Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość AKSIA

Proszę o poradę ,która z tych metod jest lepsza , zdrowsza trwalsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
AKRYLOWE LEPSZE ;P nie wiem jak z zelowymi bo ich nie mialam :) akrylowe mialam :P ... choc i tak nie polecam tipsow:) ale bede musiala zrobic bo swoich zapuscic nie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
żelowe są bardziej elastyczne i przy uderzeniach odginają sie a nie pękają tak jak akryle, poza tym w żele łatwiej zatapia się różnego rodzaju ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też od niedawna mam paznokcie żelowe ... hmm... nie są one tak strasznie cienkie ale też nie są grube :) Dobrze się z nimi czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1234567890-
Mam pytanie do jestem, na jakiej zasadzie wykonywane są paznokcie jedwabiem? Czy pozostali moga mi poradzić jak pozbyć się paznokci żelowych? Od miesiąca zajełam się paznokciami żelowymi, wylądają bardzo ładnie, jednak mam problem z ich zdejmowaniem, część żeli odpruskuje sama już po tygodniu a reszta się trzyma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęsciara
A ile kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytkiewicz
czesc.ja osobiscie nosze tipsy od 2 lat.mialam juz zelowe,akrylowe jedwabne.i jak dla mnie najlepsze sa zelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniska
mam problem chce zrobic sobie paznokcie... hehe... tylko jakie ? zelowe czy akrylowe? niektorzy mowia ,ze lepiej zelowe ,bo lepiej wygladaja i nie lamia sie drudzy ,ze akrylowe? a wiec...? i po co sie zdejmuje zelowe paznokcie (wyczytalam tu na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscei polecam zelowe. miałam też akryl i moim zdaniem jego wady to: - śmierdzi (przy zakładaniu) - paznokcie są grube, mało naturalne - przy mocnym uderzeniu pękają Zalety żelu: - nie ma zapachu - łatwo coś wtopić - jest naturalny (pod wzgledem wygladu) - paznokcie sa cieńsze - jest bardziej elastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysterious_girl_
MaRkOtka dziekuje za podpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frosch
osobiście uważam że akryle są trwalsze paznokieć jest trochę grubszy ale jak sie go dobrze zrobi wcale nie jest nienaturalny sama nosze i robie tipsy akrylowe i jestem a nich zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaToOoś
chce sobie zrobic paznokcie ale juz sie zgubilam jedni mowia ze lepsze zele a inni ze akryle...czym to sie wogole rozni...??napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
opinie sa rozne niektorzy twierdza ze akryle trzymaja sie dluzej, ale tak naprawde nie wiem czy jest to oparte na jakiejs teorii :) ja osobiscie wole zele, akryli nie robie bo jestem alergigiem i boje sie je wykonywac jesli ktos nie wie to one strasznie smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
tipsy to nie tandeta jesli sa ladnie zrobione nie kazdy nosi szpony, ja jestem za jak najkrotsza dlugoscia zeby wygladaly naturalnie troche dlugie, ale zeby nie bylo od razu widac ze to tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulcia gdzie robisz paznokcie? Tzn. w jakim miescie;)? Czy któras z was mogłaby polecic jakieś sprawdzone miejsce w Katowicach? Do tej pory miałam żele, ale chcę się przerzucić na akryle, a moja kosmetyczka ich nie robi, wiec musze poszukac kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100
witam, noszę akryle od prawie pół roku ładnie wyglądają, ale muszę je często uzupełniać co dwa tygodnie, gdyż alryl, przy skórkach zaczyna odchodzić, nie odpryskuje, tylko nie trzyma sie płytki, dlaczego? Używam, primera, cleanera, płytka, jest zmatowiona, i odtłuszczona. Czy mam zły akryl, powiedzcie, czemu nie trzyma się płytki? Jakiej firmy akryl, jest dobry, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może,nakładasz sobie akryl po tym jak miałaś dużą styczność z wodą-wtedy płytka paznokcia wpiła wodę i jest zawilgotniona/czego gołym okiem nie widać./Moja rada taka,że przed robieniem pazurków przejechać ciepłym powiertrzem z suszarki do włosów po pazurkach i wtedy mamy pewność ,że płytka jest sucha:)POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałabym sobie zrobieć \"jakieś\" fajne pazurki ponieważ moje są okropne;(( ponieważ mam strasznie słabe i w dodatku mam tendęcję do obgryzania!!!! 1.Czy do wykonania sztucznych pazórków trzeba miec określoną długość naturalnych paznokci?;/ 2. Czy trzeba mieć mocne naturalne paznokcie? 3.Czy to prawda, że jak sie raz zrobi to trzeba już zawsze robić?l;/ (tak słyszałam) 4. Jak często trzeba \"odświerzać\" (ponawiać) -taki zabieg aby wygladały ciągle efektownie? 5.Przedewszystkim jakie polecacie, mam troche obowiazków domowych, żeby były TRWAŁE, MOCNE i wyglądały naturalnie!? 6. Ile mniej-więcej kosztują? PROSZĘ O ODPOWIEDZ FACHOWCA i ZEBY BYŁA W MIARE SZCZEGÓŁOWA:) Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJE;* POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaustron
