Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

penis krzywy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 22 lata. Nie odbywałem jeszcze kontaktu seksualnego z kobietą. Mój penis podczas wzwodu zakrzywiony jest w dół. Troszkę mnie to martwi jak zareaguje na to moja partnerka, czy nie bedzie jej to sprawiać bólu. Nie będę ukrywać, że mam kompleksy na jego punkcie. Oto link do strony na której jest zdjęcie tego zakrzywienia: http://xhotxadix92.datezone.com/ Bardzo proszę kobiety aby się wypowiedziały na ten temat. Czy miały już z takim do czynienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Młodzieńcu :-) Postaram się wypowiedzieć najlepiej jak potrafię. Skrzywienie męskiegoi penisa nie jest aż tak żadkim zjawiskiem jak Tobie się wydaje. Kluczowe pytania to: Czy odczuwasz jakikolwiek ból przy zaspakajaniu się dłonią? Czy zawsze zaspakajasz się ******* dłonią pod tym samym kącie? ( w gorę, w dół, czy pod innym kątem np. Trochę niżej lub wyżej). Jeżeli odpowiedź brzmi "tak" pod zmianą kąta, to musisz się udać do seksuologa. Dlaczego? Dlatego że możesz doznać uszkodzenia penisa ("złamanie). Jeżeli odpowiedź brzmi "nie", to nie masz problemu. Zadnego. Penis tak naprawdę nigdy nie stoi na na baczność :-) Jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie. Powodzenia :-) P.S- Penis ma dopełniać rolę rozkoszy. Sam w sobie nic nie znaczy. Nawet gdybyś posiadał "armatę" :-) Gra wstępna jest najważniejsza. Powodzenia chłopie i ....zabezpieczaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×