Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zareczynyoo

pierscionek zareczynowy

Polecane posty

moj facet chce sie ze mna zareczyc , wszystko bylo by super ale.... mowil o pierscionku ze widzial za 300 zl. nie jestem materialista ale do jasnej kooowy... zarabia dobrze , na gry potrafi przewalic 500 zl a mi chce kupic pierscionek ze 300 zl juz bym rozumiala go jak by pracy nie mial ,badz malo zarabial :D itd ale przy jego zarobkach ? na duperele potrafi przewalic majatek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowo masz
mój mi kupił za 2,5 i sie martwi że tani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfcjcjcfyhkhg
ja mam pierścionek za 350zł i jestem szczęsliwa nie kasa się liczy ale symbol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowo masz
no jasne że nie kasa ale jak facet lekką ręką wydaje 500 zł na gre która mu sie zaraz znudzi a 300zł na pierścionek (na całe życie) to mega wydatek to .... sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry jestescie materialistkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfcjcjcfyhkhg
no jesli masz takie podejście... to może woli kupic sobie nową grę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananananan
Ja mam pierścionek za 150zł, sama taki wybrałam bo nie chciałam drogiego mimo że mój facet dużo zarabia i nalegał żebym wybrała droższy to powiedziałam że nie chcę innego bo mi się tamten podoba. Ludzie przecież to tylko glupi pierścionek :o Nie to jest najważniejsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może facet nie zdaje sobie sprawy, ile to dla Ciebie znaczy :) Powiedz, że nie chodzi o jego cenę samą w sobie, ale jeżeli jest to symbol milosci, który bedziesz nosić codziennie do końca życia, to chcialabys taki, z którego po dwóch latach nie wypadnie oczko czy się zmatuje połysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaika.
Mój wydaje na telefony, aparaty foto i teleskopy po kilka tyś na rok, pierscionek mi kupił za 600 zł i co z tego? Jest śliczny, a ja nie potrzebuję, zeby mnie pierścionkiem dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przeciez zareczynowy to symbol:) czy to wazne ile kosztuje? ja wybralam maly skromny pierscioneczek za...99€... tzn nie ja jego wybralam tylko moj narzeczony (maz juz teraz) ale ciegle mu marudzilam ze kiedys chce miec takie malenstwo,maly skromny tani ale za to z wielkim uczuciem-i taki wlasnie mam:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f193b5b322c80c63.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli autorka ma takie podejście do sprawy to ja współczuję dalszego wspólnego życia. Materialistka jak diabli! Albo dziecko z piaskownicy wołające \"bo ona ma ładniejszą lalkę!\". Zero dojrzałości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
zero dojrzałości to go poproś żeby ci dał te 3000 zł, a sama sobie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche zle sie wyrazilam ,naprawde nie jest dla mnie wazne ile on kosztuje ,moze byc nawet za tak zwanego grosika ale ludzie po hoooja powiedzial mi ze 300 zl. przeciez bym sie o cene nie pytala ,bo to nie zreczne ale jak mi powidzial ze 300 zl a sam przewala na pierdolki po 500zl badz na impreze 600zl no to ....sorry ale wkur**** sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno , sa ladne pierscionki za 300 -400 zl to wiem :) ale kto podaje cene ze chce cos za jakas kwote kupic , to samo w sobie mnie zdenerwowalo , bo jesli ja cos kupuje jemu to nie wazne sa dla mnie pieniadze tylko chce zeby mu sie podobalo , moze to byc za 10 zl badz 400 zl ale po co zaraz cene podawac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*-**********************
dziewczyno a ile Ty masz lat, że robisz problem z niczego? może jeszcze nie dorosłaś do zamążpójścia jeśli problemem dla Ciebie jest, że chłopak szczerze powiedział Ci kwotę? Może chciał Ci coś dać do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cena jest dla Ciebie naj
najważniejsza to kochasz jego czy jego kasę? Ja mam pierścionek za 200 zł, sama taki wybierałam. moim zdaniem nie ma co się tak szastać na pierścionek bo za kilka lat może już nie wchodzić na palec i będzie leżał w szkatułce. poza tym to chyba najważniejsze żeby się podobał bo chyba metki z ceną do niego nie przylepisz żeby wszyscy podziwiali i zazdrościli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krispian_**
