Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 123425

peeling antycellulitowy...

Polecane posty

Gość 123425

Mam 16 lat i już cellulit... (to nie jest wymysł, naprawdę wygląda nieciekawie). Kupilam kremik antycellulitowy (zachwalany na torebce), zamierzam trochę ćwiczyć, pić więcej wody i wyrzucić z diety słodycze. Przydałby się jakiś tani albo domowy peeling... Może coś polecicie? Tylko nie kawowy, bo juz probowalam, fajny, ale godzine szorowałam łazienkę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariariario
Polecam, ci krem antycelulitowy w dyżym opakowaniu, po nim owija się nogi folia aluminiową, dość dużo kosztuje bo ok. 70 zł, ale bardzo skuteczny, mi podziałał, jest też dośc wydajny jak sobie przypomne nazwe to tu napisze! a tak, do polecam, naturalne maseczki zrobione sama w domu z mąki ziemniaczanej i porzeczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilingi
z mojego doświadczenia mogę Ci polecić pilling antycellulitowy firmy Soraya. Ładnie złuszcza naskórek (ale bez przesady, nie usuwa skóry:)), a jeśłi dodatkowo porządnie uda sie wymasuje, to można oczekiwac poprawy skóry. Przede wszystkim jest bardziej napięta. w ogóle polecam intensywne masowanie partii ciała objętych cellulitem. Zauwazyłam, że daje bardzo dobre efekty po rożnocy na moich udach. Zawsze mocno najpierw masuję lewe, a później ledwo co starcza mi siły na prawe. No i mam efekt - prawe jest mniej jędrne i ma bardziej widoczna skórke pomarańczowa niż prawe. W każdym razie masaż, połączony z proponowanym pilingiem, daje efekty. Poniżej link do kosmetyku, o który mi chodzi: http://www.sanusmarket.pl/antycellulitowy-kremowy-peeling-ciala-pomaga-redukcji-skorki-pomaranczowej-cellulit-poprzez-poprawe-mikrokrazenia-soraya-p-3751.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah te ......
na celulit skuteczny jest peeling kawowy, ale wszystko sie brudzi, więc zrezygnowałam ale uzyje tego sorayi skoro jest taki dobry..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta262
Dobry jest też ten antycellulitowy z Yoskine, ale najlepsze efekty jak się stosuje z koncentratem antycellulitowym do ciała. Chociaż niestety bez ćwiczeń i diety się nie obędzie bo wszelkie balsamy i pilingi wspomagają i przyspieszają a najwięcej zrobi nasz tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draka
ja właśnie kupiłam ten: http://www.phenome.pl/pl/main/produkty/1;3;199;silhouette_dream/?pid=104 to chyba nowosć, bo jeszcze nie ma o nim wielu opinii, ale skład bardzo mi się podoba, więc zaryzykowałam. Od trzech tygodni stosuj regularnie i musz przyznać, że skóra na udach i pośladkach wygląda o niebo lepiej, jest wygładzona i bardziej napieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balonooowa
Bardzo zachęcająco wygląda ten peeling. A próbowałaś go łączyć z balsamem albo serum? Wydaje mi się, że to może dać naprawdę świetny rezultat! Sama chyba sobie sprawie te serie - niebawem mam urodziny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowy kawowy peeling do ciała! Regularne stosowanie takiej domowej kuracji pomoże w walce z cellulitem. Składniki: 3 łyżeczki nierozpuszczalnej kawy 1 łyżeczka cynamonu szczypta soli żel pod prysznic 1 łyżka wody Wymieszać wszystkie składniki w miseczce. W przypadku żelu pod prysznic, dodać tyle, by peeling dało się ławo rozprowadzić po ciele. Spłukać kawę letnią wodą, osuszyć skórę i nałóżyć na nią nawilżający balsam. Ciało będzie po takim zabiegu doskonale wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling może tylko pomagać w walce z cellulitem ale nigdy sam go nie zlikwiduje. Najlepsze są masaże specjalnymi urządzeniami - sama korzystałam z dermomasażu podciśnieniowego. Super efekty w dośc krótkim czasie. I nawet nie ma co porownywać z bańką chińską. Bańka chińska przy dermomasażu to jakiś pseudozabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Mogę polecić produkt ze sklepu studia uroda. Peeling jest wykonany z brązowym cukrem oraz oliwki z oliwek abrdzos ktuczene działanie przetestowane na swojej skórze. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×