Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Jakie są Wasze typy? Moje to: PIN- Bo to co dla mnie Anita Lipnicka- Ostatni list Jessica Simpson-For your love B.Adams-Everithing I do Whitney Houston-I\'ll always love you\" i wiele wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie piszcie
co nikt nie słucha piosenek o miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że słuchamy
Gosia Andrzejewicz - Pozwól żyć James Blunt - Goodbye my lover 3 Doors Down - Here Without You Aerosmith -I Dont Want to Miss a Thing Bajm - Żal mi tamtych nocy i dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Sylwia Wiśniewska - 12 łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżykiewicz
posłuchajcie sobie AVE Czyźykiewicza....Matko kochana, ale utwór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
# Perfekt - Kolysanka Dla Nieznajomej # Edyta Bartosiewicz - Ostatni # MAFIA - Imie Deszczu # Kancelaria - Zabiorę Cię Właśnie Tam # De Mono - Zostanmy Sami # Wilki - Moja Baby # Robert Chojnacki & Piasek - Niecierpliwi # Marysia Sadowska - Pocałunki # Hey - Ja Sowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczne smutne i o miłości
Hania Stach - Gdy cię nie ma obok mnie Gosia Andrzejewicz - Troche ciepła Urszula - Anioł wie Bajm - Kraina miłości Rezerwat - Zaopiekuj się mną Patrycja Markowska - Pożegnanie Monika Brodka - On Łzy - Gdybyś był Łzy - Przepraszam No name - W srugach deszczu Sumptuastic - Kołysanka Sumptuastik - Gorzkie łzy Farba - Chcę tu zostać A zagraniczna moje ulubione to: Celine Dion - Tell him Bryan Adams - Everything i do Berlin - Take my breath away Jeszcze bym mogła dużo wymieiać ale nie chce mi się picać ale jak byście chciali jakieś smutne piosenki o miłości to możecie do mnie pisać bo chyba jestem dobra w takich piosenkach Po moich ostatnich miłościach nieudanych mam w tym już wprawę Jak coś to piszcie wiol-cze@o2.pl Jak coś to te piosenki co wymieniłam też moge poprzesyłaś na meile!! :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybill Wein
Wybacz - DKA W perły zmienić deszcz - Universe Młode Wilki - Verba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj typ
Bajm -"Wiosna w Paryżu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwCia_BuziaCzeK
Witam was =* Z wielu tytułów pioseneczek skorzystałam.. Chodz kurcze poszukuje czegoś ślicznego, smutnego o miłości lub wogóle o przyjażni, życiu.. itp, byle żeby były wolne i śliczne.. i zalezy mi raczej na czymś takim mniej znanym, bo te piosenki które tu piszecie kurcze.. no niestety sa bardzo znane.. i oczywiście śliczne.. Więc prosiłabym o przesłanie jakiś slicznych piosenek na maila.. i najlepiej polskich wykonawców.. A moją gorąco prośbą jest czy mógłby mi ktoś przesłać piosenki Verby? "Jesteś wspomnieniem" "Chce napisać list" "Z serca" "Chce tam być" TO WSZYSTKO JEST OCZYWIśCIE VERBY!! "Możesz pójść" Bardzo byłabym wdzięczna gdyby ktos przesłał mi te pioseneczki Verby.. Na mojego maila Ewcia92Buziaczek@interia.pl Naprawde starsznie mi zależy, więc moge się odwdzięczyć.. Pozdrawiam.. =* =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chader
piękne i romantyczne piosenki pisze kompozytor, dyrygent i multiinstrumentalista Piotr Rubik .Polecam psal dla ciebie i niech mówia że to nie jest miłość no i oczywiście jego wykonania świętokrzyska golgota, tu-es-petrus i psałterz wrześniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio wysiarz
EwCia_BuziaCzeK Mam czesc piosenek o ktore prosisz moge wyslac przy pomocy komunikatora tlen lub paltal Messanger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio wysiarz
EwCia_BuziaCzeK Mam czesc piosenek o ktore prosisz moge wyslac przy pomocy komunikatora tlen lub paltal Messanger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie number łan: S.Staszewski, wyk. K. Staszewski \'Jeśli zechcesz odejść, odejdź\' Jeśli zechcesz wrócić - wracaj, jeśli odejść - idź. To nieważne - z kim, i wszystko jedno - gdzie. Już na zawsze tamto będzie w sercach nam się tlić, Jak neonowy szyld: gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_1708
A macie moze od razu linki do tych wszystkich piosenek?? Np. do human-slonce moje i te wszystkie inne. Bo mi cos szwankują programy do sciagania muzy i wolałabym od razu miec linki aby pobrac. Moje gg- 3370838. Czekam na odpowiedz. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zykmaster
Powiem wam jedno..... Najlepsza dla mnie piosenką jest.... Łzy _ Anastazja, jestem.... To jest piękna piosenka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTaLkA **
No To TaK: *doda opowiem ci *Kasia Kowalska antidotum *Lzy przepraszam cie *Bennnt Benassi Hit my heart i wiele innych tylko nie chce mi sie pisac :):* ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie namber łan: WAWELE - Biały Latawiec Kocham tę piosenkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Dżem sen o victorii myslovitz chciałbym umrzeć z miłości telewizor płynę ginę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenena
Z. Sośnicka "Bez ciebie..." A.Majewska "Odkryjemy miłość nieznaną" E.Górniak "Nie opuszczaj mnie" E. Demarczyk "Grande valse brillante" H. Frąckowiak "Dancing queen" K. Kowalska "Jak rzecz", "Nobody" M. Jeżowska & K. Prońko "On nie kochał nas" K. Groniec & R. Janowski "Na strunach szyn" ("Metro") Urszula "Czy to miłość, to co czuję..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassssssssia
1) Universe \"w taką cisze\" 2) Verba \"Słuchaj skarbie\" 3) Sumptuastic \"Kołysanka\" 4) Wilki \" Moja baby\" 5) Verba \"widziałem twoje oczy\" 6) Bajm \"bały stół\" 7) Tomasz Żółtko \"kochaj mnie i dotykaj\" I jeszcze duuuuuuuuuuuzo innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauruska
Nom ja proponuje Georgine Tarasiuk i jej piosnki a szczególnie ,,niedorosła miłośc" i ,,ostatni raz" polecam superek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 89
moim zdaniem najpiękniejsza piosenka to: Czerwone Gitary "senny szept,, polecam naprawde super pioseneczka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylowa
Stachursky "Z każdym Twym oddechem..." bardzo ładna, pierwszy taniec na moim weselichu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOui
moim zdaniem najpiekniejsza to Mandy Moore-Only hope...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayah - tak trudno kochać Normalsi _ nie ma mowy Vojtek- Przy Tobie Ocean- Tobie Ocean - To wszystko czego chcesz Kult- Do Ani Banach i Gutek- jego piosenka o miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiusia**
Moimi ulubionymi piosenkami są : Myslovitz-Chciałbym umrzec z miłości Kasia Kowlska-Wyrzuc ten gniew Edyta Bartosiewicz-Przemoknięte serca miast kasia Kowalska- co moze Przynieść nowy dzień Chocolate Spon-Jestem wolny De Mono-Kolory I wiele wiele innych, moze to dlatego ze moja miłość nigdy nie bedzie taka jak powinna...nie wazne jak cos to piszcie to numer mojego GG: 0762579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×