Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaajednaaaaaaaa

Perfumy z feromonami

Polecane posty

Gość takaajednaaaaaaaa

Czy ktoś używał? czy to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
nie działa. To dla frajerni goovno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaajednaaaaaaaa
no właśnie tak też myślałam....w sumie to pytam z czystej ciekawości, bo tak internet zachwala te specyfiki a single nadal po ziemi chodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Malo studiowalyscie! To dziala! ja potwierdzam z moich obserwacji! Kobiety w wieku 16-30 srednio co 4 ta reaguje ,ale juz w wieku 30-45 to 50% a w wieku powyzej 45 to prawie 90%.TAK MOWIA STATYSTYKI . Problem polega na tym ze jest to chemiczny ekstrakt a kazdy facet ma jakas swoja kompozycje indywidulana i mloda kobieta musi byc wrazliwa dokladnie na TEN wlasnie kompozyt.Im starsze tym lepeij reaguja na szersze a wiec universalne spectrum :) To samo dotyczy facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKUNKSIK
znam jednego fana tej zabawy.. nie polecam, użytkownikom mózg się lasuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Feromony na Allegro sa chemicznymi ekstarktami opartymi na "idealnej" kompozycji a tymczasem feromon to indywidualona mieszanka.Zawsze ma jakas indywidulana domieszkae zwiazana np z dieta,czy intensywnym ruchem ,stylem zycia itp. Nic dziwnego ze kobiety w srednim wieku sa najbardziej nwrazliwe na ich dzilanie :) bo one juz sa osfojone z seksem i zapach wywoluje w ich mozgu pozytywne skojarzenia. U mlodych jest problem z rozpoznaniem i wlasciwymi skojarzeniami.:) bo brak im szerszego doswiadzcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziala, dziala. Pamietam jak kiedys, z kumplami robilismy ognisko nad jezorem i po pewnym czasie zachcialo mi sie lac i poszedlem sie zalatwic pod drzewo. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze po jakims czasie zaczely sie w okolice tego drzewa zlatywac kobiety. Zaczely je wachac i ocierac sie o nie. Cos w tym musi byc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Najciekawsze jest to ze te perfumy z feromonami sa okreslane przez kobiety jako "ekscytujace" i jak sie zrobi z nich sciezke od szyji w dol to wioda nosem ,lub jezykiem wprost za zapachem .Sprawdzone ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuska12345
Podbijam temat. Czy ktoś może z Was stosował perfumy z feromonami Love & Desire ? Czy Waszym zdaniem mają działanie? Zastanawiam się czy sobie nie zakupić buteleczki ponieważ opinie o nich są obecnie bardzo zachęcające :) Jakie macie zdanie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelinda123
Ja stosowałam -fajne chociaż ja używam na wieczór ponieważ trochę mi ich szkoda na co dzień ;) Bardzo skuteczne - mężczyźni coraz to Cię komplementują. Jak mam je na sobie czuję się atrakcyjniejsza, seksowniejsza i od razu rozmowa z innymi lepiej idzie. Obecnie jestem na etapie randkowania z gościem, na którym bardzo mi zależy ;) Już 3 razy pytał się co to za perfumy jakich używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totunia
A gdzie może można zamówić takie fermony? I ile kosztują? Są drogie? Bo szczerze to mogłabym przeznaczyć te 100 zł aby zobaczyć czy rzecywiście mają takie działanie jak piszesz. Również mam oko na takiego jednego i zastanawiam się jak do niego zagadać. Totalnie nie mam inwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostara
Wpisz sobie w wyszukiwarkę Love & Desire - wyskoczy Ci lista sklepów. Jest na nie akurat promocja tak więc możesz sobie zamówić. Ja szczerze mówiąc jestem dość sceptycznie nastawiona ale też zastanawiam się w sumie czy ich nie wypróbować. Skoro inni sobie polecają to może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanglerel
No ja akurat miałem styczność tylko z Love & Desire. Innych nie kupowałem bo albo sprzedawca nieautentyczny albo drogie jak cholera. Co do tych moich jestem na tak. W zasadzie nigdy nie miałem problemów z kontaktami z dziewczynami ale perfumy sprawiają,że człowiek od razu czuje się pewniejszy siebie no i rozmowa jest łatwiejsza. Teraz używam tylko na impry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcenek
Hej. A czy ktoś z Was używał może Pheromone Essence? Konkretnie tych: http://www.feromarket.pl/pheromone-essence-dla-niego.php ? Zastanawiam się czy sobie nie zamówić ponieważ jest to ponoć skoncentrowana esencja. Wąchałem już u znajomego tych Love & Desire, on twierdzi,że jest to skuteczne ale zapach totalnie mi się nie spodobał tak wiec raczej nie odrzucam. Zastanawiam się jednak nad tymi powyższymi . Cena nie jest niska ale może ktoś miał z Was z nimi do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przed zakupami feromonów polecałbym zapoznać się z blogiem o feromonach http://www.feromony-info.pl/ ,znajdują się tam recenzje, opinie i komentarze zwykłych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam słyszałam tylko o takich http://www.seks-shop.com.pl/prezent_na_swieta_.php?pro_id=2579&podwojnie_skoncentrowane_feromony_dla_mezczyzn_-_p6 gdzieś wyczytałam że niemieckie od lat produkowane itd. znalazłam je tam gdzie link i tam się okazuje że feromony owszem i że te feromony ludzie bardziej są "socjalne" a facetom to się wydaje że się psikną nimi i kobiety to się teraz będą rzucać na nich też coś. Niemniej fajna sprawa takie feromony jeśli dodają pewności siebie i wiary w mozliwości swoje to je propsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybór feromonów znajdziecie tutaj http://www.feromarket.com/aff/stewen66 Love & Desire Pheromone Essence Sexual Attraction Chakra PheroMassage Love & Desire Pheromone Essence Sexual Attraction PheroMassage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tam feromony dla mężczyzn i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście używam feromonów ze sklepu pherowin.pl i w pełni moge je polecić. Widzę zdecydowaną różnicę w postrzeganiu mojej osoby przez kobiety. I to zmianę oczywiście na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S****wo nie dziala,nie kupować , szkoda kasy . Róże i lampa wina plus od robia namiotnosci robi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam perfumy z feromonami od Cobest. Inspirowane znanymi zapachami! :) Promocja Walentynkowa - wszystko po 14 zł... www.sklep.cobest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie czegoś na szybko, to polecam wejść na ferosup.pl, to pomoże wam poprawić wasze życie łózkowe, nie dziękujcie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×