma joanna avangarde intensywna czerwien efekt super in aprawde wychodza czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaCkO
Witam! Chciałem zapytać czy dałoby rade zrobic blond pasemka na jasnych włosach? Jestem chłopakiem i chciałbym takiego czegos spróbowac. Albo jakies blond plamki na samej górze głowy?:D Pozdrawiam i prosze o pomoc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz wyglądała jak kogut
takie pasemka są tandetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pami
Ja sama mam naturalne bardzociemne wolosy i zastawiam czy by sobie nie zrobic wlasnie czerwonych pasemek ale jednoczsnie mysle nad granatowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylka
Mam Farbowane czarne włosy i robiłam sobie już farbami czerwone pasemka. Pierwszy raz wszystko się zmyło a za drugim razem pasemka mieniły się tylko w słońcu i nic nie było widać. Teraz zdecydowałam się iść do fryzjera :D:D już się nie mogę doczekać. :D myślę o pasemkach albo o czerwonych końcówkach i nie mogę się zdecydować a granat to tez kusząca opcja ... :D Na malowanych włosach takie pasemka jest dużo ciężej zrobić albo najpierw się je rozjaśnia a dopiero maluje na czerwono lub są jakieś specjalne proszki. Wydaje mi się że ta druga opcja jest bezpieczniejsza.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczkack
:) ja osobiscie polecam czerowna pozeczka ;) na czarnych wlosach :) sama wypobowalam ale najpierw trzeba wziac rozjasniaczem :) lub odpowiednia farba rozjasniajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już gdzieś o tym pisałam, ale powtórzę ;) Wszystkim, marzącym o kolorowych pasemkach na czarnych włosach, bez ryzyka utraty połowy włosów, polecam tonery La rich'e Directions. Pasemka należy uprzednio rozjaśnić u fryzjera (na odrostach lub włosach o naturalnym kolorze od razu wychodzą bardzo jasne, natomiast na włosach farbowanych na czarno takie rudawo-pomarańczowe) i na to kładziemy toner. Intensywność barw jest powalająca, ale toner wypłukuje się dość szybko, więc młode dziewczęta mogą poszaleć w wakacje, no i można mieć na głowie raz czerwone, raz niebieskie, raz zielone pasemka - nie zdążą się znudzić. Jedna uwaga - nie ufać zapewnieniom, że toner da się łatwo zmyć z rąk i czoła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaasienka56565
ja mam zrobione bordo pasemka na czarnych wlosach, ale fryzjer nie nałozył mi na odrost, wiec wyglada jakbym byla u fryzjera miesiac temu a nie pare dni temu, czy tak sie robi po raz pierwszy nakladajac pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja-mam-pytanko
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×