Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam Co zrobić by mieć piękne nie żółte paznokcie? By nie rozdwajały się oraz nie łamały się Znacie jakieś domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainwestuj w dobra odzywke :) ja mam z evelline i jestem zadowolona :) poza tym moze zacznij jesc tabletki ze skrzypem polnym? z domowych sposobów slyszałam, ze moczenie paznokci w oliwie jest świetnym rozwiązaniem ale sama nie stosowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzinka88
nie palić papierosów!!!! zdrowo sie odzywiać i odżywki stosować, polecam sally hansen osobiscie (sa na promo w superpharm teraz chyba, 2 w cenie 1). No i nie obgryzać i nie moczyc (rekawiczki do zmywania1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia99
To zależy od przyczyny tego odbarwienia... Bo jeśli np. masz to tylko na stopach, to może to być jakaś podologiczna przypadłość i warto się skonsultować z podologiem (mnie bardzo pomogli tutaj http://podologiawarszawa.pl/). Natomiast same ręce moga być wynikiem palenia papierosów. A wszystkie dwadzieścia - może coś z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lluśka
zdecydowanie, sally hansen ma jedną świetną odżywkę, taką wybielająco wygładzającą, chyba nie miałam lepszej, a muszę wam przyznać,ze swego czasu miałam grzybicę i po kuracji lekami, ta odżywka już zupełnie wyprowadziła moje paznokietki na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan pielęgnacji paznokci dla ciebie: Codziennie smaruj ręce kremem do rąk, a stopy – kosmetykiem do stóp. Wmasuj go też w palce – podziała wtedy na paznokcie i skórę wokół nich. Kremy do rąk stosuj po każdym moczeniu rąk (po myciu, zmywaniu itp.). Dobrze, aby miały filtry UV (skóra rąk szybko się starzeje). Skóra rąk i paznokcie nie lubią gorącego powietrza, np. z suszarek elektronicznych. Staraj się ich nie używać, a jeśli nie masz innego wyjścia – zaraz potem wetrzyj w dłonie krem (noś go zawsze w torebce!). Regularnie rób dłoniom peeling, porządnie wmasowując go też w palce. Nie uszkodzisz paznokci, a skórki wokół będą miękkie i zadbane. Codziennie malujesz paznokcie kolorowym lakierem? Zrób przerwę na kurację odżywkową – naprawdę tego potrzebują. Pamiętaj, że zadbane paznokcie pomalowane tylko odżywką (bezbarwną lub mleczną) są bardzo seksowne. Odżywki i olejki do zmywania stosuj na noc. Wtedy podziałają skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boze co to za szkaradztwo powyzej, brrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka domowych sposobow wyprobowywalam, ale na niewiele się one zdały :/ nie wiem, moze zle to robiłam... ale ogolnei to baardzo mi pomogła hybryda , ktora robilam w http://medicor.krakow.pl/ , mam mocniejsze paznokcie i sie nie lamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×