Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flos 80

Perfumy na Allegro - Gdzie kupować oryginalne?

Polecane posty

Od pewnego czasu\" choruję\" na Light Blue Dolce&Gabbana:).Cena w dobrych perfumeriach jest odstarszająca.Myśle o zakupie na Allegro.Ale czy tam mają oryginalne?? Nie chce podróby.W Sephorze czy Duglasie widziałam za około 320, a na Allegro są po 130 - 150...Sprzedawcy zapewniaja,że sa sprowadzane z Niemiec, Francji,ale jaka mam pewność oryginalności.Oczywiście są też takie za 30-50,ale takie ceny to na pewno gwarancja podróby. Dziewczyny doradźcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
szukaj sprzedawców o nicku Cramerb jasia i ja perfumen:)) kupowałam od nich i wiem , iż nie robią sciemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23***
ja mam duzo sprawdzonych zresztą wystraczy tylko spojrzeć na komentarze.Polecam Kacper253.Teraz jest mi trudno znaleźć o dokładnie.ale wystarczy dobrze szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam jeszcze
oryg_perfumy to jest nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryg_perfumy
jest super :) warto napisac i zapytac czy cos co nas interesuje jest, nawet jesli nie zostalo wystawione na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
ja tez sie zajmuje sprzedaza oryginalnych i moge powiedzeic ze do tej pory nikt nie narzekal na mnie szybka i uczciwa obsluga 130 zl za 100 ml jesli jestes z warszawy moge osobiscie ci dostsrczyc nie bedziiesz placila na allegro za przesylke wtedy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 130 zl za 100 ml
Kobieto - to sa oryginaly!!!??? 100 ml kosztuje najczescie od 150-230 zl!!?? Masz wszytskie perfumy w 1 cenie???!! Przestan wprowadzac ludzi w blad!!!?? przeciez niektore perfumy 100ml w sklepie kosztuja 250 , a inne 450 zl!Poza tym sa jeszcze wody toaletowe, ktore sa tansze od perfum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotez2
on ma az 10 neutrali i 5 negatywow! Patrzcie na ilosc negatywnych komatarzy i ich tresc- to dobra wskazowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka -1976
Perfumy oryginalne ma perfumella i co też ważne, dostawa bardzo szybka i sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam od hugbossa,od kosma44 i od individuelle.Nie mam żadnych zastrzeżeń.O rotez2 nie słyszałam nigdy złego słowa.A na allegro też trafiają się ludzie wystawiający komentarze bez ładu i składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Light-blue
teraz jako troszkę nieaktualny jest w większości perfumerii internetowych na wyprzedaży. Ceny 50ml za ok. 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wam mowie to sa tureckie podroby....dobre ale jednak podroby nigdy wiecej jesli juz chcecie kupowac na necie to polecam dolce.pl w piatek dostalam przesylke zapach ok.psiklam sweterek -wisi w przedpokoju 2 dni i kiedy przechodze czuje ze pachnie wiec to dla mnie test na orginal. Jesli chodzi o cene to jest taniej o ok 50-80zl w porownaniu z sephora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko trzpiot
jesli przypadkiem kapka perfumowanej wody skapnie mi na sweterek a ten pachnie nia przez nastepne kilka dni to zapewne nie jest to podróba :((podróba to spiryt z dodatkiem niewielkiej ilosci substancji zapachowych . Spiryt wietrzeje i ,,perfumik,, się nam ulatnia :((ot co. zresztą podróby nie kosztują 160 za 30 ml :( W Dolce maja moze nizsze ceny , lae jakoś nie lezy mi ta perfumeria :( w rezultacie wybieram Esentię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę,że coś o po.100ml za 50 zł.może być oryginalne.Raz się dałam nabrać na tusz Diora za ok.20 zł.Sprzedawca zapewniał,że 100% oryginał.Opakowanie niby podobne ale różniace się w szczegółach no i to mazidło.Skleiło rzesy w 4 kupki i koniec .Perfumy co do których mam pewność to z Avon,Oriflame .Zresztą w wielu publikacjach jest pisane,że jeżeli cos markowego jest tanie to nie może być oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście,że nie da sie kupić za 50 złotych niczego co kosztuje 200 złotych.Jednak wiem,ze mając pewne dojścia można kupować kosmetyki o około 40% taniej niż w sklepie,a następnie tanio,lecz z zyskiem sprzedać.Moja znajoma w ten sposób zasila swój budżet,kupując głównie kolorówkę Lancome i Sisley.Od czasu do czasu wystawia coś również na Allegro.Nie moge zgodzić sie więc z bardzo niesprawiedliwym stwierdzeniem,ze ludzie ,którzy tam sprzedają to oszuści.Trzeba umieć przedrzeć sie przez gąszcz kłamców i wyłuskać najlepszych sprzedawców .Ja mam takich 5 i u nich sie zaopatruję.Nigdy sie nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję
u osoby Darek99. Jestem zadowolona, napewno oryginał, tester, sprawdziłam u kolegi który również zajmuje się sprzedażą wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
DOBRA RADA jak perfumeria ma marże 28% i wszystko co tanie to lewizna ( machloje hutrowe i podatkowe) 2. NIkt kurde nie daje na alegro paragonu kolejnba machloja 3. a popniżej 40 % to podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewewewe
light blue bedzie taniutkie..wiec poczekaj. w angli juz nie ma tego w perfumeriach tylko sklepach typu rossman za ok 115zł cały zestaw z woda 100ml w polsce niedługo tez nie bedzie w sephorze. nie klamie pracowalam tam w perfumerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaaa
To jedna wielka sciema...uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×