Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olaSt

PĘKNIĘTA GUMKA

Polecane posty

Witam! Ostatnio kochaliśmy sie z chłopakiem i pękła nam gumka. Gumka nie pękła na samym zbiorniczku tylko z 2-3 cm od tego zbiorniczka,ale w zbiorniczku nic nie było. Dziurka dość malutka moze z 5 mm. Moje pytanie jest takie , czy jeżeli doszedł we mnie to czy wszystko mogłoby wylecieć, czy został by jakiś ślad po nasieniu ?Czy jest możliwość zajścia w ciążę ? Prosze o wyrozumiałe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest możliwośc ciąży. Nawet nie musiało dochodzić do wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba wie czy doszedł? Myślę, że mimo wszystko sperma mogła wylecieć, w końcu jest tam duży nacisk, jeszcze przy tych *****ch... Orientujesz się, który to dzień cyklu? Osobiście gnała bym do gina po tabletkę 72po (np. escapelle) nawet jakby to nie był środek cyklu. Koszt ok 60-80zł jedna (chyba). Tylko musisz znaleźć takiego, który będzie chciał przepisać, bo różnie do tego podchodzą. A więc koszt też wizyty. Lepiej zaryzykować niż później żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłoby zadnego chociaz śladu po nasieniu, zawsze to chociaz cos by było . Tak tez zrobiłam, udałam sie do ginekologa i z trudem ją dostałam . Mam nadzieje tylko, że zadziała.Było to 6 dni po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do wulkanizatora to zaklei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w teorii płodne nie były przy 28dniowym cyklu. Skoro wie, że doszedł to pewnie tak było. Myślę, że będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×