Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieczenie pochwy

Polecane posty

Gość gość

zaczełam 4ty cykl z clostilbegyt to lek wywołujący owulacje w tym cyklu odczuwam pieczenie przy wejsciu pochwy juz 2 dzien.Co to moze byc nie mam zadnych upławów nic nie swedzi tylko piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojde napewno ale nie dzis i nie jutro bo moj ginekolog nie przyjmuje w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj adres to przyjade i Cie wyleze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na parze zdrowsze niz pieczone ;-) a pytasz o przepis na pieczenie ? Tylko soli duzo nie dawaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze z mysleniem u ciebie nie jest najlepiej poziom inteligencji ponizej 0 szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D sie inteligencja odezwala :-D o losie,no tak ,grunt,to umiec odroznic sarkazm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno moj poziom jest duzo wyzszy od twojego, bo tylko takie tępe osoby jak ty będą odpowiadać w taki właśnie sposób.Rozumiem że masz wolne od szkoły i nudy w domu ,ale godzina jest już pozna więc umyć się i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje,mam wolne od szkoly,nie musze gonic 16-latka do lekcji :-P .Uwielbiam takie glupie dziunie :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to jakaś reakcja alergiczna, kup sobie w aptece provag żel, łagodzi takie stany, czasem jak mam świąd po nowym płynie do płukania to tez mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie twój 16 syn ma niedorozwinieta matke no coz rodzicow sie nie wybiera:) a Tobie gosciu dziekuje za rade juz lepiej pomogł rumianek niemal odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie pieczenie i swędzenie to grzybica.pomaga clotrimazolum krem i invag dopochwowo, jak do kilku dni nie przejdzie to konieczny będzie lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×