Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsza randka w wieku 20 lat.

Polecane posty

Gość gość

Na pierwszej randce byłem w wieku 20 lat. Pierwszy raz wyszedłem sam na sam z kobietą w jasnym celu a nie przyjaciółką. Randka była tragiczna ale i tak mi się udało i miesiąc później byliśmy razem. Czy to dziwne że tak późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawter
nie jest to jakoś strasznie późno, ale z perspektywy 21 zaręczonej kobiety to jestesmy w innym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny za dwa miesiace więc mamy prawdopodobnie ten sam rocznik. Ale zaręczyn nie zazdroszczę, za bardzo cenię sobie niezależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie uważam, że to późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawter
tak pewno ten sam rocznik. możesz nie zazdrościć zaręczyn ;), ja tam nawet sama sobie zazdroszczę, nic mi związek nigdy nie zabrał, mogę wychodzić ze znajomymi, cieszyć się życiem, być z ukochaną osobą i mieć z nim cudowny seks i nigdy się spętana nie czułam mimo iż mam mocne poczucie niezależności, związek nic nie odbiera jak jesteś z kimś właściwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ja źle trafiłem, kobieta po miesiącu całkowicie mnie omotała i była tak toksyczna że do końca życia będę o niej pamiętał. Wszystko wyśmiewała i wszystko ograniczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawter
przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne kiedy, ale gdzie. Gdzie się wybraliście? Dobrze się bawiliście? Pierwsza randka nie musi być idealna. Na stronie http://narandke.com/ możesz znaleźć liczne interesujące pomysły. Często z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×