Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loolla01

Patrzenie się na tyłek

Polecane posty

Cześć, mam następujący dylemat: Mam dobrego kolegę (ale to tylko kolega) i już jakiś czas temu zauważyłam, że jak rozmawiamy, patrzy się na twarz, jak tylko się obrócę, to gapi się na tyłek. O co chodzi? Czy faceci tak mają czy po prostu powinnam mu zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbkce
moze masz fajny tyłem i kolega chce cie przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, pewnie masz fajny tyłek i lubi na niego patrzeć. Też tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbkce
popieram fotka tyłeczka i od razu będziesz wiedziec dlaczego na niego spogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tego nie zrozumiecie, ale dla mnie to było gorzej jakby ktoś mnie spoliczkował. Czułam się jak uderzona obuchem, bo ja mu ufam, to mój dobry kolega, a on z czymś takim wyskoczył i mnie to bardzo zdezorientowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balas sie ze wezmie
cie z zaskoczenia czy jak? kolega tez facet przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciak z ciebie
i tyle w temacie. Mysli faceta zawsze krażą wokół tych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko! Przesadzasz. Mężczyzna już taki jest, wzrokowiec, jeśli masz ładną, kształtną pupę, to po prostu na nią spojrzy, to jest silniejsze od niego. Nic na to nie poradzisz, u nas to jest naturalne tak jak u większości kobiet to, że mężczyzna musi jej zapewnić bezpieczeństwo i oparcie w związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrusja
a ty nigdy nie parzysz facetom na tyłki ? ja np zawsze tam kieruje wzrok i sama nie wiem dlaczego :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto kazdy facet patrzy na fajny tyłek nawet dobrej przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu ciętej riposty, tak się składa, że nie od razu to odkryłam. Jeździłam z nim komunikacją miejską, raz zapomniałam się pożegnać i się obróciłam i wtedy go przyłapałam, potem jeszcze ze 2 razy, więc oczu w tyłku nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrusja
ale też duzo facetow ma płaski lub takie rozlane posladki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbkce
widocznie fajny tyłeczek. Moze sie nim pochwalisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolla01 skad ty sie
kobieto wzielas? przeciez to normalne, nawet jesli to twoj kolega, myslisz, ze faceci w twojej rodzinie nie patrza sie tobie na tylek badz cycki, oczywiscie ze tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrusja
może miałas jakas plamke lub nitke z tylu, tam zaraz leci na Ciebie :D Faceci tam kieruja swój wzrok, ale jak np dziewczyna jest w spódniczce to najpierw na nogi i wzwyż, a na koncu na twarz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że nie robię zdjęć swojemu tyłkowi i nie publikuję ich na necie, więc nic nie wyślę. Zawsze i wszędzie mam nitkę na tyłku :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolla01 przestan juz
pieerdoolic glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co to takie straszne?
podobasz mu sie, nie oblapuje cie przeciez, potraktuj to moze jako komplement skoro sie lubicie, a on zachowuje sie odpowiednio :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fet
Hahaha xD przecież to się nazywa pociąg seksualny, tak jak facet nie panuje nad tym czy mu staje, tak samo nad tym, że sobie popatrzy na ładny tyłek jeśli ma okazję. Martwiłbym się raczej jakby go twój tyłek nie kręcił bo wtedy mógłby mieć inną orientację xD. Niczyja to wina, że natura albo sam Bóg stworzył kobiety takie sexy i gdyby tak nie było to faceci woleliby oglądać TV z piwem w ręce zamiast uprawiać sex ;D. Swoją drogą co za różnica czy patrzy w twoje oczy na usta, piersi, nogi, pupę itp skoro wszystko w tobie może mu się podobać i to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię popatrzeć na tyłeczki :) dzisiaj poszedłem na moment do sąsiadki pogadać i tak się złożyło że chodziła w krótkiej sukieneczce, w pewnym momencie zauważyłem że z tyłu ta sukienka jej sie obsunęła do połowy tyłka :) oczywiście nacieszyłem wzrok jakiś czas zanim się zorientowała :) a może ona wiedziała o tym a specjalnie nie reagowała?? nie wiem ale wiem jedno i się o tym przekonałem że ma fajny tyłeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi255
jeśli chodzi o mnie to oczywiście najwazniejsza w wyglądzie jest twarz a nastepna oczywiscie pupa. Dużo facetów patrz na piersi ja jak poznam jakąs dziewczyne to po powrocie do domu nie pamietam czy ma duże piersi czy małe ale jaki miała tyłeczek to zawsze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyłeczki są najlepsze i nie wyobrażam sobie życia bez codziennej dawki patrzenia na tyłeczki :) chyba jestem od nich uzależniony :) ale z takim uzależnieniem nie mam zamiaru walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mądry kiedyś powiedział
że d**a to najważniejsza część kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×