Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutasek1837733

PCOS a zajscie w ciąże

Polecane posty

Gość smutasek1837733

hej dziewczyny :) Byłam dzis u ginekologa zrobil mi usg i na wyniku badań dostałam taki opis: echo endometrium szer 8mm. jajniki w zatoce douglasa prawy o wym 35x27mm lewy 36x23 mm z cechami pcos. Jajnik prawy 36x23mm Lewy 27x21 z licznymi pecherzykami do 9mm, brak cech owulacji. Lekarz powiedział, ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze, wprawdzie narazie nie planuje dzieci bo jestem jeszcze za młoda, ale chce wiedziec czy trudno zajsc w ciaze z pcos. Dodam, ze nie mam tylko pare objawów dotyczacych pcos, owłosienie w miejscach ktorych wlosy nie powinny rosnac u kobiet ;) , nadmierne wypadanie wlosów, ( na czupku glowy i po bokach robia mi sie male zakola, i mam nieregularne okresy a czytalam ze przy pcos 90% ma rzadki okres. Nie wiem co mam o tym myslec, bo dwóch lekarzy z długim stażem stwierdziło, ze mam PCOS a jak pojechałam do innego lekarza ktory wyciagnal ode mnie kupe kasy i nie dostałam nawet zadnych wyników, powiedział ze nie mam pcos. Nie wiem juz, mogli sie lekarze pomylic i stwierdzic ze mam ta chorobe chociaz nie mam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×