Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiłośniczkaZwierząt

Pasożyty: czy ktoś podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość MiłośniczkaZwierząt

Kilka dni temu natrafiłam na artykuł na temat pasożytów, podobno boryka się z nimi spory odsetek ludzkości (czasem nawet nie wiedząc jakich 'gości" w sobie nosi). Nie wierzę zbytnio lekarzom i staram się ich unikać, drobne dolegliwości łagodzę np. za pomocą ziół albo diety, od kilku lat nie chorowałam, można powiedzieć, że sama potrafię o siebie zadbać. Nie mam więc stwierdzonych przez żadnego lekarza pasożytów. We wspomnianym artykule były podane sposoby jak można się nimi zarazić i niestety ale można powiedzieć, że bardzo często mogłam mieć z nimi kontakt (często przytulam i całuję mojego kota, gdy spotkam psa na ulicy to też zdarza mi się nawiązać z nim kontakt). Bardzo proszę o wypowiedź osoby które mają jakieś doświadczenia w tym obszarze. Czy to prawda, że powinno się co jakiś czas profilaktycznie odrobaczać ludzi, tak jak robi się to ze zwierzętami domowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośniczkaZwierząt
Nikt, nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasożyty, co czwarta smierc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośniczkaZwierząt
Gościu, co to znaczy? Że co czarta osoba umiera z ich powodu? Skąd zaczerpnąłeś tą wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze tak,co czwarta osoba umiera z powodu pasozytów,przeciez to oczywiste,ludzie odrobaczaja zwierzeta ale siebie to niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MiłośniczkaZwierząt dziś Pasożyty,sa już blisko,sa wewnątrz nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, że chętniej odrobaczamy zwierzęta niż dbamy o to, czy nie jesteśmy pokarmem dla jakiegoś pasożyta... Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że przez te niepozorne pasożyty można powaznie zachorować, a nawet umrzeć! Organizmy pasożytnicze nie są groźne przecież tylko w krajach tropikalnych. Na przykład taką akantamebozą można zarazić się na basenie ( http://medmemo.pl/baza-wiedzy/choroba/akantameboza-lac-acanthamoebosis,46 ). Badajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu tradycyjne badanie nic nie da ,bo raz ze nie jest wiarygodne a dwa ze dzis sie badasz a jutro mozesz sie zarazic,dlatego odrobaczanie powinno sie odbywac co najmniej 2 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośniczkaZwierząt
Czy ktoś z Was przeprowadzał na sobie taki zabieg odrobaczania? Jeżeli tak, to dlaczego się na to zdecydowaliście? Przez zalecenie lekarza, profilaktycznie czy może z innego powodu (może zauważyliście dolegliwości które mogły wskazywać na obecność 'nieproszonych gości')? Jak to w ogóle wygląda? Czy po takim zabiegu jest zauważalna jakaś różnica w funkcjonowaniu organizmu? Będę zobowiązana za wszystkie odpowiedzi tym bardziej, że temat jest jak mniemam dość drażliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwalcz_pasozyty
Trzeba wiedzieć, że objawy zakażenia pasożytniczego są mało widoczne, czasem wcale, a najczęściej są to objawy grypopodobne, więc lekarzowi trudno jest rozpoznać, że dane objawy są wynikiem zakażenia. Tym bardziej my możemy jedynie podejrzewać mając świadomość o objawach czy może nie są one wynikiem ataku intruza. To prawda, że wielu ludzi staje się nosicielami chociaż jednego pasożyta. Wiele bakterii, pasożytów nie zostało jeszcze rozpoznanych, dlatego zaleca się, żeby co roku oczyszczać organizm. Jeśli chcemy mieć pewność, że jakiś z pasożytów atakuje nas od środka biorąc z organizmu to co najlepsze i wywołując swego rodzaju spustoszenie należy wykonać specjalistyczne badania na obecność pasożytów z kału. Zobacz jak wygląda naturalne oczyszczanie organizmu z pasożytów bez stosowania antybiotyków, lewatyw, głodówek, które są nieco bardziej drastyczne od pierwszej metody. http://zwalcz-pasozyty.pl/pasozyty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijcie sok z buraków jak mocz będzie zabarwiony to znaczy że błona śluzowa przewodu pokarmowego jest zniszczona przez grzyby lub pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasożyty!!!! Co czwarta śmierć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×