Jako stylistka paznokci zdecydowanie stawiam na zelowe! akryl jest nie trwaly! zel o wiele ladniejszy! kazda moja klientka jest zadowolona oczywiscie z paznokci zelowych!akrylowych juz nie robie przynajmniej od roku! zelki u mnie kosztuja tylko 80 zl z wtapianymi ozdobami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilla20
czesc chciałabym poradzić sie was jakie paznokcie są lepsze i mocniejsze?będe robić sobie takie paznokcie pierwszy raz i nie wiem na które sie zdecydowac ,mam troche obowiązków domowych i nie chciałabym aby się szybko połamały i żeby nie wypełniać ich tak często bo jeżdze za granice ,prosze o szczera i konkretna odpowiedz.acha i czy to prawda że takie paznokcie jak akrylowe czy żelowe moga spowodowac straszne uszkodzenie płytki paznokcie do tego stopnia że paznokiec naturalny wygina sie do góry???czy to tylko mity?pozdrawiam i czekam na odpowiedz tequilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrztulAnka
Ja również jestem zwolenniczką paznokci żelowych. I co najważniejsze paznokcie mogą być cienkie i wygladać naturalnie, a do tego mogąbyć trwałe do tego stopnia, że moje klientki przychodzą raz na 4, 5 tygodni a paznokcie są nienaruszone tzn. nie odpryskują, nie ma zapowietrzeń itd., ale ich cena to od 100zł w zwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrztulAnka
Ja również jestem zwolenniczką paznokci żelowych. I co najważniejsze paznokcie mogą być cienkie i wygladać naturalnie, a do tego mogąbyć trwałe do tego stopnia, że moje klientki przychodzą raz na 4, 5 tygodni a paznokcie są nienaruszone tzn. nie odpryskują, nie ma zapowietrzeń itd., ale ich cena to od 100zł w zwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebrowska
osobiscie wole paznokcie zelowe od akrylowych. nie jestem stylistka paznokci,nie posiadam zadnych kursow a robie sobie sama zele i sa bardzo ladne,nie lamia sie,nie odchodza nigdzie. goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100
Witam, a ja mam pytanie czy w akrylu można zatapiać różne cyrkonie, sianko, itp.? Pytam ponieważ byłam u manicurzystki i powiedziała mi, że w akrylu nic nie zatapia tylko w żelu, a akrylowe pazurki mi pomalowała lakierem, ładnie ale chciałam cyrkonie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaula20
chce sobie zrobic paznockie żelowe ale szczerze mowiąc troche się obawiam jak będą wygladac moje paznockie po zdjęciu tipsów. Bardzo mocno niszcza się naturalne paznokcie pod wpływem tipsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 20
zawsze sie niszcza paznokcie chociaz powiem ze mniej po zelu niz akrylu to tak jak z wlosami tez sie niszcza po roznych zabiegach.Jezeli masz ochote na sztuczne pazurki to polecam ja mam juz trzy lata i nie narzekam a co do ich wygladu po zdjeciu tipsow(robie miesieczne przerwy)to na rynku jest tyle preparatow i odzywek ze na pewno je doprowadzisz potem do ladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaagunia
Ja miałam pzrez pół roku paznokcie żelowe i za każdym razem po 1,5-2 tyg żel odchodził :(, nakładany był starannie i bardzo dokładnie ale mimo to odłaził :o w końcu zrobiłam żel+akryl i zauważyłam, że akryl się trzyma a żel odłazi i obecnie mam cieniutkie ładne akrylowe paznokcie i jest ok :) trzymają się cały czas :D także to czy dobry jest żel czy akryl zależy chyba od płytki paznokcia bo dla jednych lepszy jest żel a dla innych akryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zgadzam sie z daaagunia. to indywidualna sprawa ale jak pisalam wczesniej wiecej sie robi zelowych a przynajmniej czesciej sie od nich zaczyna przygoda z tipsami;) bo akrly przeraza ze bedzie gruby i brzydki. to jednak zalezy od osoby ktora to wykonuje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrooffQa
od jakiegos czasu robie paznokcie żelowe... wiem z wlasnego doswiadczenia ze w duzej mierze zalezy to od paznokcia czy lepsze sa zele czy akryle.. sa osoby o bardzo nieksztaltnych paznokciach do ktorych ciezko jest przykleic tops... pozatym kazdy paznokiec ma inne pH wiec to ze zele beda szybko odpadac niekoniecznie moze zalezec od tego ze sa zle zrobione.. obecnie sa zele i akryle bezkwasowe wiec bardzo nie niszcza plytki ale trzeba pamietac ze nalezy je zpilowac jesli chcemy sie ich pozbyc..zrywajac paznockie zrywasz plytke!obowiazkowo zwroc uwage na estetyke wykonania niemartwmy sie zwrocic uwage stylistce ze np sa krzywe,grube.. abstrachujac do grubosci to tez zalezy od naszego wyboru.. jesli pracujemy manualnie mozemy poprosic o grubsza warstwe natomiast w normalnych okolicznosciach powinny byc nieco grubsze niz natuealne..zalezy to rowniez od ozdob wtopionych w zel czy akryl;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×