Madusia masz 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krispian_**
Młoda jesteś i już zaręczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laida-dziekuje,milo ze sie jeszcze komus innemu niz mi podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sorry ale widze ze tutaj nikt nie potrafi mnie zrozumiec nie jestem materialista mam 23 lata ,wiec nie jestem nasolatka , ale mi chodzi o to ze nie podaje sie kwoty no jasny ciort!!!:D tez mi sie podobaja pierscionki za 300 zl :) jak ja kupuje mu prezent tez nie mowie ile kosztuje ,mniej zarabiam od niego , ale potrafie odlozyc kwote i kupic mu cos porzadnego .... czasami on potrzebuje finansowej pomocy choc zarabia 3 razy tyle co ja ,wiec nie mowcie ze jestem jakas **** i materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krispian_**
Madusia nie chcę być niedyskretny ale zaliczyłaś wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena jest dla ciebie naj- o co ci chodzilo ze chlopak chcial mi dac cos do zrouumienia ? moze dal , ze idzie do kasyna przewala 500 zl a nawet wiecej ,badz przewali 600 zl na dyskotece itd. no fakt dal mi do zrozumienia ,ze wiecej niz 300 zl nie wyda na pierscionek a zarabia 6 tys zl wiec .... wkur*** sie :D sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak ci tylko powiedzial zeby sprawdzic reakcje w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam sobie
hej, cenę pierscionka będziesz znać tylko Ty- więc czy to ważne ile on będzie kosztował... Brylant za 3000 zł czy oczko za 300 dla laika mogą wyglądać tak samo. Ja swój pierścionek dostałam prawie 2,5 roku temu- kosztował 2400 a moja kumpela jak na niego spojrzała stwierdziła- no co ty, taki zwykły, prosty pierścionek... Dodam jeszcze tylko, że przestała tak myśleć, gdy zobaczyła go na okładce katalogu Diamenty Apartu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkl
ZA 300zł w dzisiejszych czasach to ja nie wiem gdzie Wy kupujecie te pierścionki.A za 150 to ja już kilka lat takiego pierścionka nie widziałam.W chwili obecnej gram złota kosztuje ok.200zł wiec taki pierścionek za 300 zł to strach na polec zakładać tylko chyba trzymać w szkatułce jako symbol i pamiątkę.pierscionek jako taki który się nadaje do użytku to kosztuje tok ok.500-600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to troszke cie rozumiem, nie chodzi o cene pierścionka ale o to że facet wydaje na duperele więcej niż na pierścionek troszke to przykre jest. Ja dostałam pierścionek też w podobnej cenie ale sama go wybrałam i wiem że dla mojego to był wtedy spory wydatek i wiem też że miał naskładane więcej na pierścionek. Ja mam w bliskiej rodzinie taki przypadek podobnie jak u ciebie, chłopak zarabia nieźle, nie ma wydatków typu opłaty za prąd i mieszkanie i inne bo mieszka z rodzicami dziewczyny, potrafi na duperele wydac całą wypłatę że pod koniec miesiąca pożycza od swojej dziewczyny a na pierścionek nawet nie złoty wydał, nie wiem ile ale ponosiła go z tydzień potem sie rozleciał. Niby symbol ale trochę to przykre sie robi. Ale swoją droga to nie martw sie, byłam kiedys na weselu gdzie siedziałam koło dziewczyny która mi sie chwaliła diamentami w pierścionku i mówiła że zaręczynowy powinien kosztować przynajmniej 3 wypłaty faceta inaczej mu nie zalezy. Domyślać sie tylko moge że jej facet niezła musi miec wypłatę. A na tym samym weselu to byłam świadkiem jak ją uderzył i prawie że siłą ją na zewnątrz wyciągnął. Pierścionek sie tak naprawdę nie liczy w szczęściu i udanym związku wiec może to i przykre ale olej ta cenę, może mu sie akurat spodobał taki i chce kupic taki a nie inny. Domyslam się że będzie miec duzo więcej okazji do udowodnienia ci miłości i to nie ceną pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Hehe, śmieję się, bo kilka dni temu dotarł do mnie pierścionek zaręczynowy dla mojej ukochanej, który mam zamiar jutro wręczyć ;) Już wszystko zaaranżowane – restauracja itd. A pierścionek jest złoty oczywiście, a ozdobiony szafirem. Kupiony przez serwis www.markobizuteria.pl . Dotarł bez problemów, ładnie zapakowany, kontakt ze sklepem też pozytywnie oceniam. No nic, trzymajcie kciuki – żeby przyjęła zaręczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×