Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketug

Perfumerie internetowe.

Polecane posty

Zupełnie nic mi nie mówi ta firma... Jak dotąd korzystałam tylko z usług Lemonnet, bardzo bogatą ofertę mają - no i szybko wysyłają towar. Dają rabaty dla nowych klientów, także zaglądnij, może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketug
Właśnie mam wątpliwości co do tej firmy. Na stronie jest napisane, że działalność rozpoczęli dopiero w tym roku, ale zajmowali się sprzedażą już wcześniej. No i tak mnie martwi, że to firma krzak. Ceny mają całkiem niezłe i można to potraktować jako sposób na zdobycie klientów (firma figuruje w porównywarkach cen), albo jako zwykłą podpuchę. Z drugiej strony mają na stronie partnerów, którzy polecają ich jako uczciwy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misslady87
POLECAM perfumy fm!!! perfumyfm@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
no właśnie jakoś krótko działa ta firma, także nie byłabym pewna, czy to takie wiarygodny sklep..może lepiej skorzystać z jakiejś perfumerii, która ma już wyrobioną renomę i trochę czasu już istnieje? ja jeżeli już kupuję w perfumeriach internetowych to wybieram kokai.pl mają tam bardzo dużo promocji, no i wybór jest spory, także na pewno znajdziesz interesujące Cię perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie korzystałam z usług tej perfumerii, ale jeśli chcesz skorzystać z najlepszej moim zdaniem perfumerii internetowej powinnaś skorzystać z usług kokai.pl. Z usług tej perfumerii korzystam bardzo często i jestem bardzo zadowolona. Może poszukasz komentarzy o kokai.pl :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka_cala
Jest kilka dobrych perfumerii na rynku, kilka już zostało wymienionych w tym wątku, warto wspomnieć jeszcze o www.perfumyitp.pl - niskie ceny, szybka dostawa, kupowałam tam 2x i za każdym razem było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ked
Ja mogę polecić jeszcze http://www.perfumeria-befree.pl . Są w miarę nowi w internecie, ale bazują na punkcie stacjonarnym, więc towar jest napeweno oryginalny i ok, do tego maja trochę kosmetyków od żad kich marek, takich jak Dermatologica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam zakupy przez internet. Kupuję w ten sposob przeróżne artykuly nawet spożywcze, ale nie jestem osobiscie przekonany do kupna perfum przez internet. Ja przed zakupem muszę wiedziec co kupują i obrazek tu nie wystarczy, trzeba poczuć zapach :) i tyle w tym temacie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketug
Nigdy nie kupuję perfum w ciemno. Zamawiam w sieci zapachy już znane i sprawdzone, tyle że tańsze niż w sklepach typu Sephora. Albo jak mi się jakiś zapach spodoba w perfumerii, to szukam na sieci, zawsze jest taniej. Nie jestem na tyle głupia, żeby kupić flakon nieznanych perfum za 500 złotych, a potem odłożyć go na półkę, bo zapach mi się nie spodobał. Tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Ja również zamawiam na kokai.pl Szybko sprawnie i zawsze mają moja ukochaną Kate Moss. Dodam, że oryginalną Kate Moss, bo na allegro to nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzało mi się kupować w perfumerii internetowej, ale w sumie wcześniej już i tak obwąchałam zapach w normalnej perfumerii. W internecie po prostu taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne86
ja też polecam kokai.pl bądz ultraviolet.pl, osobiście sprawdzone przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina z Krakowa
A ja zamawiam na www.realta.pl. Bardzo fajna perfumeria internetowa. Naprawdę błyskawicznie realizują zamówienia, a perfumki są zawsze oryginalne. Dokładnie takie, jakie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka78
witam! jesli chodzi o perfumerie internetowe to ja polecam www.i-perfume.pl. kupuje tam co prawda od niedawna, ale perfumy sa oryginalne i w przystepnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Ja
Pewnie nie słyszeliście o tej perfumerii, a może się mylę. Nie mniej jednak mogę polecić e-perfumerie Realta.pl. Można kupić szybko i tanio oryginalne perfumy. Sprawdziłam, dlatego polecam.;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaaax
Ja polecam http://www.psikpsik.pl Złożyłem u nich już 2 zamówienia. Perfumy przyszły dzień po złożeniu zamówienia. Nigdzie nie widziałem tańszej perfumerii internetowej. Perfumy oczywiście 100% oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polemka
Ja mogę polecić perfumerie realta.pl. Osobiście ją sprawdziłam, dlatego mogę Wam polecić. Perfumy są zawsze w 100% oryginalne, przesyłka błyskawiczna. Zresztą sprawdźcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka Kasia
Dziewczyny dzięki za podpowiedź w tej kwestii, weszłam na te perfumerie i robię zakupy w perfumerii Realta. Mają tam atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikala
Dziewczyny muszę sprawdzić tą Realtę, skoro polecacie. Będzie okazja, bo muszę kupić chłopakowi prezent na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina6A43
Nie znam tej perfumerii. Lepiej korzystać ze znanych i sprawdzonych... Polecam dobradrogeria.pl :) Ogromny wybór perfum i kosmetyków do pielęgnacji ciała:) Dodatkowo wszystko w konkurencyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyś
Jeśli mam już kupić perfumy to kupuję w http://pachnij.pl, wolę sprawdzoną perfumerię, niż taką o której nic nie wiem, żeby nie było kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyś
Jeśli mam już kupić perfumy to kupuję w http://pachnij.pl wolę sprawdzoną perfumerię, niż taką o której nic nie wiem, żeby nie było kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka214566
Może trochę odbiegam od wątku, ale chcę Was dziewczyny ostrzec. Ostatnio robiłam zamowienie w sklepie Topzapachy.pl - zamówiłam, zapłaciłam i czekam. Po 7 dniach, jedna z pracownic raczyla w końcu odebrać telefon i mówi mi, że czekają na towar. No więc anulowałam zamówienie, poprosilam o zwrot pieniędzy, poinformowano mnie, że nastepnego dnia pieniądze będą na koncie. Niestety kolejny raz za bardzo im zaufalam i zamówiłam w innej perfumerii Henri.pl. Jak się potem okazało to jest ta sama perfumeria tylko cena o 40zł wyższa a produktu jak nie bylo tak nie ma. Całe szczeście, że w ciągu tygodnia dostałam wszystkie pieniądze spowrotem. I już nigdy nigdy nie zamawiajcie dziewczyny w Topzapachy.pl, Henri.pl, Consi.pl, Ewika.pl, Arfea.pl, E-belle.pl, Xyntia.pl. Wszystkie te perfumerie należą do jednego właściciela i oferują to samo - szkoda gadać, że w ogóle ktoś pozwala prowadzić takie interesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×