Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pedagog czy szanujecie ten zawód

Polecane posty

Gość gość

czy taka osoba jest dla was autorytetem? moja mama mowi, ze to jest "ktos", ma mi za zle, ze nie poszlam na studia "ksztalcace nauczycieli"; kolezanka ledwo zdala mature, poszla na pedagogike i uwaza sie za nauczyciela; ja w sumie w naszym miescie co roku bylabym pierwsza na wszystkich odmianach tej calej pedagogiki, moze powinnam jednak isc na to cos, zeby mnie ludzie szanowali; jakie jest wasze zdanie, szanujecie takie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie, bo pracowałam w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam pracę w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie , ze nie , poza tym wiekszosc pedagogow szkolnych to debile i same szmatlawce , ktore maja porospieniczane rodziny . Chca kogos pouczac a najpierw miusialby zaczac od siebie , taka jedna pani pedagog chcial mi odbic meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z czego to wynika, ze niektorzy - zwlaszcza ci, ktorzy nie byli w stanie dosta sie na cos innego lub wogle sie na to nie dostali - tak bardzo podniecaja sie pedagogiką? dla mnie rekrutacja tam bylaby jak tzw pikuś, ale szlam tam, gdzie byly wyzsze wymagania, wychodzilam z zalozenia, ze im trudniej, tym odniose wieksza korzysc z ukonczenia tego; a moja mam jest smutna, bo nie jestem nauczycielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj , ze to jest twoje zycie , twoja przyszlosc i uczysz sie dla siebie , a nie po to zeby zadowolic mame , splenic jej zyczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×