Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Philips Lumea depilacja

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś juz ma? jak działa i na ile? czy mozna uzywac w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna uzywać w ciązy. Ma moc o 8 razy słabszą niz urządzenia profesjonalne i bardzo małą powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na kogoś działa urządzenie ipl w salonie to domowe też zadziała. W salonie już za pierwsze zabiegi wydaje się tyle kasy co za Lumeę a później co jakiś czas trzeba te zabiegi powtarzać. Na początku częściej, później ze dwa razy w roku. Ja nawet jakby miała powtarzać co 2 miesiące a nie wrastałyby mi włoski i nie miałabym żadnych podrażnień to bym sobie takie kupiła. Czytałam już o tej Lumei dużo artykułów i recenzji i kobiety faktycznie piszą że włoski im wypadły. Negatywne opinie piszą zazwyczaj osoby, które w życiu nie miały takiego urządzenia w rękach. Philips robi co jakiś czas promocje, że jak się kupi u nich Lumeę to możesz testować 3 mies. i oddać jak coś. Trzeba sprawdzać co jakiś czas, może jeszcze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na nie. Lepiej już zainwestowąc w laser. Nie ipl tylko laser. To laser jest skuteczny na długo likwiduje problem owłosienia. Ipl to takie rozwiązanie n ajakiś czas.A domowe urządzenia to tym bardziej lipa. Ja robiłam, laser na łydkach w arkadii w opolu i mam satsfakcjonujące efekty. Wiadomo, trochę zapłaciłam. ale mam na długo spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlotte009
Lumea jest bardzo fajna. Jak się stosuje regularnie - po czterech zabiegach (w dwutygodniowych odstępach), to delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia. Jak dla mnie to dobra rzecz. Jest naprawdę delikatna i zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anias88
Czekam na kampanię, gdzie się przekonam o skuteczności zabiegu. Jestem ciekawa na jak długo starczy taka depilacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, że nie jestem zwolennikiem odwiedzania salonów kosmetycznych. Obsługa często nie jest do końca kompetentna, nie zawsze jest komfortowo i cicho a ceny bywają zazwyczaj mocno zawyżone. Dlatego szukam urządzeń do pielęgnacji w domowym zaciszu. Wiadomo, że te urządzenia mają mniejszą moc i skuteczność niż te profesjonalne w salonach, ale to dla naszego bezpieczeństwa. Niczego do depilacji jeszcze nie mam (oprócz maszynek i depilatorów elektrycznych), ale postaram się mieć. Golenie nóg co 1-2 tygodnie mnie dobija... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia babka 5
Mam kilka pytań: Na ile starcza depilacja i czy trwa tyle co sugerują, Czy urządzenie jest ciężkie, czy jak się opalę to efekt będzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiewicz maja
Urządzenie widziałam u swojej przyjaciółki, a efekty na jej nogach. I teraz ja sama zapragnęłam mieć Lumee u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są wasze opinie o Philips Lumea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam IPL od Panasonica i jest rewelacyjny. :) Niesamowicie dokładnie depiluje, a depilacja jest przyjemna. No i zdecydowanie opłaca się bardziej niż chodzic na laser do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłMoja
Hej Agnieszko, zabieg depilacji jest bezbolesny i bezpieczny tu masz filmik jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy , radzę poczytać o różnicy między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 333
Pomóżcie! Mam ogromny problem z nogami. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 30
Najlepsza jest natrualna depilacja Od kilku lat używam pasty cukrowej. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Kiedyś kupowałam gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 26
Moja siostra miała depilację laserową, i to był właśnie Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Bez bólu i podrażnień. To jest najnowocześniejszy laser. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 21
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, o ile zapamiętałam, to szukała lasera Palomar Vectus . Jest mega zadowolona. Osobiście też byłam zachwycona efektem. Po pierwszym zabiegu widać było działanie lasera. To był bardzo dobry ruch. Zabieg był bezbolesny. Bardzo dobry rezultat. Jeżeli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to wszystkim mówię - tak warto. www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-depilacja-woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 22
Koleżanka mi poleciła fajną stronę o różnych rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Jak dla mnie super. Zaciekawiło mnie, że istnieje aż tyle metod usuwania włosów. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie depilacja laserowa. zastanawiam się jaki jest wpływ lasera od depilacji na tatuaż , ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up, wypad z reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza1111
Dziewczyny jak laser sprawdza sie przy jasnych włoskach ? myślę o zakupie Depilator PHILIPS Lumea Advenced IPL SC1997/00 ale w opisie jest ze nie radzi sobie z jasnymi włoskami. Czy któras używa i ma taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy384
Niestety, w instrukcji od Producenta napisane jest, ze Lumea nie dziala na wlosy jasne, rude i siwe. Ja mam pytanie. Posiadam ten sprzęt, jednak w instrukcji przeczytalam, zeby nie golic się kremem do depilacjk, bo moze to spowodowac podraznienie. Problem w tym, ze uda mogę golić wyłącznie kremem - wszystkie inne metody powoduja u mnie podraznienia. CY wiec jesli np dsis zastosowalabym krem, a no jutro woeczorem Lumea to pozwoli mi to uniknac podraznien? Czy ktos jednak golil się kremem i stosowal to urzadzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oknie skąd wiesz chodzi światło pojawiły się plami użyłam dwa razy. Czyściłam za każdym razem. Chyba oddam na gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzytkownik Philips Lumea

Nie wiem jak to piekielne urzadzenie nie zadaje Wam bólu... Te opinie są chyba mooocno sponsorowane. Ja muszę znieczulic skórę emlą, bo inaczej czuję silny ból, jakby wbijano mi igłę albo kilkanaście igieł. Raz strzeliłam bez znieczulenia i tylko raz. Po 4 tygodniach efekt minimalny. Może będzie lepiej, ale na ten moment marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy philipsa lumea i tatuazy, czy faktycznie nie mozna uzywac go w miejscach tatuazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×