Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość till_infinity

piersi po ciąży

Polecane posty

Gość till_infinity

mam rozmiar B, małe piersi, całe mogę schować w dłoni. Jak bardzo urosły Wam piersi w ciąży i czy po niej i okresie karmienia wróciły do wcześniejszego rozmiaru, czy też były większe lub mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam rozmiar C/D (zależy od firmy), w czasie ciąży urosły gdzieś o dwa rozmiary, ale nie dostałam na szczęście rozstępów, po karmieniu piersią trochę oklapły, ale po paru miesiącach znów odzyskały jędrność, może nie były takie dokładnie jak przed ciążą, ale zarówno ja, jak i mąż byliśmy zadowoleni z ich wyglądu :P. Po ciąży zostały już większe, mniej więcej miseczka D/E (znów zależy od firmy). Teraz jestem w drugiej ciąży i znowu sporo urosły, zaraz wchodzę w 3 trymestr, ale jak na razie rozstępów brak. Dodam, że jestem szczupłą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Wy się nauczycie, że rozmiar to konkretnie obwód+ miseczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obwód mi się nie zmienił więc nie podawałam, bo co to da autorce? wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełno moich koleżanek z normalnym raczej mniejszym biustem po ciazy strasznie narzeka na biust że jest jeszczce mniejszy tylko wyciagniety i juz nie taki jędrny...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciaza mialam a, teraz nosze rozmiar b i jestem zadowolona, bardzo o nie dbalam juz w ciazy i sa jedrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie mój po ciąży taki jest- piersi takie puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt tak jak mówiłam po karmieniu piersią piersi były trochę oklapłe i jakby pustawe, ale po kilku miesiącach wróciła im jędrność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość till_infinity
właśnie martwię się tym "wyciągnięciem". Zaczęłam już smarować (8 tydz.) ale tak pieką od puchnięcia, że nie wiem co będzie dalej. smaruję taką dość polecaną oliwką, nie będę podawać nazwy bo będzie że reklama. smarować też kremami ujędrniającymi czy taka oliwka 2 x dziennie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę kremy,bo po prostu denerwuje mnie, że oliwka jest taka tłusta, ale oliwka też powinna wystarczyć (chociaż kremy mają też inne dodatkowe składniki), poza tym wiele kremów dla kobiety w ciąży jest od drugiego trymestru , musisz poczytać etykiety. Ja teraz kończę pharmaceris macierzyństwo i jestem zadowolona, a następny kupiłam sobie tołpa mum i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie karmicie piersią w czasie ciąży tyjecie i piersi robią się większe i od tkanki tłuszczowej i także gruczoły się powiększają lecz kobieta jednak podczas karmienia gruczoły te są stymulowanie przez dziecko i jeszcze bardziej rosną im więcej i dłużej karmicie tym piersi bardziej urosną a kobiety nie karmiące po ciąży wracają w większości do wagi przed nią tłuszcz ginie i zostają obwisłe wymiona teraz jest moda na odstawianie dzieci od piersi już w pierwszym miesiącu a potem kobitki się dziwicie co się stało z piersiami udowodnione jest że w większości przypadków kobietą karmiacym co najmniej pół roku piersi urosną min jeden do dwóch rozmiarów i już nigdy nie zmaleja ponieważ gruczoły mlekowe nie ulegają redukcji jedne dziewczyny mają mniejsze piersi a drugie większe choć mają takie same sylwetki dlaczego?Bo jedne mają większe gruczoły od drugich podczas karmienia one rosną czego jeszcze nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj się dobrze odżywiać przez całą ciążę, bo to też ma wpływ na stan skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a warto robić jakieś masaże chropowatą rękawicą żeby poprawić ukrwienie, czy piersi są zbyt wrażliwe na takie zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 65F, male piersi, cale moge schowac w dloni. Naucz sie dobierac staniki!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 to obwód pod piersiami a f to miseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 65 to obwod stanika (pod piersiami mam ok. 71 cm), a F to tak, miseczka przy tym obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyyy...też mam 65F (w stanikach Ewy Michalak) ale w dłoni to mi się nie mieszczą... Teraz jestem w drugim trymestrze - urosły sporo, póki co obwód ten sam, ale miskę musiałam zwiększyć do GG (też effuniakowe - bo tylko one współgrają z moim biustem. gość - zacznij może jakieś znaki interpunkcyjne stosować, bo jeden pytajnik to trochę mało - ciężko się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łudzę się że od ciąży mi urosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa, oliwki, balsamy, masaże.... a stanika dobrego żadna nie ma, i potem będzie płacz i zgrzytanie zębów bo "ciąża zniszczyła biust" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mało kobiet potrafi prawidłowo określić rozmiar biustu. Chyba przez to w sklepach znalezienie rozmiaru graniczy z cudem. Wszędzie jest pełno rozmiarów 80b, 75c, 80d itp. a innych ze świecą szukać. Ja mam maly biust i rozmiar 65e. Sama miseczka nic o biuście nie mówi. Trzeba się mierzyć w biuście i też pod biustem (ciasno) i dopiero wtedy można określić rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Till_infinity
Mam 75B potwierdzone przez 3 brafiterki. Jestem dość szeroka w klebie i mam nale cycki. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kuźwa, oliwki, balsamy, masaże.... a stanika dobrego żadna nie ma, i potem będzie płacz i zgrzytanie zębów bo "ciąża zniszczyła biust" x ja np unikam stanikow teraz jak ognia. jestem w 36t i nosze tylko jak gdzies wychdze. wracam i zdejmuje. uciskaja mi zoladek i zle sie zaraz czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadałam o tym z koleżanką mowi ze brodawki sie rowbiez rozciągają i już nie wracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co z kremami? :) Używacie jakiegoś kremu ujędrniającego do biustu po ciąży czy zdecydowaliście się na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kremy! U mnie na medal spisał się krem MAMA-CARE Kuracja do biustu 5w1 dla kobiet w ciąży i podczas karmienia. Poprawia elastyczność skóry i zapobiega powstawaniu rozstępów :) Sprawdziłam i polecam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem młodą mamą i stosuję MAMA-CARE Kuracja do biustu 5w1 dla kobiet w ciąży.... Poleciła mi go koleżanka. Bez zastanowienia kupiłam i jestem bardzo zadowolona 🙂 moja skóra jest piękna! Polecam 🙂
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ciążą miałam miseczkę C. Były dość duże. W ciąży były jeszcze większe. Jeszcze jak karmiłam to były takie między C a D ale jak przestałam to zmalały coś pomiędzy A/B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kształt jak kształt, ale ważne jest by były zdrowe, ja polecam wam samobadanie rękawicą femi glove, używam i sprawdza się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×