Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziółko..

Pękający paznokieć palucha stopy

Polecane posty

Co jakiś czas paznokieć na paluchu stopy ulega pęknięciu ..już nie wiem jak sobie z tym radzić niezbyt estetycznie to wygląda. Maluje paznokcie lakierem ,aby były twardsze,ale to nie pomaga ..ten jeden paznokieć łamie się co jakiś czas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysikk
a jak to pęknie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha88
Widzę, że temat nierozwinięty. A, ja mam podobny problem. u mnie pęka paluch przy prawej stopie, ale to pękł tak wzdłuż. i nawet jak odrasta, odrasta pęknięty. Co z tym zrobić? Jakaś choroba? Brak witamin? poradźcie coś, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojka
Proponuję ci udać się do dobrej kosmetyczki ,która zrobi ci precyzyjne zażelowanie pazurka i przy pomocy żelu kamuflującego ładnie zamaskuje brzydki kolor paznokcia :).Nie musisz się martwić,bo ja mam dużo klientek z takimi problemami jak ty i zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że to grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo.Mam pęknięty paznokieć palucha u prawej nogi.Maluje ja,obcinam,ale to nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pierwsze objawy grzybicy, nie lekcewaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i to grzybica ale mi pekl o uderzenia i tez się nie zrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej chodzi o noszenie nie takiego obuwia jak trzeba, jeśli jest ciasne, to paznokcie muszą tak kończyć. Radzę zwyczajnie dbać o te paznokcie, wprowadzić sobie dobrą odżywkę do paznokci i przede wszystkim rozsądnie dobierać obuwie. To podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maksik
Pękający paznokieć? Odzywka wprowadzona na stałe dużo zmienia. Nie twierdzę, że od razu wszystko będzie wyglądało idealnie, ale poprawa na pewno nadejdzie. U mnie była to diametralna odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraj się na przyszłość dbać o te paznokcie. Na pewno odżywka się przyda, staraj się nie przeciążać paznokcia, tak żeby się szybko nie rozpadł. Dbaj o niego to na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianna
To samo - korzystaj z odżywki, ale ogólnie musisz uważać na paznokieć. W moim przypadku new nails też wystarczyło, odbudowanie paznokcia trochę trwało, ale zakończyło sie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampocik
Co do paznokci to radzę po prostu odżywkę new nails i systematyczność. Po czasie powinno być ok - u mnie paznokcie ponownie twarde zrobiły się po kilku tygodniach, a były już na prawdę mocno zniszczone po latach malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartosiak
Odżywka do paznokci pomaga, dużo daje również oliwka - w tym przypadku efekt jeśli chodzi o skórki. Generalnie paznokcie można sobie poprawić w dosyć krótkim czasie, ale to wymaga też odpowiedniego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam sugerować coś konkretnego to własnie odżywki do paznokci. W ten sposób przywraca się tym paznokciom zdrowie. Nie twierdze, że od razu będą wyglądały idealnie, bo tak nigdy nie będzie, ale diametralna poprawa nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem tylko ze srodkowym paznokciem u reki. Peka wzdloz przez srodek paznokcia I jak odrasta to juz pekniety. Caly czas widoczna jest linia pekniecia na paznokciu. Jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowaTynka
U mnie niestety pękający paznokieć był oznaką grzybicy paznokci. Wypróbowałam wiele metod domowych: maści, kremy, lakiery i nic. Dopiero terapia pulsowa Trioxalem przepisana przez dermatologa mi pomogła. Dużo ważnych informacji o grzybicy znalazłam na stronce leczpaznokcie.pl, teraz często na nią zaglądam a nawet kilka razy zadałam pytanie ekspertowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortaks
I do tych paznokci używałam odzywki - radzę po prostu działać systematycznie - zwróć również uwagę na to, jakie nosisz buty, bo jeśli są zbyt ciasne, to bardzo łatwo niestety o problemy z ich pękaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszana
New nails - stosowane systematycznie. Pomoże - odżywka powinna zmienić paznokcie w krótkim czasie, ale to przecież wszystko zależy od waszego podejścia. Nie od razu zauważycie efekty, ale one nadejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka234
U mnie dopiero wizyta u podologa pomogła, żadne odżywki ani kremy nie pomogły mi. Na szczęście w Centrum Podologicznym w Rzeszowie u Pana Piotra Bielawskiego pozbyłam się tego problemu. Teraz mam silne i zdrowe paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renoz

Mnie pomogła odżywka z apteki "REGENERUM regeneracyjne serum do paznokci". Najważniejsze, żeby ją stosować systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×