Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patrzcie co robią z dziećmi

Polecane posty

Gość gość
MASAKRA! przecież to dziecko ma 10 lat a on takie teksty do niego strzela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wg was tekst typu 'wymacaj ją, najwyżej dostaniesz w pysk, ale co wymacasz to twoje' i inne do 10 letniego dzieciaka jest ok? Ogłupieliście totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczesuje zboczeniec internet by udostępniać bzdety, katol obesrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem katolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia, ale zboczeńcem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną. a Tobie radzę iść do p****li, bo twój mózg już nie funkcjonuje niestety i spamujesz co minuta w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulują dziećmi i je seksualizują, a potem się dziwią, że 12 latki są w ciąży. I to przez tą manipulację dzieci są takie, a nie inne i niby "szybciej dojrzewają" ale czemu się tutaj dziwić? Dzieci się łatwo nabieraja, a to dorośli są odpowiedzialni za to. Nie wspomnę o planach edukacji seksualnej w przedszkolu etc To jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś inteligentny chciałby się wypowiedzieć na ten temat? Oprócz tej niziny społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 latek fantazjuje o 40 latce... Ja p*****le. Ja mam 17 i takie powyżej 30 mnie nie interwsują fee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zacznijmy od tego, że dziecko w tym wieku nie zaczęło jeszcze dojrzewać,nie myl sobie nastolatka z dzieckiem. Ale najgorsze są te teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dzieci same sie pchaja do łożek dorosłych i zaczepiają w celu inicjacji seksualnej,dlatego wiele oskarżeń o pedofilię trzeba bardzo bardzo ostroznie rozpatrywać y y y abp Michalik na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ale co się dziwić, częste jest oskarżanie ofiar g****u, że same się "prosiły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego k***a jeszcze 40 latka na starym 25 letnim fordzie fiesta. 7 czy tam 8 latek marzy o 40 latce, która jest 10 lat starsza od jego matki. Widać młody lubi mamuśki. Ciekawe, czy jak będzie miał (w filmie) 20 lat, to jego dziewczyną będzie 70 letnia babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziec***owinno się uświadamiać szerzej w późniejszym wieku, mowić że seks to piękna rzecz, ale trzeba też postępować odpowiedzialnie. Nie trzeba mowic o seksie koniecznie pomałżeńskim, bo to indywidualna sprawa każdego człowieka. Nie można też być zbyt purytańskim albo liberalnym w tych kwestiach, żeby nastolatek nie wyniosło dziwnych przekonań z domu i nie miało problemów w późniejszym życiu, tylko raczej traktować te kwestie naturalnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas mówię, nie umiecie obejrzeć tego do końca? najgorsze są teksty do tego dziecka w 2:13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara modelka bez związku
To sie nazywa edukacja wg pseudonauki gender. Dzieci w wieku10lat nie reagują tak jak pokazują to obecnie w TV. Nie są rozwinięci emocjonalniei dla nich w tym wieku każda dziewczynka to fee. Z wiekiem dorastając emocjonalnie to się zmienia. Ale takie filmy dla dzieci w tym wieku są OBRZYDLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex o***ty kućapy penisy jeszcze raz o***ty fetysze i GENDER GENDER sexx seks laski lody i ponownie o***ty naplety pyty ... tego mi zabrakło w tej scenie _____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź matoł wkleił zmanipulowany film, przeciwników gender i udaje greka, znamy takie numery z Niemy krzyk, spadaj idoto szukać głupszych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zmanipulowany film, bo to OFICIALNE konto Tvp seriale ty bezbeku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam te wypowiedzi i oczom nie wierzę jkakies debile sie wypowiadaja i mowia ze to dobrze ze siedmiolatkowi sie wmawia zeby calowal kobiete 40 letnia z kjezyczkiem albo zeby ja pryprowadzil do domu na seks jakby ktoś tak do mojego dziecka powiedzial to dlugo by ze szpitala nie wyszedl jesteście ludzie nienormalni obyście dzieci nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYMACAJ JO, najwyrzej dostaniesz w p**de... ale teksty lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tam porady dla dziec***odają. 7mio latek i 40 latka. Najpierw 7 latek ma upatrzyć sobie mamuśke, zaciągnąć ją do mieszkania i kiedy będą sam na sam, ma ją ostro obmacać i byćmoże ostry sex. :D co to k***a za serial?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 latek i 40 latka. Sam na sam. Dzikie obmacywanie. Ostry sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:06 - kręci cię, co? w końcu nie masz się czego wstydzić, jesteś facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***iszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×