Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pełne piersi przy szczupłej figurze

Polecane posty

Gość gość

Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż figura tego typu. Nic mnie tak nie obrzydza jak mikrocycki, takiej pannie nawet super figura nie pomoże ;P A najlepsze są te komentarze desek, że dusze piersi obwisną ;P Sorry, ale każde piersi z wiekiem obwisną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie - sama jestem posiadaczka takiej figury i na powodzenie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Banano
Dziewczyny, dajcie na siebie namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza to szczupła, wysoka, długonoga, zgrabna z niedużym cycorkiem i długimi blond włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie blondynki nie podobaja, bo sa takie mdle. Szaleje na punkcie brunetek i szatynek. A co do biustu, to chyba kazdy facet woli to B, C niż A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja z UK
A ja mam male A i moj facet uwielbia moje drobne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
mniam , poproszę na wynos na najbliższy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ona jest po masie operacji plastycznych, na ulicy takich nie szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportowy styl życia
Duze piersi super ale tylko naturalne i nie u grubaski. Mialem okazje dotknac sylikonowych. OK sa sterczace ale twarde jak kamien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam, że faceci z dużą ilością testosteronu wolą kobiety z większym biustem. Faktycznie, takie zniewieściałe chłopaczki to najczęściej się prowadzają z wychudzonymi wieszakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubasko z ostatniej wypowiedzi - kobieta ma mieć biust, ale figurę szczupłą :D nie dopowiadaj sobie, że od razu ci co tu piszą lubią "kragłości" czytaj=fałdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajerko z powyższej wypowiedzi - nie mam nawet nadwagi, mam BMI w normie i po prostu cieszę się, że przy szczupłej figurze mam duży biust, a badania dowodzą, że taki biust się podoba facetom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt REALNIE szczupły nie wyzywa nikogo innego od wieszaków ;) a gdybyś poczytała trochę to wiedziałabyś, że bmi nie jest wiarygodnym wskaźnikiem. zrzuć trochę sadła to może nie będziesz musiała tak zazdrościć prawdziwie szczupłym i biuściastym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
jeżeli masz kobieto wymiary 90-60-90 i tzytzek B lub C to absztyfikanci będą spać na wycieraczce i nawet wałkiem do ciasta nie wygonisz tortury też nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze 70C a biust mam maly, wiec literkami sie nie sugerujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obrażam, po prostu nie pochwalam mody na dziewczyny przesadnie szczupłe - Anja Rubik np nie ma już nawet niedowagi, ale wychudzenie - 5 kg mniej i by miała wyniszczenie. To ty mnie wyzywasz od grubasek i twierdzisz, że mam sadło, choć nawet mnie nie widziałaś :) O mnie się nie martw, uprawiam sport, ale po prostu mam większe piersi i nikomu nie zazdroszczę :) Aż tak Cię zabolało, że nazwałam za chude dziewczyny wieszakami? Wnioskuję, że sama tak wyglądasz. Wolę być szczupła, ale kobieca niż mieć niedowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 w biuście i 80 pod biustem niewielki efekt daje :P wg mnie 90biust/max65 pod/max 60 w talii/95 dół (ale to jędrny i wyćwiczony tyłek ma być a nie otłuszczony cellulit czy szeroki rozstaw bioder jak u klaczy) i szczupłe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z desek
Zawsze tak jest, że jak się wychwala na forum szczupłe ale kształtne, to deski z płaskod***em dostają szału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:12 nie widuję kobiet pokroju Rubik na ulicy :D po prostu dla mnie rozmiar XS/S (nazywany przez grubych właśnie rozmiarem dla wieszaków)+duży, jędrny biust jest idealny :) M czy L koło szczupłości to nie stała. ale to niestety rzadko u kobiet się zdarza - albo "kobiece kształty" czyli 70cm w pasie, albo kanciate kolumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam szczupła, płaski brzuch, kształtny tyłek i koleżanki się dziwiły, że taka szczupla jestem a mam taki biust duzy :P Wyróżnialam sie w szkole, bo albo byly tam szczuple z malym biustem, albo grubsze z wiekszym albo grubsze z malym. Wiem, że moja figura nie zdarza się zbyt często, ale uważam, że lepiej trafić nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C, D to średni biust. Ja mam 65G. Nie narzekam. A silikon jest okropny, to już lepsze naturalne A. Które btw tez obwiśnie :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar S sexi, ale XS to już przesada. Wg mnie najatrakcyjniejsze są kobiety o rozmiarze 36 lub 38 czyli S i M. Mam 170 cm i zawsze ważyłam koło 60 kg, ale przez stres schudłam do 48 i wszyscy koledzy się mnie pytali, gdzie moja pupa i cycki się podziały. I wcale nie czułam się wtedy atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim zdjęciu idealna figura, brzuch wyćwiczony, uda nieotłuszczone, ale na taką figurę mogą pozwolić sobie tylko kobiety z naturalnie dużym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapellus, a zdradziłabyś swój wzrost i wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60kg/170cm to średnia a nie szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super masz wymiary przy takim biuście, ja mam 166 cm i 65 kg a biust 75 F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×