Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieniądze z przestępstwa. Co robić?

Polecane posty

Gość gość

Odziedziczyłam spadek, konkretnie pieniądze ileś tam tysięcy w depozycie. Ja oraz najbliższa moja rodzina wiemy że są to pieniądze z przestępstwa, oni chcą żebym je podjęła, a ja mam jakąś blokadę. Sytuacje finansową mam słabą, kasa bardzo by się przydała ale..... Nie wiem po prostu nie mogę się przemóc żeby je przyjąć i w ogóle cokolwiek z tym zrobić, to już trwa ponad 2 lata, czy one przepadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prèdzej, czy pózniej prawda wyjdzie na jaw. Mozesz miec powazne kłopoty, wyrok, za przywłaszczenie sobie takich pienièdzy, albo np.cudzego auta, obrazu, kolekcji złotych monet, itp. Trzeba oficjalnie wyjasnic sprawè tych pienièdzy. Najlepiej isc do adwokata po poradè, i wywalic prawdè na stół. Adwokat bèdzie wiedział, co dalej zrobic, jak to wszystko prawnie załatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie dorobisz sie tylko garba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines88
Też uważam, że powinnaś udać się do prawnika, bo to nigdy nie wiadomo kiedy prawda wyjdzie na jaw. A prawnik doradzi i pomoże, powie co zrobić. Może da się coś zrobić, by były "czyste". Z łodzi mogę polecić Wawrzyńca Chróścielewskiego, przyjmuje na Al. Kościuszki 98 lok. 5. Warto też popytać znajomych, może kogoś polecą. Ale na prawdę, najlepiej załatwić to prawnie i jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ODZIEDZICZYŁAŚ to rozumiem że przez sąd. A skoro przez sąd to musiał wiedzieć o tych pieniądzach. Zapłaciłaś od tego podatek (lub skorzystałaś ze zwolnienia) więc dla Ciebie nie są to pieniądze z przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sady polskie przyznaja pieniadze nielegalne? wow? moze jeszcze je piora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×