Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patrzcie jaka cudowna figura

Polecane posty

Gość gość
ale mięsień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie długi tulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nie podoba, dziwna trochę :). Tzn inaczej, nie że mi się nie podoba, ale wolę chyba bardziej proporcjonalne sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DŁUGIEGO TUŁOWIA się czepiają.. ludzie.. wy za to macie krótki i gruby tors ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udo zbyt rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska z filmiku jest po prostu chuda i na tym koniec, na pęczki takich. Nic specjalnego. A taką figurę jak w linku trzeba sobie wyćwiczyć, ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ćwiczy ciężko, to się nie uniknie mięśni na udach. Chyba że ktoś robi cały czas cardio w celu zniknięcia z powierzchni ziemi :P. Grube uda są nieładne, ale tylko w przypadku, kiedy to tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Boze. koszmar. nieproporcjonalna budowa ciala. nogi oraz zadek zbyt grube w stosunku do brzucha i gory. tak w udach , jak i w lydkach. zbyt wydatny tylek jak na chudosc tulowia. niewielkie piersi nie rownowaza duzoego zadu. spory celulit na tyle ud a stopy za male wobec wzrostu i dlugosci nog. koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ma usmiech z obnazonymi dziaslami. to nie jest pieknosc a przecietnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka ma budowę. Ja doceniam jej ciężka pracę, a nie pierniczę że ma za wydatny tyłek (ponoć wydatny i szerszy tyłek przy szczupłej talii to kwintesencja kobiecości, nie?). Jaki cellulit? Cellulit ma ponad 90 % kobiet, także ćwiczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydatny tyleczek jest sliczny ale oko ludzkie wychwytuje dyspropocje ktore raza. u niej tak wlasnie jest. za dlugi tulow do tego wysoka a za masywne nogi. to tak jak wielgachny biust ma kobieta w plaski tylek. jest dysproporcja. tu nie inaczej. do tego za duza. no taka jest jaka jest. jakby przytylyla to i tak zle. ok mozna docenic prace ale na litosc nie nazywaj takiej osoby piekna. zdjecie wyzej pokazuje ze ona jest nieladna zeby nie mowic dosadniej. po ludzku powiem ze przecietna ale to i tak za wysoka ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w jakim celu zamieszczasz zdjęcia twarzy (w dodatku celowo wybrane najgorsze). Mówimy o sylwetce. Zazdrosna jesteś czy co, że się tak dowaliłaś? Żałosne jak cholera, krytyka krytyką, ale to juz zwykły hejt. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/1457631_639029449481513_457761775_n.jpg -https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/1958144_704252839625840_1901237560_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi się podoba i mam prawo mieć taki, nawet dziwny wg większości, gust :) Bo co, nie mogę? A ocenianie urody - again, czy ktoś coś pisał o jej twarzy? Nie umeisz rozróżnić oceniania twarzy i oceniania FIGURY czy napisać ci to po chińsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obwod uda jest wiekszy niz talii. zero proporcji . i nie czepiam sie teraz tylko na logike kazdy widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na tych dwoch zdjeciach co zamieszczasz to niby jej twarz wyglada bombowo? :) kobieta jest zwyczajnie nieladna. masz prawo ale jak juz zachecasz kogos do ogladania to licz sie z komentarzami. ocenionoa zostala przeze mnie jej figura jako koszmar z uzasadnieniem a w pakiecie masz tez dopisek o twarzy. gdybys chcial jej walorow bronic jeszcze buzka. co cie tak urazilo i wkurzylo? :) zazdrosc? daj spokoj . zenujaca proba obrony :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uraziło i wkurzyło, bo nie umiesz wyrazić krytyki, czepiasz sie i hejtujesz, dowalasz się też do twarzy jak ostatnia idiotka. To tylko o tobie świadczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak patrze to gust czulego krzysia to jest on takie same wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×