Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mag09809

pękające pięty

Polecane posty

Gość mag09809

Kto we Wrocławiu może pomóc na pękające pięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyfduy
zawsze miałam ten problem! dobrze to znam. Wszędzie porady typu: używaj pumeks, tarkę... bzdura. Zapytałam kosmetyczkę. I poradziła mi skorzystać z wizyty u kosmetyczki, która dobrze zetrze zrogowaciały naskórek, (albo zrobić to samemu pumeksem), a potem regularnie używać kremu z mocznikiem, dostępnego w aptece (najlepszy jest z dużym stężeniem mocznika). Ja kupiła krem cerkoderm 30 i jest rewelacja. Używam już 2 tyg i pięty mam jak moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camma23
Witam, w ubiegłym roku - a właściwie w porze letniej męczyłam się z pękającymi piętami tak jak i Ty.Jak sobie poradziłam-przede wszystkim ścieranie zrogowaciałego naskórka - tarkę czy pumeksem zaraz po wymoczeniu w wodzie wraz z solą-taką właśnie do kąpieli stóp, i nakładanie raz czy dwa razy dziennie kremu-mnie uratował krem Dax Cosmetics - a dokładniej Perfecta body na pękające pięty- jest tam 15% mocznik, D-Pantenol, gliceryna.Koszt naprawdę niewielki w porównaniu z innymi aptecznymi kremami.Ważne by smarować stopy regularnie!Pozdrawiam/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikoliczka
Dokładnie tak, pierwszy krok to scieranie pumeksem warstwy zrogowaciałej systematycznie. Jak nie masz na to czasu idziesz na specjalny zabieg. Potem pielęgnacja właściwa:moczenie, peelig stóp, nawilżanie i natłuszczanie. Kremy do stóp: dr. Stopa, seria z bielendy - fajne kosmetyki z parafiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ścieraj pumeksem. Użyj kremu Callus i po tygodniu lub dwóch powinieneś mieć pięty jak u niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×