Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowwwyyy

Pierscionek na zareczyny

Polecane posty

Gość nowwwyyy

Witam. Chciałbym sie was doradzic jaki pierscionek mam wybrac ;) Moja dziewczyna jest drobna kobietka takze podobaja jej sie bardzo zgrabne i skromne pierscionki (wypytalem) ja tez za duzo gotowki nie mam ale szukam tak cos w okolicach 300-400 zł. Znalazlem kilka fajnych (ponizej linki) moze doradzicie mi jaki wybrac ;) http://allegro.pl/hit-brylant-zloty-pierscionek-zareczynowy-orchis-i2107763714.html http://allegro.pl/pierscionek-zloty-pr-585-14k-polecamy-i2148205866.html http://allegro.pl/abgold-pierscionek-hit-585-biale-zloto-od-zaraz-i2149294157.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
tez zastanawiam sie nad tym czy ma byc to zolte czy biale zloto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatynka1981
Ten ostatni podoba mi się najbardziej :) Ale myślę, że bez względu na to, co wybierzesz będzie zachwycona - bo ważniejsze jest to, co symbolizuje :) Dużo szczęścia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
stawiam na ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
to chyba jednak wygrywa to biale zloto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ten ostatni ale to zalezy, co lubi Twoja dziewczyna - czy zolte zloto czy biale (jesli srebro to tez moze byc biale zloto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
kupuj ostatni :) dobrze Ci radzimy :) przegłosowane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
Dzieki wielkie za pomoc ;) chyba juz zdecydowalem dzieki wam hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
sorry pewnie zaraz zostane zjechana ze liczy sie gest i wogole takie tam, ok rozumiem wszystko ale te pierscionki w tej cenie wygladaja jak jakies komiunijne dla 12 latki, poza tym jezeli są cieniutkie to moga sie za rok lub dwa przetrzec od spodu Na zdjeciach wygladaja ladnie ale jak zalozysz na palec to ich wogole nie widac ani nic... Wiem co mowie bo niespelna miesiac temu moj facet zabral mnie na "orientacyjne przymierzanie" zareczynowych i pani nam tlumaczyla w sklepie co i jak z reszta te do 800 zl to naprawde wygladaja smiesznie jako zareczynowe Chcesz zeby twoja ukochana miala pierscionek wygladajacy jak pamiatka z komunii?? Wiadomo ze nie musi byc jakis wielki i widoczny i od razu za 5 tys ale bez przesady......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
spodoba się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Pierścionek zaręczynowy powinien kosztować przynajmniej 1500zł. Poniżej wyglądają tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
to jest pamiatka na cale zycie! Nie mozesz troszke poczekac odlozyc wiecej kasy i wtedy sie oswiadczyc zeby to mialo rece i nogi?? Przeciez nie zostawi cie do tej pory, no niby nie zostawi cie też jak dasz jej taki pierscionek niektorzy wyznaja zasade lepszy rydz niz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
moze i masz racje tyle tylko ze jestem studentem takze za duzej gotowki nie mam, a z drugiej strony wiem ze jej sie takie pierscionki podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemswoje
Miesiąc temu kupiłam sobie piersionek i dałam 700 zł nie wiem co to za 300. na zareczyny na cale zycie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatynka1981
@ moniqqqque Pierścionek to tylko symbol - tak jak obrączka. Może być nawet plastikowy, jeśli samo uczucie jest gorące, to rodzaj nie ma najmniejszego znaczenia. Jak się dorobią, to chłopak może ją obsypywać złotem, a i tak ten pierwszy, symbolizujący zawarcie narzeczeństwa będzie jej najmilszym skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
wszystko dobrze jak sie ma sporo kasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozna wrzucic 3gr-oczywiscie,ze to tylko rzecz..ale jednak ja ma choc maluski diamencik to jakos tak inaczej zaraz,a w sumie cena niewiele wyzsza,gdzies 500zl gora.Chyba,ze narzeczona to zagorzala przeciwniczka niewolniczej pracy w afryce,wtedy zapomnij o diamencie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
ja i moj facet tez jestesmy studentami... :)) z tego co wiem to odklada sluzszy czas.. Naprawde uwierz ze takie pierscionki strasznie marnie wygladaja na palcu! Moze i jej sie podobają ale jako prezent na urodziny a nie na zareczyny na cale zycie chłopie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha lejaja
Szatynka81 chyba dostalas wlasnie taki z bazaru skoro tak mowisz.... Wiadomo ze symbol itd ale bez przesady Chlopakow zalezy to niech sie stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
tylko ze bylismy jakis czas temu u jubilera poprzymierzac i wlasnie takie podobne wybierala ;) Sam juz nie wiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha lejaja
a co miala ci pokazywac takie za 3 tyś?? Nie chciala zeby bylo ci glupio pewnie zna twoja sytuacje finansowa dlatego wlasnie tym bardziej powinienes ją zaskoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueblueberry
no ja też czułabym się dziwnie, gdybym dostała taki pierścionek .. żaden nie jest ładny, żaden z nich to nie pierścionek zaręczynowy :/ słaba próba (mało złota w złocie), kamyczki jak plastik... może dziecku na komunię bym kupiła, ale nie jako zaręczynowy. Rozumiem, że dziewczyna chce skromny itp bo nie chce cię naciągać, bo widocznie uznala, że gołodupiec jesteś, ale bez przesady - chcesz jej dać taką tandetę..?! za 1000 zł są już bardzo ładne pierścionki, może nie najwyższych szlifów, ale przynajmniej mają prezencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdwexdwedcedr
ostatni ja bym wybrala droższy, ale jak jesteś studentem to masz wytłumaczenie sa faceci co na siebie wydadzą 1000 zł, a na pierścionek 200 ale jak będziesz zarabiał kup coś drogiego swojej Pani na rocznice ja mam już 3 pierścionek od męża zyczę szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatynka1981
Nie, dostałam taki klasyczny, złoty. Nawet nie wiem ile kosztował, bo związek nie przetrwał próby czasu i go oddałam :) Po tym narzeczeństwie wiem, że pieniądze i kosztowne upominki zwykle z jakością uczuć nie mają wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty ja sama mam krotkie palce i ciezkie piersionki wygladaja na mnie jak na cygance,wiec tez nie lubie.sama mam cieniutki z brylantem 0,06, kosztowal cos kolo 700zl...ale patrze teraz na allegro i jest od cholery takich z 0,03 brylantem w cenie ok.460zl . mysle,ze to bylby mily gest z twojej strony,gdyby jednak dolozyc te 60zl i wziac z brylantem.w koncu ma miano wiecznego,natwardszego kamienia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
blueblueberry po pierwsze to prosilem o doradzanie jakie wybrac a nie pisanie ze mam kupic drozszy!! a po drugie nie zycze sobie zebys mnie obrazal/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×